Vypadá to, že Steve a Doug Butabiovi se nikdy nedostanou na seznam hostů slavného tanečního klubu Roxbury. Jenže když se setkají s jedním jeho řádným členem, zdá se, že mají vyhráno. Jejich nový kamarád propašuje dvojici dovnitř a bratři se tak ocitnou přímo uprostřed třpytivého světa, o němž dosud jen snili. To je ale trefa! Bratři Butabiové přece nejsou žádná béčka a odteď to chtějí dokázat celému světu...prostě to roztočit! (oficiálny text distribútora)

toffy

Nie kazdy tento film pochopi na prvykrat. Ja som ho videl, neklamem cca 15-krat a stale sa na nom smejem. Takych magorov treba fakt hladat. Super hlasky vo filme!!! "Mohou prijit me kamosky modelky? Ne.Ano" :D:D:D ()

Lukoboss

Naprostá ulítlost, která přechází od vtipnosti k trapnosti a tím naprosto ztrácí jakoukoliv kvalitu či zábavnost. Není potřeba to vidět znovu! ()

Circumscriptor

Bohužiaľ, je to jeden z tých filmov, ktorý vás absolútne ničím nezaujme ale je príliš zmysluplný a uveriteľný na to, aby ste dali jednu hviezdičku alebo odpad. Má to síce len okolo 80 minút ale niečo by sa z toho vyťažiť dalo, keby to bol tak maximálne 20 minútový skeč. ()

!Borec!

Komedie takového ražení, které mě pokaždé rozpumpuje, rozválcuje, zmasakruje a vrátí zpět s blahem v srdci:)! Nesmí se brát s velkou vážností, ale naopak vypnout mozek a ulítávat na těch až trapných, nemastných, neslaných, hnusných vtipech....a řvát jen Emilioooooooooooooo!!!! ()

MARTIN*I

Hehehe, Noc v Roxbury, to je prostě něco! :) Příběh o dvou niemandech, kteří chtí vlastní klub.. ale to podání a skvělý jednoduchý humor tak skvěle naservírovaný. Tenhle film je pro mě prostě klasika a úžasně se při něm bavím! "Hej Djui, šaháš mi na zadek?" "Pane, z místa, kde právě stojim je to prakticky nemožné!" "Znam tvý triky!!" Klasika! :) ()

pijavica

3,0/10 Tak toto je taký strašný úlet, až som sa pri tom (na moje vlastné prekvapenie) celkom bavil. Len škoda niekoľkých hluchých (rozumej "sentimentálnych") miest. ()

Lenarek odpad!

Proč se točí (už nejmíň jednou zmiňované) filmy, podobné Klubu Sráčům. To snad není pravda. Obvykle nehodnotím filmy, na které se nedodívám, ale to nešlo. Už po první minutě jsem věděla, že tohle je řazeno na můj žebříček do "odpadů". Po půl hodině jsem to musela vypnout. Trapné a také rádobyvtipné scénky opakující se stále dokola, které bych do konce filmu nevydržela, mě přiváděly k šílenství. Ať natočí něco pořádného! Nějakou skvělou komedii a ne jen dvojici oplzlých chlapíků, kteří slintají po každé holce. Ne, tohle není komedie, tohle ne. Představuji si ji jinak. ()

BluT

Konec by divnej, ale jinak jsem se fakt fakt bavil! edit 28. 10. 2015 Konec je nejlepší! Celý je to nejlepší! Zvedám hodnocení na pět hvězd! Ne. JO! ()

Sajuska1991

Né, tohle je film mého mládí, špatně by se mi spalo, kdybych se jej nezastala :-) Souhlasím že herci jsou značně nesympatičtí, ale ten film má co nabídnout, kdo by se u něj nezasmál ?!? a Pán "mistr hudby" vybral perfektní kousky, které prostě neumřou :-) Takový film nelze brát vážně a kdo jej tak bere, a pak se diví, tak ať si dá obklad na hlavu :-) ()

korndaddy

Ukázkovej případ americký kýčovytý komedie. Od začátku do konce se dá téměř každá minuta předpokládat a ve filmu tím pádem nic nepřekvapí. Prostě dva lúzři přes všechny nezdary ke štěstí přišly. Ono nakonec i tohle klišé by se dalo skousnout, ale Noc v Roxbury je bohužel obohacená o stupidní, hloupý a trapný přehrávání hlavních hrdinů a ty tři momenty kdy sem se usmál to prostě nespasí. A to mi Will Ferrell nevadil. ()

Sygi

Natolik stupidní a ulítlý film, že mu prostě nemůžu dát méně než 5 hvězd. Na toto se prostě podívám, když potřebuji vypnout a nemyslet, nasměju se u toho, Doug a Steve je prostě jeblá dvojka, která mě pobaví. ()

iXtr3m3

Načisto objektívne nehodnotiteľný film, pretože na jednej strane to pre niekoho môže byť odpad a pochopil by som ho, no možno nie pochopil ale snažil sa pochopiť, ale na strane druhej ako u mňa, je to totálna uletená wtf topka s neprekonateľnou dvojicou Chrisom Kattanom a Willom Ferellom. Už len doplniť dvojku a do nej Careyho, ktorý im skvele sekundoval v Saturday Night Live a je to dokonalé. Inak niektoré to obsadenie, ktoré sa tam mihne je až neskutočné, že to dopadlo tak, ako to dopadlo. Ale už je to samozrejme roky svojim spôsobom kultovka, nesmrteľná klasika, ktorú nové generácie nikdy nedokážu pobrať. ()

eagle-eye

Tak co? Tak co? ...kdo viděl, tak mi rozumí, mě to přijde jako dost povedená hláška, stejně jako např.:"Berete si zde přítomného...", "Ano", "Berete si zde přítomnou...", "Táta už zaplatil hostinu..." Tak co? Tak za tři. Blbost, ale bavil jsem se. ()

Teg

No pro každého to rozhodně není. Provázeni posvátnou melodií dva bratři infiltrují noční kluby, v čemž se jim snaží zabránit jejich ZLÝ otec :). Hudba je kultovní a ulítlý vtip občas taky, proboha hlavně to neberte vážně. ()