Herbie: Na plný plyn

• Česko Můj auťák Brouk (viac)

Maggie Peyton (Lindsay Lohan), jejíž rodina se už po tři generace věnuje účasti v automobilových závodech NASCAR, má závodění v krvi. Díky svému otci Rayovi (Michael Keaton), který se ji snaží přehnaně chránit před veškerým nebezpečím, jsou však všechny její snahy o kariéru špičkové závodnice odsouzeny k nezdaru. Ray jí nabídne jako odměnu za úspěšné dokončení univerzitního studia auto, ale místo do obchodu zamíří na vrakoviště. Maggie se zamlouvá starý Nissan, ale zdá se, že o její pozornost usiluje také jistý zrezivělý Volkswagen Brouk, se kterým - ke svému nemalému překvapení - nakonec skládku opustí. Jak se brzy ukáže, starý Brouk jménem Herbie není jen obyčejný kus rezavé karoserie s motorem, ale kouzelné auto, které Maggie pomůže splnit její velké sny. (oficiálny text distribútora)

Skeevee

Nemuzu si pomoct, ten film je naprosto debilni...herci strasni, auto jeste dejme tomu, ale tim to tak hasne... scenar naprosto hroznej, tak moc, ze se divim, ze sem "dovolila" mladymu na to docivet. A hra na city s autem je naprosto nechutna... ale musi se filmu nechat, ze mel jeden vtip a dobry pisnicky...ale tim to tak hasne... Jo ta jedna hvezdicka je za uplne posledni scenu =) ()

mijano

Znovu skvelé prepracovanie motívu chrobáka. Nemôžem si pomôcť, ale toho chrobáka proste žerem (no je pravda, že aj jeho šoféra:), ale predsa len to už na tie pôvodné filmy o chrobákovi stráca. Ale aj tak je to skvelá vecicka na pobavenie. ()

Venceslao90

Čekal jsem podprůměrnou blbinu a dostal jsem předvídatelnou, naivní avšak celkem zábavnou komedii. Závěrečný závod by si nejspíš zasloužil hodnocení odpad, ale film jako celek není tak špatný. Když nad tím vším nebudete moc přemýšlet, tak se místy dobře pobavíte. Lepší dvě hvězdy. ()

rytir1

Proč mají někteří režiséři stále potřebu křísit staré dobré filmy když to stejně neumí? Chudák Herbie a jeho staré dobré filmové hity. ()

gpx odpad!

Ano, jedná se o dobrodružný film. Snaha přežít jeho sledování je velké dobrodružství. Jedinej plus je Lízina prdelka. ()

Tomy_Reardon

Ve 12 rikam uuhaa auto co zije sexy Lohan za volantem, pecka.. Po par letech rikam.. Proc sem si jen nedal celo do zdi.. Ty vole votres hruza nechapu koho napadlo tohle natocit.. Nesedi to na nic, mozna tak na vlak do prdele!!! Sny se rozplivaji, stejne jako oci nad timhle nesmyslem!!! Buuuu ()

Mancunian

Na nedělní odpoledne skvělý film. Jasně, není to mistrovské dílo, ale když chcete vypustit páru, nad ničím nepřemýšlet, tak tohle je dobrá volba. ()

Filans

Za mně přelomový snímek, který ukazuje Lindsay Lohan v jejím nejlepším hereckým výkonu. Snímek ukazuje vztah mezi Otcem (Michael Keaton) a dcerou (Lindsay Lohan), která se chce stát nejlepší závodnicí v NASCAR jako její táta. Díky svému otci, který se ji snaží přehnaně chránit před veškerým nebezpečím, jsou však všechny její snahy o kariéře špičkové závodnice odsouzeny k nezdaru. Tím se Lindsay Lohan  snaží co k nejlepším výsledkům ve škole, které nakonec dopadnou uspěšne tím, že dokončí  univerzitní studium a tím jí otec nabídne odměnu v autě, které si můžu vzít z vrakoviště. (Ne tohle není vtip) Na vrakovišti si Lindsay Lohan vybirá mezi starým Nissanem a Volkswagenem Broukem. Nakonec zvítězí ve výběru starý Volkswagen Brouk. Snímek dál ukazuje Lindsay Lohan jak se ji skrz psychické problémy objevuje a později se potvrzuje skrz halucinace, že starý Volkswagen Brouk není jenom auto. Starý Volkswagen Brouk skrz halucinace od Lindsay Lohan dostavá ve filmu čím dál větší roli a dostane jméno Herbii. Herbii ve snímku zaujimá živé auto, které samo přemyšlí a jezdí bez řidiče. Za mně zde Lindsay Lohan předvadí jeden z nejlepších hereckých výkonu co jsem kdy viděl. Málem si i já uveřil, že Herbii je vážně skutečně živí auto. Nechápu žadnou nominaci na oscara za nejlepší herečku v hlavní roli. Lindsay Lohan by si minimálně zasloužila nominaci. Snímek dál pokračuje, že Lindsay Lohan opraví Herbiho, který po opravě vypadá jako nový vůz. S Herbiim se přihlaší na automobilový závod NASCAR, který nakonec vyhrají, ale výhra byla těžce vydřená. Nakonec snímek končí težkým happy endem, kde Lindsay Lohan  dostane uznaní od svého otce za vyhrátí závod. Lepší herecký výkon, příběh a hudbu bych hledal velmi těžce. Pokud máte rádi Lindsay Lohan, auta a NASCAR není lepší snímek než tenhle. Za mně 5 hvězd. ()