Epizódy(5)
-
Angst (S05E01)
-
Vertrauensbruch (S05E02)
-
Abendland (S05E03)
-
Täter und Opfer (S05E04)
-
Dienstwaffen (S05E05)
Hrajú
Matthias Schloo
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Berlin, Berlin (2002) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Birge Schade
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Milé dítě (2023) (seriál)
Poldové (1984) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Ronald Kukulies
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Der Tatortreiniger (2011) (seriál)
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Hotel Adlon (2013) (seriál)
Jan-Patrick Kern
Najlepšie seriály:
40. okrsek (2001) (seriál)
Klaus Manchen
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Tannbach - vesnice na dělící čáře (2015) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Philipp Rafferty
Najlepšie seriály:
Malý rytier Trenk (2011) (seriál)
1899 (2022) (seriál)
Tajemství projektu Sparticle (2011) (seriál)
Patrizia Moresco
Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
V plnom nasadení (1998) (seriál)
40. okrsek (2001) (seriál)
Konstantin Prochorowski
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
V plnom nasadení (1998) (seriál)
Mark Waschke
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Válečná generace (2013) (seriál)
Kód za miliardu dolarů (2021) (seriál)
Dark (2017) (seriál)
Robert Schupp
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Homeland - Zradca (2011) (seriál)
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Rebelka z dobrej rodiny (2016) (seriál)
Oliver Breite
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
54 hodín (2018) (seriál)
Berlínští vlci (2009) (seriál)
Elyas M'Barek
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Deník doktorky (2008) (seriál)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Pestrá rodinka (2006) (seriál)
Eralp Uzun
Nemecko
Najlepšie seriály:
Sami proti času (2010) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Bülent Sharif
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Karen Hempel
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
40. okrsek (2001) (seriál)
Ezard Haußmann
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Neviditeľný priezor (1973) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Rudí horolezci (1968) (seriál)
Anita Matija
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Deutschland 86 (2018) (seriál)
Vánoční tajemství (2019) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Natascha Hockwin
Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Špeciálna jednotka Lipsko (2001) (seriál)
Komisárka (1994) (seriál)
Arnel Taci
Juhoslávia
Najlepšie seriály:
Deník doktorky (2008) (seriál)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Pestrá rodinka (2006) (seriál)
Jonas Hartmann
Nemecko
Najlepšie seriály:
Hotel Adlon (2013) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Komando GSG 9 (2007) (seriál)