Vypadá to, že Steve a Doug Butabiovi se nikdy nedostanou na seznam hostů slavného tanečního klubu Roxbury. Jenže když se setkají s jedním jeho řádným členem, zdá se, že mají vyhráno. Jejich nový kamarád propašuje dvojici dovnitř a bratři se tak ocitnou přímo uprostřed třpytivého světa, o němž dosud jen snili. To je ale trefa! Bratři Butabiové přece nejsou žádná béčka a odteď to chtějí dokázat celému světu...prostě to roztočit! (oficiálny text distribútora)

sahe

Mě to přišlo vtipný... tedy spíš jak se říká čím blbější, tak tím srandovnější - tak tady to aspoň tak na mě působilo :-) JJ vždy když hrajou What is love? tak si vždy vzpomenu na jejich originální tanec :-D ()

Compadre

Je to blbost, ale fakt hrozně srandovní....tenhle typ komedií bude na CSFD vždycky "modrej,"ale věřte mi, že se u toho zasmějete! :-) ()

Allenka

Tenhle snímek jsem viděla na silvestrovské dopoledne a jen kvůli němu jsem vyrazila po půlnoci v Harachově na tamější diskotéku, abych předvedla ty geniální taneční kreace. Stejně jako hlavní hrdinové ani já nebyla doceněna. Když jsem byla dotazována, zda-li si dám pivo, ani moje odpověď - NE!..... AAANOOO! - nesklidila moc velký úspěch. ()

sskrblik

Zábavná šílenost, která je spíš více ujetá a bez nějakýho naznaku humoru tím pádem jednostranná legrace to je. Nicméně jednou vidět asi bohatě stačí. ()

zdenny

Původně jsem dal tři hvězdy. Jenže jsem se na film podíval ještě jednou a usoudil jsem, že se nejedná o tuctovou komedii, na kterou se podíváte, spotřebujete ji, párkrát se zasmějete a řeknete "dobrý". Zde jsou fakt slušné gagy, hudba devadesátých a dva ujetí bráchové, kteří si neustále myslí, že jsou cool. ()

cross

Klasická komediální taškařice s neuvěřitelně trapnými dialogy, stupidními postavami a standardním pseudo-dějem... Ale, lidi, tohle je film pro odpočinek, pro pobavení a pro zasmání, což se mu u mě prakticky povedlo. A ohledně těch stupidních, psychologicky laděných vykecávaček - nepřekousnul bych je, ale mám pocit, že to byl záměr. Jestli ne, tak jedna:nula pro scénáristy! Kvalit scénky ze S. Night Live film zdaleka nedosahuje, ale rozhodně jsem se necítil zhnusen! ()

ganz

Nebýt klipu v SNL s jimem carreym tak tento film asi hodnotím odpadem, ale film je roztomile dementní a scéna ze svatby je dokonalá. ()

NoFiction

Crazy komedie o dvou bláznech, kteří chcou mít vlastní klub. Výborný soundtrack, který film podtrhává a český dabing, bez kterého by to snad ani nebylo ono. ()

Spock

Tohle je vážně pecka. Sice budete mít mozek po celou dobu v klidovém stavu, ale na druhou stranu se vážně dobře pobavíte. Sice jsem se u toho smíchy nepopadal za břicho, ale vnitřní uspokojení bylo veliké. Nezapomenutelné jsou taneční kreace a s nimi spojené strategie jak navázat kontakt s ženami. Musím pochválit i hudební stránku filmu, nostalgie po megahitech mého dětství je veliká. :-) ()

Siri69

Toto je jeden z vrcholů úchylnosti a trapnosti... Ovšem pobaví !!! Alespoň já se u něj tedy pokaždé bavím... Chris Kattan a Will Ferrell zahráli dva dementy opravdu dobře... Radost jsem měl i z malých rolí J. Coolidge a E. Mendes... 3* ()

Narcis

3* - tak akorát.Kravina až za hrob, ale některé vtípky a dialogy jsou vynikající (např. stereo na svatbě nebo zjištění "Jsem volnej" při otevření prázdnýho diáře). ()

P1tr

"What is love , oh baby , don't hurt me , don't hurt me no more ,oh baby don't hurt me , don't hurt me no more." Dokonalý příklad kraviny, která nesedne každému, ovšem kdo si bude s tímto snímkem rozumět si užije spoustu srandy." And who do you think that guy was? Emilio Estevez! And i was like - Emilo! Emilio! " Spousta zapamatování hodných hlášek a situací doplněných o jeden skvěle vybraný a použitý song. " Oh my god, I broke the window again! " Will Ferrell jako obvykle skvělý, Chris Kattan překvapivě snesitelný a možná přijde i Richard Grieco:) " Hey, what´s up? You´re not from town? " ()

manonfire

Stačil by tam Jim Carrey, který se podílel jen na promo k tomuto filmu a oni by už se vtipné momenty našly. Takhle je to spíš podprůměr. Dobrej byl Chazz a jeho posedlost vlastním zadkem. 30% ()

spikey1

Těžko se mi chápe, že někdo nechápe vtip tohohle snímku, myslím že opravdu si ho dokáže užít jen člověk co v devadesátkách žil a ten pop viděl, zažil, ta hudba, ty nagelované vlasy, to je prostě kult!!! ()

Georgex

Tahle komedie má koule! Pokud po ní budete vyžadovat extra silný příběh, dokonalé herecké výkony, super akci a nějaký hloubější děj tak zde pohoříte. Toto je klasická komedie, která slouží jako odreagovačka po špatném dni. K tomuto účelu slouží dokonale. Již od začátku poznáte, že tato komedie je úlet, který se ani nechce tvářit vážně, což si na této komedii cením. Hlavní dva představitelé jsou parádně trhlí a Will Ferrell je blázen od pohledu, tato role se mu opravdu povedla. Perfektně zvládnuté vedlejší role, přes otce hlavních dvou hrdinů, Duncana jako vyhazovače, Lochlyna Munra jako neodolatelného trenéra fitnes až po moji nejoblíbenější vedlejší roli Chazze Palminteriho trpícího stihomamem, že jeho zadek je středem vesmíru. Spousty legendárních scén, které můžete vidět každou chvíli a stejně se jím budete smát. Navíc celý film doprovází neodolatelná taneční hudba z 90. let, která spraví náladu. Dabing se pro tento film dokonale povedl. Moje hodnocení 75%. "Šaháš mi na zadek!?", "pane z toho místa, kde právě stojím je to fyzicky nemožné", "znám tvý fígle!" ()

Masrii

Tohle je naprostá šílenost. Nicméně se u toho nejde nesmát. Svoji úlohu nenapodobitelné porce zábavy to splňuje perfektně a myslím, že by nemělo být tolik lidí, co tenhle kousek shazují. Navíc i za doprovodu nejedné perfektní písničky. Ale hlavně ty hlášky, ty, které mi v hlavě zústanou minimálně na hodně dlouho. 85% ()

Smileface

Šílená post-teen komedie s jednoduchými charaktery a naprosto ulítlým dějem.Herecké výkony - 1/2* , Děj - Odpad , Vtip - * .No,při troše snahy by to na * mohlo bejt... ()