Mladý vedec Bruce Banner doplatil na genetický experiment, ktorému ho v detstve podrobil nezodpovedný otec. Vojaci z neho chceli urobiť supervojaka, čo im nevyšlo - Bruce je neovládateľný. V emotívne vypätých momentoch samení na zúrivé a neovládateľné monštrum, ktoré zničí všetko navôkol. Preto utiekol do Brazílie, kde sa skrýva a učí sa sebaovládaniu. Na jeho strane stojí priateľka Betty, jeho protivníkom je Bettin otec, bezcitný generál Ross, ktorý sníva o zmutovaných vojakoch pre vojnové ciele. Ross poverí supervojaka Emila Blonského, aby Bruca našiel a priviedol z Brazílie späť do vojenských laboratórií. Aj vojak Emil Blonsky je ľudské monštrum, ktoré má v sebe generálom vynájdené sérum. Bruce sa teda znovu dobrovoľne mení na monštrum, aby mohol bojovať so zabijakom Blonskym, ktorý pustoší všetko okolo seba. (TV Markíza)

fmash

Tak se mi zdá, že si Letterier zřejmě nepustil původního Hulka z roku 2003. Vztah těchto dvou filmů k původnímu komiksu mi není znám, ale mezi filmy je cítit silně sestupná tendence. V prvním Hulkovi všechno docela šlape, nikdo neumře zbytečně a celkově je to příjemný film. Tenhleten nový Hulk je ale až příliš neuvěřitelný. Krom toho, že je film dost krvelačný, zelená příšerka, dle prvního dílu schopná vstřebat i nukleární výbuch, dostává co chvíli na budku dle momentálních potřeb scénáře, příběh navazuje dost krkolomně a těch klišé... Hlavně tam naperme psychopatického Rusáka (ale aby to moc nekřičelo, řekneme, že pochází z Anglie...). Nebýt první epizody, mohlo to být o hvězdu víc. A dodávám, že jedna hvězda je tu na účet skvělých jihoamerických městských exteriérů. ()

GILLWANDER

Neuveriteľná blbosť. Nový Hulk nie je poctou pre Marvel komiks, nemá to žiadne hrdinské vlastnosti aby sa poctou stal. Dosť otrepaná hra na city, kde škaredý zelený obor podľahne láske a ku konci ešte zachraňuje mesto pred väčším škaredcom. Hodnotím pozitívne, už len kvôli tomu, že sem tam boli nejaké scény, ktoré neboli zas tak otrasné. 40% ()

OG_Swifty

Uz je to rada let a dej jsem si nepamatoval, tak jsem si to rozhodl oprasit behem jednoho nudnyho nedelniho odpoledne. Prumerny hodnoceni (na rozdil od prvniho Iron Mana) ponecham, protoze Edward Norton me moc nebavil a cely uvod je shrnuty behem 30-ti vterinovyho intra a pocita se s tim, ze lidi origins Hulka znaji. Tim Roth jako supervillain The Abomination byl dobrej, general Ross taky a Liv Tyler se od Pana Prstenu porad spis hleda. Humoru marvelovkam vlastnim tu moc neni, ackoliv je fakt, ze Banner asi oproti Starkovi tolik prostoru k ruznym vtipkum nedava.. cisty prumer, co nijak neurazi. ()

jhr

Podle mě je Edward Norton rozhodně o moc lepší Hulk než jeho nevýrazní předchůdce Eric Bana, na straně druhé my více seděla Jennifer Connelly než Liv Tyler ale to není za tak podstatné. Co se děje týká není to žádná velká katastrofa ani nuda, ve srovnání z jeho předchůdcem jistě krok dobrým směrem. Hlavním problémem je jisté přešlapování na místě a absence skutečného protivníky, Tim Roth je sice charismatický a jeho mutantí podoba zábavná ale jen jako vedlejší padouch. Nejlepší by bylo kdyby Hulk pořádně zašlápl otce své milé (vypatlaný generál) do země a začal se věnovat něčemu užitečnějšímu než, sice svižnému, neustálému utíkání ale naprosto zbytečnému! Jinak, akce dobrá ale bez vývoje příběhu, celé to skončilo tam kde to začalo. ()

berusche

Edward Norton je samozřejmě pan herec, i když, ani on nemohl pomoci nečemu tak pomalu ubíhajícímu a ještě bez špetky humoru, náznaku pořádné akce a gradace. Ve chvíli, kdy vám dojde, že už se na to chvilku koukáte, budete se divit, že se vlastně nic pořádného nestalo. Pak přijde jedna obluda, Hulk se vzpamatuje a všechny zachrání. A spoiler, který nikoho nepřekvapí, nakonec zdrhne. Myslím, že bylo zcela zbytečné natáčet tohle před Avengers, raději bych od Marvela po tom všem uvítala agentku Romanovovou a toho s kuší, abych věděla, jestli se spolu vyspali. ()

