Mladý vedec Bruce Banner doplatil na genetický experiment, ktorému ho v detstve podrobil nezodpovedný otec. Vojaci z neho chceli urobiť supervojaka, čo im nevyšlo - Bruce je neovládateľný. V emotívne vypätých momentoch samení na zúrivé a neovládateľné monštrum, ktoré zničí všetko navôkol. Preto utiekol do Brazílie, kde sa skrýva a učí sa sebaovládaniu. Na jeho strane stojí priateľka Betty, jeho protivníkom je Bettin otec, bezcitný generál Ross, ktorý sníva o zmutovaných vojakoch pre vojnové ciele. Ross poverí supervojaka Emila Blonského, aby Bruca našiel a priviedol z Brazílie späť do vojenských laboratórií. Aj vojak Emil Blonsky je ľudské monštrum, ktoré má v sebe generálom vynájdené sérum. Bruce sa teda znovu dobrovoľne mení na monštrum, aby mohol bojovať so zabijakom Blonskym, ktorý pustoší všetko okolo seba. (TV Markíza)

Joppo88

Nemám rád, keď má pokračovanie jedného filmu iné obsadenie. Lenže v tomto prípade musím urobiť výnimku. E. Norton sa zhostil svojej roly perfektne! Celkové obsadenie, ktoré zvolil L. Leterrier sa mi páčilo viac, ako to Lee-ho. Počiatok filmu sľuboval akčnejšie pokračovanie Hulka, a tak tomu aj bolo. Oveľa viac akcie, krajšia grafika i efekty robia Neuveriteľného Hulka o triedu lepším, ako bol prvý Hulk. ()

Vencik89

Celkem fajn oddychovka, u mě tak nastejno s prvním Hulkem,ale pořád se tam toho až zase tolik neděje a jelikož na podobný typ filmu nekoukám pro pobavení mého romantického já, nemůže to být plná palba, alespoň u mě ne ()

Kadas97

Konečne som dopozeral filmy o postavách z Avengers a môžem si s kľudom pozrieť Pomstitelov. Iron man a Captain America boli v porovnaní s Hulkom oskarové skvosty, pretože tieto dva filmy o zelenom mužíčkovi sú nudné, nezáživné a podľa mňa najhoršie prevedenie komiksu na filmové plátno. 3 z 10 ()

tranquill

Nebyl jsem během filmu úplně uchvácený, protože místy děj ztrácel tempo, ale za závěrečný souboj musím dát hvězdu navíc. Zde je vidět, že když se digitální zpracování podaří, stojí to za to. ()

ludva10

Tuctový děj filmu, který je vlastně o ničem, nemůžou zachránit ani slušné efekty. Ač mě Marvell tak nějak nikdy moc nebaví, Hulk je asi nejslabším jeho filmem. ()

Bollek

Tohle se silně nepovedlo. Film nemá spád, jakoby se v něm nic nedělo, nevytvořil jsem si žádný vztah s postavami, prostě mě to celé moc nebavilo. Pár světlých chvil by se našlo, ale od Hulka bych čekal trochu víc. ()

HappyDeath

Moc hluchých míst tak kupodivu nebylo, ale na konci zjistíte, že to vlastně nemělo žádný příběh a nepovedené dialogy tomu taky moc nepřidají 😀 Klasický film, pardon remake, pro tupé americké ovečky... 40% za herecké výkony a závěrečný fight. ()

geek.ondra

Ostudně béčková ale i přesto zábavná podívaná. Norton je skvělej a Roth boží. Leterrier ale blockbusterovou zábavu stále neumí. 5/10 ()

Urukhaj98

Zapomenutý MCU kousek, který není vyloženě zlý, ale v dnešní překomiksované době už není důvod se k němu vracet. Jeho největším přínosem je ale to, že se k němu občas vrátí sám Marvel a vyzobne si z něj nějakou postavu, která se mu zrovna hodí do krámu. 6/10 ()

NorseSword24

Rád by som vyzdvihol to, ako tvorcovia videli ďalšiu verziu hulka ale neviem presne komu dať tie zásluhy. Ale podľa všetkého čo som počul mal by to byť Norton. Ten sa snažil ísť viac do hĺbky a reálnosti. Ale aj akcia tu je dobrá. Síce efekty sú horšie ako u Hulka 2003 ale tento dizajn mám najradšej. Vyzerá reálne, strašidelne, cool a to isté platí aj pre Abominationa. Tie ich najnovšie vyzerajú obyčajne. Ale aj hudbu mám dosť rád. Tiež zapamätateľná. Škoda že sa scenáristi bili a že tento film padol do zapomenutia. Rovnako ako u Hulka 2003 tak aj tento má plusové body za nostalgiu. Ale aj mimo to, považujem Edwarda Nortona za najlepšieho predstaviteľa hulka a aj jeho dizajn za najlepší aký nám Marvel kedy nadelil. ()

BačaXXX

Hodně dobrý začátek, slušná akce ale když se film přehoupne do druhé půlky, tak trochu ztratí dech. Faktem ale zůstává že tato komiksová adaptace je svým zpracováním o hodně lepší než propadák Anga Leeho z roku 2003. Edward Norton dokáže svou roli podat natolik uvěřitelně že zastíní mdlou Liv Tyler, která zde hraje páté kolo u vozu. William Hurt nepředvádí nic nového zato Tim Roth v roli Blonského je vynikající. Celkový dojem 80 %. ()

nwx

Velká škoda. Promarněný potenciál. Hulk je můj oblíbený hrdina, o to více to bolí. První díl se mi líbil podstatně víc. ()

Kessler

Oproti Iron Manovi chybí Hulkovi vtip, šmrnc a nadsázka. Ty železňáka vytahovaly i z nudnějších míst, Hulk humor jednoduše postrádá. ()

HawkeyP

70 %. Znatelně slabší než první film. Původně se mi Leeův styl moc nezdál, ovšem teď, při porovnání s Leterrierovou verzí je zjevné, že je to asi jeden z mála způsobů (ne-li jediný), jak Hulka natočit tak, aby měl atmosféru. Dvojka, i když je dobře natočená, ji totiž zcela postrádá. ()

gemi

Všiml jsem si dvou úsměvných hříček. První byla účast Lou Ferrigna (jeslti se mi někdo vybaví ve spojení s Hulkem, tak on). Druhým vtípkem bylo spuštění antivirového programu Norton 360, když se Hulk, alias Edward Norton, pokoušel zalogovat do počítače ve výzkumáku. Zřejmě tam bylo podobných vtípků víc, ale všiml jsem si těchto dvou. A jaký je samotný film? Inu, nic převratného, ale docela jsem se bavil, takže spokojenost. ()

D.Paulus

Nový Hulk? Ano! Jiný Hulk? Ano! Lepší Hulk? Ano! Hulk jako souputník nového Iron Mana? Ano! Skutečně tak NEUVĚŘITELNÝ Hulk? Bohužel ne. ()

Jak dlouhé bude pokračování Captain Marvel?

Jak dlouhé bude pokračování Captain Marvel?

30.08.2023

Liv Tyler se vrací do MCU

Liv Tyler se vrací do MCU

28.03.2023

Vzhledem k blížícímu se datu začátku produkce na čtvrtém Captainovi Americe s podtitulem New World Order začínají přicházet zprávy nejen o možném příběhu, ale i nových příchozích. V následujícím… (viac)

Zemřel herec William Hurt

Zemřel herec William Hurt