Vypadá to, že Steve a Doug Butabiovi se nikdy nedostanou na seznam hostů slavného tanečního klubu Roxbury. Jenže když se setkají s jedním jeho řádným členem, zdá se, že mají vyhráno. Jejich nový kamarád propašuje dvojici dovnitř a bratři se tak ocitnou přímo uprostřed třpytivého světa, o němž dosud jen snili. To je ale trefa! Bratři Butabiové přece nejsou žádná béčka a odteď to chtějí dokázat celému světu...prostě to roztočit! (oficiálny text distribútora)

Spiker01

Jedna z těch crazy buddy komedií z přelomu tisíciletí, která mě ale dlouho míjela. Na Jesseho a Chestera to sice nemá, ale Kevina a Perryho to v klidu strká do kapsy a ano, jistě, je to debilní a hloupé, ale když je člověk naladěn na správnou vlnu (nejlépe v kolektivu podnapilých přátel), celkem se i zasměje...70% ()

viperblade

Bylo by snadné tvrdit, že jsem se u filmu nezasmál. Lhal bych. Je snadné kopnout si do tohoto filmu a nazvat ho debilním. Ale je trochu moc dávat ho do stejné skupiny jako Klub sráčů, tohle si tento snímek nezaslouží. Noc v Roxbury je totiž parádní komedie, u které jsem se fakt zasmál. Je pravda, že prostřední část trochu drhla, jenže pak přišel nářez na svatbě, psycholog Grieco a mladá Eva Mendes a já pochopil, že tenhle snímek je debilní, ale jen proto, že to tak chce. Nechce si hrát na něco jiného než je a za to jsem byl rád. Navíc, tenhle film má pár věcí, které zvláště dnes, velice oceňuju… a) V této komedii není ani jedna fekální scéna (ano, slyšíte dobře, v komedii o naprostých buranech není žádné prdění, zvracení, či podobné blbosti, které jsou dneska v podobných komediích téměř povinností…) b) Will Ferell a Chris Kattan k sobě neuvěřitelně pasujou a vytváří tak parádní dvojku. c) A konečně film má jeden z nejlepších soundtracků, co jsem kdy slyšel (vlastně v rámci žánru to je určitě nejlepší). A proč? Protože tenkrát se ještě uměla nahrávat opravdová hudba, ne jako dnes… Mohl bych si vymyslet tisíc výmluv proto, abych nedal plný počet, ale šel bych sám proti sobě a to se mi nechce. Od filmu jsem dostal přesně to, co jsem očekával, plus něco navíc (ta hudba! Hned jdu shánět soundtrack!), takže u mě dobrý. Řekl bych, že svým způsobem je tento film takový malý kult. P. S. Šaháte mi někdo na zadek? :-) ()

MMR

Parádní. Jak mi tahle komedie mohla tak dlouho unikat? Místy jsem se velice bavil, ale byla tam i trošičku hluchá část. Obyčejně bych dal asi 4 hvězdičky, ale dávám 5. A proč? Soundtrack. Super songy v pozadí, prostě nádhera, hudba 90.let, ta hudba, která je mi nejbližší a na kterou nikdy nezapomenu, na kterou nikdy žádná jiná hudba mít nebude. A těch hlášek. „Ty debile, já tě vydědím, to uvidíš!“ ()

juta

Tak co? Neuvěřitelná sprška hlášek, u kterých jsem až brečel smíchy. Vynikající soundtrack se songem What is Love od Haddawaye s nezapomenutelným škubáním hlav. Když takhle začnu škubat hlavou, tak známí hned poznají z kterého filmu to je. Nikdo jiný by to nezahrál tak dobře jako Chris Kattan a Will Ferrell. Jedna z nejlepších komedií, kterou jsem měl tu čest vidět. ()

lamps

Překvapivě jsem se bavil dost dobře! Will Ferrell je teda strašnej magor, ale jeho žalostný výkon bylo to jediné, co mi na tom filmu výrazněji vadilo. Oproti dementnímu Klubu sráčů je Noc v Ruxbery doslova klenotem. ()

playboxguest

Supr ústřední song, nutí mě kejvat do rytmu palicí, stejně jak činí hlavní hrdinové. Některé hlášky dobře pobavily a Ferrell je tu celkem zábavný, ačkoli ho normálně zrovna nevyhledávám. Jako celek ale žádný zázrak, ačkoli věřím, že se najdou tací, kteří film považují za kultovní, no rozhodně je to koukatelnější než Waynovo světy. ()