SallyZen

Tak nám Edward trochu zmužněl a vyrostl z něj pěknej zdravej kluk. Sice nám trochu víc zezelenal, ale jinak vypadá úplně v pořádku. Podíval se na Hulka od Leeho a řekl si, že to je sh!t, tak se rozhodl ukázat, co doopravdy zelená příšerka dokáže. Samozřejmě všechno si to vzal pod taktovku Le(teriér), který ukázal, že má zkušenosti s kurýrní službou a (ne)ovládá řecké dějiny. Ale chtěl zkusit něco většího, tak se vrhnul na Hulka. Sám o sobě Hulk je mi velice nesympatická postava. Je moc velkej, zelenej, pořád trapně řve na všechny strany, neumí ovládat emoce, ničí krásný pozemky a auta, ale on za to nemůže. Hold gama záření je neřád. To už vím dávno se Simpsonů. Musím, ale uznat, že tohle byl mnohem lepší film o tomto stvoření než Angův Hulk. Norton měl dobrou průpravu z Fight clubu, takže i přesto, že se z něj stal věděc, uměl se bít jako lev. Herecké obsazení se mi zamlouvalo. Kráska Tyler mě okouzlila, i když mi přišlo, že toho zelenýho Hulka měla radši než Bruce Bannera. Možná, že chtěla trochu víc hardcore koitus(což se jí nevyplnilo). Gauner Roth byl v pohodě a je vidět, že na svůj věk má pořád formu. Armstrongova hudba parádní, ta mi sedla. Režie povedená, akorát některé dialogy byly prázdné, neměli hloubku. Což je škoda. Film měl dobrej spád, nebyl zbytečně dlouhej, ale ten konec. To byl trochu průser. Ta konečná rvačka těch dvou krásných stvoření byla sice efektně zpracovaná na jedničku, ale možná to chtělo něčeho víc originálnějšího, nějakej novej nápad. Scéna s vrtulníkem byla dobrá, ale samotnej boj nic moc. Pak do toho přišli ještě emoce a to už bylo přespříliš. Možná by bylo lepší, kdyby nechali Hulka a to druhé obludárium aby rozmlátili celý město. Aspoň bych mohl koukat na debilní chování lidí. I přesto, že má film dost záporů, tak jich určitě nemá víc než předchůdce a celkově to vypadá docela dobře. 65%(Stark na konci frajer) ()

Martin741

Reziser Leterrier je aspon skuseny rutiner, ktory na rozdiel od mne doteraz nesympatickeho Anga Lee /Hulk z roku 2003, Zkrocena Hora ..../ dokaze natocit aspon slusny comix. A v zaplave vsetkych tych Spider-manov, X-menov ..... podla mna nadpriemerna podivana, kde aspon Hulk stvarnuje uveritelnu zelenu temnu nocnu moru. Na rozdiel od Hulka Anga Lee, ktory nemal tieto pre mna pritazlive atributy. 72 % ()

Figu

Nebudu tady jako většina srovnávat Neuvěřitelného Hulka s Hulkem z roku 2003, pač to prostě byla taková sračka, že mě to trhá nehty už jen při psaní těchto pár písmenek. Srovnám to s Green Lanternem, kterého jsem nedávno viděl a to se mě bude zdát jako vyrovnanější souboj než Hulk vs Hulk. Takže hlavní představitelé - Norton vs Reynolds = jasná výhra Edwarda, pač Ryan je béčkovej pardál a nikdy se z té pozice nevyhoupne výš. Hlavní záporáci - Roth vs Sarsgaard = tady nemá cenu taky dlouho přemýšlet. Tim je oproti Peterovi uplně na jiným levelu a tak to zůstane navždy. Kostými - fialový trencle vs gayovský obtáhlý obleček se stupidní škraboškou na teplý oči = jo, já si vlastně už odpověděl... No prostě Marvel je oproti DC nahoře a to o dost pater... Hulk vs Green Lantern = vždyť to je jasný jak facan... 65% ()

