Scooby-Doo, nemilosrdný psí bojovník proti zločinu, prichádza spolu so svojimi priateľmi Fredom (Freddie Prinze Jr.), Daphne (Sarah Michelle Gellar), Shaggym (Matthew Lillard) a Velmou (Linda Cardellini), aby sa vypravili na Strašidelný ostrov a vypátrali pôvodcu nadprirodzených úkazov, ktoré desia celé miestne prázdninové letovisko. Najme si ich samotný majiteľ ostrova Emile Mondavarious (Rowan Atkinson). (TV Markíza)

filmmovier

Povedená adaptace kresleného seriálu s dost dobrými hláškami, Rowanem Atkinsonem, Sarach Michelle Gellar a Matthewem Lillardem jako Shaggym. Celá čtyřčlenná párta plus Scooby řeší další klasickou záhadu ve stylu seriálu a honí ducha, který je nakonec přece jen člověk. ()

Tyny

Zábavná dobrodružná komedie se skvělým Lillardem, jehož role mu prostě padla. Některé scénky vážně překypují vtipem, ale asi jak komu tento žánr padne do oka. ()

Lachtaan

Z mého dnešní pohledu je to děsivá hrůza, jako pro malého nenáročného diváka to ale bylo úžasné komediální dobrodružství, které mě vždycky bavilo mnohem víc, než kultovní kreslené seriály ze 60. let. Ale Sarah Michelle Gellar se mi ohromně líbila a nejednou zasmál jsem se během té hodiny a půl. Navazující pokračování či nechutný prequel nekomentuju. ()

uiu

Tak takhle dětská taškařice mě vážně bavila. Totálně jsem u ní vypla a jen se bavila se starými známými, s kterými jsem vyrůstala u Cartoonu Networku. Nebo jste snad od téhle rodinné komedie čekali Oscarové ambice? ()

Mihail123

Celkom sa podarilo. treba si uvedomiť, že cieľová skupina sú malé deti a netreba vo filme hľadať nejakú hlbšiu myšlienku. :-) Príjemná rodinná oddychovka. ()

Danny F.

Jako náhradu nějakého ohraného seriálu je toto ideální společník pro pobavení. Jen se divák musí odvázat a vyřadit mozek na chvíli z provozu. 60% ()

Wade

Pamatuju si když jsem pustil Scooby-Doo poprvé, protože když film skončil tak jsem si ho pustil znovu. Následující měsíc jsem ho viděl snad každý druhý den, protože je to jízda od začátku do konce. Scooby-Doo se stal mojí srdcovou postavou a já se skvěle bavím a bavit budu kdykoliv toho chlupáče uvidím znovu. 100% ()

Sany33

Scooby by asi mal zostať vo svojej kreslenej podobe, kde infantilnosť postáv korešponduje s ich dementným správaním a to je určené prevažne pre detské publikum, ktoré Scoobyho jednoducho žerie. Filmové spracovanie je už prístupné aj dospelému alebo adolescentnému divákovi ale stretávame sa tu s detským správaním a detskými pointami ako pri kreslenom filme či seriály čo je trocha na hlavu. Inak animácia a pár vtipných scín sú v pohode ale jednoducho film u mňa nezabodoval tak ako kreslený seriál. Verím však tomu, že si nájde množstvo malých horlivých priaznivcov, ktorý sa nepozerajú na filmovo morálne naplnenie ale skôr na to, že JEEEE SCOOOOBY DOOOO. 19% ()

Blackberry

Je to len slabý odvar úspešného kresleného seriálu. Najautentickejšou postavou blížiaceho sa k originálu je asi len samotný "skúby-dú". Mierne náznaky sa objavili aj u Velmy, a ak prížmúrim obidve oči tak i u Freda. No najväčším sklamaním ostáva Slaggy. Kráska Daphne je však krajšia ako v rozprávke (stará dobrá Buffy). ()

tommy187

Neviem či sa autori snažili o to, aby spravili stupiditu na entu, ale ak áno tak to spravili dokonale. Nechápem ako tu môže byť hodnotenie 49% ?! Vôbec som sa nebavil, naopak som sa veľmi nudil a nebyť Atkinsona tak film by bol absolútnym prepadákom. On tam dodal aspoň trochu svetlej stránky, ale inak nič iné. Všetko vo filme bolo úplne nereálne ... 15% ()

fiLLthe3DD

Rád bych se dočkal verze, ve které by stredoškolačka Daphne hlídala o prázdninách psychicky nemocného Shaggyho a jeho imaginárního psa Scoobyho... V patách by měla bývalého přítele, drsňáka a hezounka Freda a společně by se museli postavit nebezpečnému uprchmélmu pacientovi psychiatrické léčebny... S řešením záhady by jim pomáhala nehezká knihovnice Velma :D Nevím jak dnes, ale kdysi se mi to líbilo a alespoň po herecké stránce to není taková tragédie, jak by se u podobného filmu dalo čekat. ()

Han22

No původní seriál jsem nikdy neviděl, takže mě to zrovna nenadchlo, ale koukat se na to dalo a pár fórků či akcí taky ušlo. ()

Superman versus zombíci

Superman versus zombíci

16.10.2007

Pokračování Singerova Superman se vrací se odkládá na neurčito. Bylo to víceméně zřejmé už ve chvíli, kdy Bryan odešel do Německa natáčet válečný thriller Valkyrie a Warneři se naplno vrhli do… (viac)