Epizódy(5)
-
Angst (S05E01)
-
Vertrauensbruch (S05E02)
-
Abendland (S05E03)
-
Täter und Opfer (S05E04)
-
Dienstwaffen (S05E05)
Hrajú
Maxim Mehmet
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Válečná generace (2013) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Špeciálna jednotka Lipsko (2001) (seriál)
Jennifer Ulrich
Najlepšie seriály:
Kolonie Dignidad (2019) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Christina Große
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Anne-Sophie Briest
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Správna dvojka (1994) (seriál)
Moritz Berg
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Viera (2016) (seriál)
Detektívi zo severu (2012) (seriál)
Thomas Arnold
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Válečná generace (2013) (seriál)
Homeland - Zradca (2011) (seriál)
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Armin Dillenberger
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Berlin, Berlin (2002) (seriál)
Sami proti času (2010) (seriál)
Chudobní milionári (2005) (seriál)
Martin May
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Ponorka (1985) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Alles außer Mord! (1994) (seriál)
Ursula Staack
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Deník doktorky (2008) (seriál)
Neviditeľný priezor (1973) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Folker Banik
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Ill-Young Kim
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Berlin, Berlin (2002) (seriál)
Schimanski (1997) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Florian Bartholomäi
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Stratený (2014) (seriál)
Deutschland 83 (2015) (seriál)
Dreileben (2011) (seriál)
Gesa Badenhorst
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Špeciálna jednotka Lipsko (2001) (seriál)
40. okrsek (2001) (seriál)
Soogi Kang
Južná Kórea
Najlepšie seriály:
My děti ze stanice Zoo (2021) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Ronald Beer
Najlepšie seriály:
40. okrsek (2001) (seriál)
Pašák (2000) (seriál)
Prípad pre dvoch (1981) (seriál)
Maria Kowalsky
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Tlsťoch (2005) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Heidrun Bartholomäus
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Bibi a Tina (2004) (seriál)
40. okrsek (2001) (seriál)
Jasmin Schwiers
Belgicko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Špeciálna jednotka Lipsko (2001) (seriál)
Joachim Paul Assböck
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Vládcovia nebies (2024) (seriál)
Zaklínač (2019) (seriál)
Isabel Tuengerthal
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Horskí záchranári (2009) (seriál)