Vojťas

Horší 4*! ... L. Leterriera mám moc rád i E. Norton byl v pohodě, ale zjišťuju, že Hulk pro mě zas tolik neznamená! INCREDIBLE HULK je tedy lepší než HULK od A. Leeho, ale nebyl doveden k dokonalosti a z letošního hollywoodského nášupu tento "marvelák" IROM MANA předčit nedokázal! Asi jsem se těšil až moc! .... Jinak poslední minuta s "Tony Starkem" mě opravdu potěšila nejvíce! :-D ... Uvidíme jací budou THE AVENGERS! ;-) ()

Rocky88

Docela jsem se na incrediblíka i těšil, jenže se mi to moc nevyplatilo. Po slušném rozjezdu Leeho Leterrier přeřadil na neutrál a stvořil pouze další přímočaré béčko, které nevyniká v žádném aspektu, ze kterých tyto filmy těží (akce, triky, hudba, humor). Norton je tu pouze na ozdobu, poněvadž nemá vůbec co hrát. Tylerka je zde ještě zbytečnější. Jediný, kdo si zaslouží pochválit, je tedy Tim Roth a jeho šílený übersoldier...Celkově tedy zbytečný letní blockbuster, na druhou stranu se u toho člověk zas nenudí... ()

marcek

Z "nejakčnějšího filmu roku 2008" se stal pouze průměrný Hulk 2. Edward Norton je sice hvězdou, kvůli které se na film podívám, ale hlavní lákadlo je desetivteřinový Robert "IronMan" Downey Jr. :-D ()

shyster

Oproti prvnímu filmovému Hulkovi je zde vidět posun od nudné psychologie k akčnějšímu pojetí. Edward Norton hraje lépe než v Iluzionistovi. Mezi nim a Liv to hezky jiskří. Jenže zaporák se nepovedl. Timu Rothovi chybí správná míra charisma. Jinak většina času je to jen čekání na závěrečnou akci, která se až tak nepovedla. ()

Petoss1

Naozaj lepšie ako jednotka a to aj napriek tomu že v jednotke bol Hulk podľa mňa, tak ľudskejšie efektovo urobený, tu mal taký čudný výraz ale svaly a šľachy má ako jeden z najlepších kulturistov. Kto im bol asi tak vzorom? Lou Ferrigno ktorý si aj dnes zachováva svoju postavu z čias keď sa bil s Arnoldom o trón. Konečne nejaký poriadný záporak a perfektne zvládnuty súboj, auto ako boxerské rukavice no to som ešte nevidel . 70% ()

Tomik12345

U takovýhle filmů se chcete hlavně pobavit a to se u tohoto snímku nadmíru podařilo. A navíc když je ještě v hlavní roli můj oblíbenec Edward Norton. ()

Sandstorm

Určitě povedenější než Leeho Hulk z roku 2003. Především první půl hodina je nabitá a opravdu jsem se do filmu zakoukal, ale ke konci mu již dochází štáva trochu jsem se nudil a závěrečný souboj mě nechal klidným, což by asi neměl. Jedná se o celkem povedný popkornový blockbuster a nezatracoval bych ho jako tady někteří. Velmi sympatické herecké seskupení (Roth v roli záporáka je opravdový slizoun) a Leterrierova režie je hodně dynamická, akční scény zvládá s přehledem, krásné exteriéry, jen doplací na horší scénář, ale jak řikám vcelku povedená jednohubka. ()

Jak dlouhé bude pokračování Captain Marvel?

Jak dlouhé bude pokračování Captain Marvel?

30.08.2023

Liv Tyler se vrací do MCU

Liv Tyler se vrací do MCU

28.03.2023

Vzhledem k blížícímu se datu začátku produkce na čtvrtém Captainovi Americe s podtitulem New World Order začínají přicházet zprávy nejen o možném příběhu, ale i nových příchozích. V následujícím… (viac)

Zemřel herec William Hurt

Zemřel herec William Hurt