Indiana

Svýho času nejkultovnější komedie mezi mnou i bandou mejch kámošů, kterou sme někdy v patnácti letech na přelomu 04/05 sjížděli celkem často a fakt se u toho vždycky řezali. Výbornej soundtrack, skvělej Ferrell s Chrisem Kattnem, kteří sypu debilní hlášky a ještě debilnější držky jak na běžícim pásu. Celý to navíc rychle odsejpá a je to fakt super. ()

Allien.9

KOMEDIE. Žádné trapné pubertální výlevy, ale dokonale nablblý humor dvou uznávaných amerických komiků, a to vše v rytmu disko pecek 80. a 90. let. (Slyším ústřední song a už cukám hlavou. :-D) ()

ChewieDC

Překvapivě kvalitní komedie, za kterou stojí mí oblíbenci ze současného obsazení Saturday Night Live. Občas trapná, ale když se člověk naladí na správnou frekvenci, tu hodinu a čtvrt se může bavit. A má dobrý soundtrack :) ()

Javert

Will Ferrell je naprosto geniální a k tomu všemu vynikající soundtrack! Pravdou ovšem je že dost vtipů se nepovedlo a jsou vyloženě trapné. ()

Goldbeater

Tenhle snímek se ve mně nějakou chvíli docela bil. Na jednu stranu je to jen přiblblá komedie, při níž je radno co nejrychleji vypnout všechny mozkové závity a užít si těch pár vtipů, co dosednou jak mají. Na stranu druhou je to film o dvou odpudivě strašných charakterech, s jejichž životními cíli by se dokázal ztotožnit snad jen málokdo a jimž nepřejete nic jiného, než tvrdě padnout na držku. Navíc poselství filmu je tak morálně zkažené, že si raději vzpomenete na malé „highlight“ momenty s Chazzem Palminterim a Danem Hedayou, než abyste se dále zamýšleli nad tím znepokojivě pokleslým vyzněním. ()

InJo

Slušná ulítlá zábava, při jejímž natáčení se tvůrci očividně bavili + dokonalý soundtrack = nejdu pod ***. ()

Webb

Podobně jako ve filmu Klub sráčů je i tady nejsilnější zbraní taneční hudba. Tento film je však o třídu lepší. ()

Sonnery

za teplých letních večerů jsme seděli ve starý "šádině" a řítili se nocí. What is love hrálo na plný kule a my kroutili hlavama, jak jen to šlo (pár z nás při tom zkoušelo rozbít okýnko, ale pokusy končily vždy hospitalizací). Nebylo to cool a nebylo to pro nikoho vtipný, ale my jsme z toho měli prdel. Kultovka ()

Kothy

Stará úchylárna. Tenhle film je jeden velký vtip. "What is love?" :D To ve filmu uslyšíte často. Kdo by to neznal? Co dodat... ()

swamp

Skoro bych se odvážil říct, že toto je má srdeční záležitost. :D Dělat si ze sebe a z metroušů takhle srandu je prostě mazec. :D A k tomu to skvělé cameo Richarda Grieca. :) ()

Okara

Je mi dost líto nízkého hodnocení, film takového formátu by měl být legendární a patřit k základnímu vzdělání. Proslavení hitovky What is love, která doprovází po celou stopáž kruté osudy dvou bratrů, jejichž jediným snem je vlastnit klub. Po zhlédnutí jsem myslel, že už to vtipnější být nemůže, ale po zkouknutí této parodie, jsem zjistil pravý opak, pravděpodobně nejvtipnější parodie na film vůbec, s Jimem Carreyem, velmi doporučuji. 80% ()