Vypadá to, že Steve a Doug Butabiovi se nikdy nedostanou na seznam hostů slavného tanečního klubu Roxbury. Jenže když se setkají s jedním jeho řádným členem, zdá se, že mají vyhráno. Jejich nový kamarád propašuje dvojici dovnitř a bratři se tak ocitnou přímo uprostřed třpytivého světa, o němž dosud jen snili. To je ale trefa! Bratři Butabiové přece nejsou žádná béčka a odteď to chtějí dokázat celému světu...prostě to roztočit! (oficiálny text distribútora)

lebowski!

Jak může dopadnout film postavený na scénce ze Saturday night live, kterou navíc vymyslel Jim Carrey? Krom zmíněného začátku pár dobrých absurdit, víc nic. ()

O´Neill

Nechápu hodnocení některých uživatelů, stejně jakožto nechápu hodnocení v globálu. Night at the Roxbury je zkrátka naprosto PERFEKTNÍ podívána, s EXTRÉMNĚ nabušeným soundtrackem, a dvěma TOTÁLNIMI machry v hlavních rolích. Plný počet! ***WHAT IS LOVE?! BABY DON'T HURT ME, DON'T HURT ME, NO MORE!*** ()

starbrejkr

Tohle byl strašný kult, co si pamatuju dobu na gymplu....mně to však už tehdy přišlo jen jako obyčejný předchůdce vlny teenagerských komedií.... ()

C0r0ner

Byla to teda řádná demence, ale místy vážně hodně vtipná. Jenom se mi zdálo, že režisér mohl trošku ubrat z děje (který stejně byl jakože nebyl) a zatlačit víc na fóry. V tu chvíli by totiž Noc v Roxbury stoupla mnohem výš a stala se tak parádní komedií. Takhle je to jenom lehce nadprůměrná blbost s pár povedenými scénami. 70% ()

dubinak

Pohodová, tuctová americká komedie, která disponuje vtipnými postavami a celkem originálním příběhem. Po dlouhé době mi Ferrell někde nelezl na nervy. Škoda jen, že se tu neobjevil i Jim Carrey. Na zabití nudného večera dobrá zábava. ()

Wormboy

Tak toto je absolutna uchylnost. Ked som to sledoval prvy krat, myslel som, ze rozmlatim monitor, take nervy som nemal uz riadne dlho, ti dvaja tipci su absolutne otrasni a liezli mi na nervy neskutocnym sposobom. Jednu hviezdicku davam vsak predovsetkym vdaka tomu, ze film som videl nasledne niekolko krat pod vplyvom rozneho druhu alkoholu a po niekolkom raze som sa dokonca zacal bavit...heh. ()

bouchy

Co mají všichni s tím, že je to stupidní, nudné a bez nápadu? Jasně, lidi s IQ nad 170, a že jich je tu požehnaně, (podle těch sofistikovaných komentářů bych hádal, že každý druhý :)) ) se u toho asi moc nenasmějí, ale pro obyčejného smrtelníka, který hledá film na večer, u kterého se dá pohodlně uvelebit, mozek uvést do režimu spánku, pro takového je Noc v Roxbury dobrou volbou, u které se královsky nasměje... "Ty mi šaháš na zadek?" Tenhle film mě příjemně překvapil i svým koncem... prostě pohodových osmdesát minut, kterých nelituji a určitě je v nejbližší době zopakuji. ()

Andre3000 odpad!

Cože? To je vtip...výsměch. Nechápu jak se něco takovýho mohlo dostat na povrch zemský. Je to totálně trapný, pod úrovní. Jediný hezký v tom filmu byla Eva Mendesová. Naprostá fraška bez zápletky, smyslu, dobrých herců...nejhorší film co jsem viděl...možná!!!! ()

lakikaki

Stavím sa, že ľudia podieľajúci sa na natáčaní Noci v Roxbury vedome točili kultovku. Som o tom absolútne presvedčený. Vtip je ale v tom, že im to vyšlo. Môžete ten film nenávidieť, môžete ho milovať, môže vám byť sympatický veľmi, alebo iba trochu, môže vám byť úplne ukradnutý, je to ale jedno, subjektívne dojmy sú nepodstatné. Podstatné je, že nikto – NIKTO – nemôže povedať, že Noc v Roxbury je len ďalšie „niečo“. Je to unikát. Vrcholne dementný unikát. Ide však o to, že jeho demencia prekračuje všetky možné i nemožné hranice až do takej miery, že sa na nej musí človek prinajhoršom pousmiať. V mojom prípade došlo aj na hlasitý smiech, a nie raz. A nehanbím sa za to. Jedinečné dielo. [65%] ()

necisty

Noc v Roxbury je tak legendární film, že po tolika zábavných večerech, co už jsem s ním strávil, nemůžu hodnotit níž. Naprosto chápu, že existuje spousta lidí, co tomu nemůže dát plný počet už z principu, nebo jen pohlíží na jiné aspekty filmařiny, ale pro mě je to v tomhle žánru top. ()

Eviator

NO... YES!!! Tak tahle komedie mě docela dostala svou ulítlostí, která některé právě odrazuje. Se skvělým soundtrackem a atmosférou konce 90.let se řadí moje the best komedie... Ale opravdu to není film pro každého. ()

SHI-SHA

Jedním slovem - úlet! Will Ferrel a Chris Kattan jsou snad šílení, jejich herecké výkony jim nelze nevěřit. . Bavil jsem se od začátku do konce, 80' diskoléta už asi nikdo lépe nezachytí. Vyzdvihnout musím hlavně scény, ve které Doug přeruší svatbu skladbou "Where is the love", nebo "tanec" v autě. Učebnicová kultovní komedie! ()

WolfR

Vím, že Noc v Roxbury je sice strašná konina, ale já se královsky bavil a mám pro to slabost. Navíc film je narvaný skvělýma hitovkama, 4 hvězdy. ()

Icefist

Je to šíleně ujetý. Ale na druhou stranu to má něco do sebe, takže budu shovívavej. Muzika neskutečně šlape a příběh se veze na její vlně. Obsazení povedený. A některý frky jsou tak ujetý, až z nějakýho záhadnýho důvodu fungujou a to třeba i opakovaně (šahání na zadek). 60 % Oblíbená část- "rande" s policistkou ()

tom88

Veľmi som sa pobavil pri tejto nenáročnej komédii. Nečakal som od toho vôbec nič, ale prekvapilo to pozitívne hlavne velkou porciou zábavy a to som ešte ani nevedel, že tam hrá Will Farrell, ten bol zase super a spolu s Chrisom Kattanom to celé ťahali. Je to jednoduchá, trochu priblblá komédia, ktorá ale svojim vtipom a krátkou stopážou určite poteší. Super oddychovka. 65%. ()

okkac

Já vím, že si to ty 4* nezaslouží, ale v určité době to byl u nás na škole kult, který znali všichni a často jsme z něj hláškovali, takže asi tak. ()