Mladý staviteľ lodí a amatérsky boxer Jake Huard vyrastá bez matky a oproti domu má cez prístav slávnu námornú akadémiu. Rád by sa na ňu dostal, hoci jeho študijné výsledky patria skôr k tým priemerným. Napokon sa mu sen splní, ale to je len začiatok mimoriadne náročnej cesty. Jake je na pokraji síl a takmer už v prvom ročníku školu opustí, ale rozhodne sa uspieť za každú cenu. A keďže má boxerský talent, náležite ho využije proti svojmu hlavnému mučiteľovi, zákernému Coleovi. (TV JOJ)

panMartin

Americké námořnictvo, to je elita. Ano, jasně, je to celé jedno veliké klišé. Annapolis nabízí solidní a místy předvídatelný příběh, slušný soundtrack. Za krásnou Jordanu Brewster sympatického James Franco a tvrďáka Tyrese Gibson dávám body navíc. Přesto film stojí za podívání už jen kvůli tomu závěrečnému zápasu. Taková tuctovka, co vám udělá radost. A mě dvojnásobně protože mám rád to prostředí ringu. ()

JaT

Srdeční záležitost. Sice plný klišé, ale přesto výborný a rozhodně "nehloupý" snímek se sympatickým hereckým obsazením, kde platí, že v jednoduchosti je krása. ()

TheBalrog

Nemohu si pomoct, ale tohle je jedno z nejlepších sportovních dramat co jsem kdy viděl. Je pravda, že žánr a děj se mi trevil přesně do noty, jak příběh tak herecké výkony byli bravůrni. Hlavně bych chtěl vyzdvihnout Terese Gibsona a postava kterou hraje James Franco, tak s tou jsem sympatizoval a byla mi docela blízka už od začátku. Klidně se na to mohu podívat bez větších problémů ještě několikrát. ()

Tomasso001

Podobných filmů je moře, jen zápletka se vždy o trochu liší, ale nějkak se jich nemůžu překoukat:-) Není to špatně natočené a herecké výkony taky nejsou špatné, takže mě se film líbil ()

lennyd

Jake Huard (James Franco) touží po jediném - stát se mariňákem. Tak dlouho bombarduje úřady, až jej přijmou na Námořní akademii. Ale jako rebel nebude mít snadné projít ani prvním ročníkem - zvlášť když si na něj zasedl jeden z vychovatelů, Cole (Tyrese Gibson). Když se chystá školní boxerský turnaj, ucítí Jake příležitost, jak se Colemu pomstít. Ale ani Cole není špatný boxer... I když svým námětem mne tento film až tolik nenadchnul - přece jen, kdo normální by se tak moc chtěl stát vojákem (a možná právě proto takovéto agitky vznikají) - tak jako celek mne docela pobavil. Herecké obsazení skvělé (James Franco patří k mým nejoblíbenějším herců, tvrďák Tyrese Gibson je taky cool, a Jordaně Brewster to zase sluší), akční scény jsou taky fajn, a to občasné filozofování (když se budeš hodně učit, trénovat a papkat zeleninu, jedině tak se s tebe stane ten správný mariňák) mi tentokrát ani moc nevadilo... ()

terunka003

Viva la America! Aneb boxujou i hubený holčičky, co makaj v armádě, to byl asi největší vtip, ten zbytek netřeba komentovat. Škoda, čekala jsem víc. Jo, a nechybělo skandování a potlesk ve stoje. ()

elanius

(18/2017) / Celkom atraktívne prostredie vojenskej akadémie, obstojný Franco inak ale Annapolis nemá moc veľké ambície. Typický nedeľný televízny film. (5/10) ()

hroubek

Slušný film ve,kterém září James Franco a podává jeden ze svých nejlepších výkonu.Celá první půlka funguje výborně ale druhá slabší zvlášt kuli konci i přesto souboj v ringu je krásně natočený. ()

IvyH

Další z řady snímků o outsiderovi v armádě. Nic, co bychom už někdy neviděli. A i ten James Franco mívá jinde lepší účesy. ()

KarKulA

Nic hodnotného jsem nečekala, ale začátek nebyl zas tak špatnej a tak jsem se těšila, že si užiju nenáročnej oddychovej snímeček z těžkého života studentů námořní akademie - ještě před polovinou se to ale stačilo zvrtnout v tuctovou klišovitou slepeninu z prostředí boxu, ve které se jediným pojítkem s námořnictvem stala prohlídka rozdělané lodi v docích. ()

NUbijec

TOP Podle komentářů a hodnocení to nevypadá jako kvalitní film. Ještěže jsem se nechal nalákat na svoje oblíbence. Velmi příjemného a talentovaného Jamese Franca a exoticky krásnou a sympatickou Joradanu Brewster. Tohle je film, který se hodí pro nenáročnou zábavu a rozhodně se bude líbit i nějaké slečně. Mě bylo při jeho sledování dobře. Ani jsem nechtěl aby to skončilo a to je podle mě nejlepší vizitka takovýchto filmů. Jednoznačně top film pro časté opakování k navození pohody v duši. Plus pár bonusů za docela inteligentní scénář a padnoucí herce, zvlášť Tyrese Gibson mě hodně bavil. ()

The Viper

Další film o boxování...jako by jich nebylo tak už dost. Ale na tomto filmu se mi především líbí ta proměna Franca, do kterého bych nikdy neřekl, že by mohl stát v ringu. Velká filmová lahůdka. 8-) ()

Maynard.

Začátek celkem ušel, ale jak film běžel, došlo mi, že to nebude válečnej kousek, nýbrž těžce propagandistickej. Očekával sem, že jako po tvrdým výcviku přijde na řadu válka, třeba iráček nebo něco podobnýho. Ale pak mi došlo, že se to celý bude odvíjet od nějakýho praštěnýho turnaje gum. Jo, jakmile to začalo bejt zatraceně předvídavý, rači sem vzal do ruky vlnu a začal dělat bambuli k čepičce pro Elišáka :o). Je to rasta čepice pro krtečka, kterej se (aspon teda doufáme) stane její "nejoblíbenější" hračkou :o). Jo, to sem toho zase napsal o tomhle filmu, jednou mě za tyhle kecy zavřou :o)) ()

iXtr3m3

Toto že natočil steroidový akčňák Lin? Tak skvelý film o športe, ktorý tak mimo jeho hlavný záber? Ty vole, tak to je sila. James Franco super, Tyrese ako obvykle kradne scény pre seba, ale to sa dalo čakať, k tomu Donnie Wahlberg, no čo viac si priať. Box zasa inak. Toto môžem. ()

cab

Nic noveho prinasejici agitace nebo-li nabor novych nadeji USA do armady podle predem jasneho mustru, ktery je tak citelny az otravny. Nezapadas do spolecnosti, pridej se k armade, ktera te napravi nebo ti da smysl zit, nabidne lasku, poskytne ubytovani, jidlo, kamarady, dobrou kondici a respekt okoli...hehe 35% ()