Mladý vedec Bruce Banner doplatil na genetický experiment, ktorému ho v detstve podrobil nezodpovedný otec. Vojaci z neho chceli urobiť supervojaka, čo im nevyšlo - Bruce je neovládateľný. V emotívne vypätých momentoch samení na zúrivé a neovládateľné monštrum, ktoré zničí všetko navôkol. Preto utiekol do Brazílie, kde sa skrýva a učí sa sebaovládaniu. Na jeho strane stojí priateľka Betty, jeho protivníkom je Bettin otec, bezcitný generál Ross, ktorý sníva o zmutovaných vojakoch pre vojnové ciele. Ross poverí supervojaka Emila Blonského, aby Bruca našiel a priviedol z Brazílie späť do vojenských laboratórií. Aj vojak Emil Blonsky je ľudské monštrum, ktoré má v sebe generálom vynájdené sérum. Bruce sa teda znovu dobrovoľne mení na monštrum, aby mohol bojovať so zabijakom Blonskym, ktorý pustoší všetko okolo seba. (TV Markíza)

JARDAHONDA

Neuvěřitelný Hulk je výbušné a napínavé dobrodružství, ve kterém jeden z nejoblíbenějších komiksových superhrdinů všech dob svádí boj se svými nekontrolovatelnými záchvaty zuřivé síly. Osobně jsem fanoušek zeleného Monstra.. **** ()

neo101

Musel jsem snížit hodnocení. Hulka mám rád, ale tohoto překonal Ruffalo v Avengers co do vtipnosti a nemohu tedy jinak. Pořád si pamatuju jak řádil Ferrigno s Dardevilem v jednohlasně dabovaném filmu, takže Hulk je můj oblíbenec, ale bohužel nikdy nebyl zfilmován samostatně dokonale jako jiní hrdinové a to i zatracovaný Cpt Amerika. ()

lupik84

Film bez začátku, to se moc nevidí. Defakto se rovnou koukáme na pokračování. Akce je zajímavá a Norton mi do role sedí. Nejhorší jsou filmy se "zelenýma" vědcema. Ze začátku se mi zdálo, že tato verze je lepší, ale na konci filmu jsem už byl zase nerozhodný a nakonec hodnotím obě verze shodně za tři. Kdyby se z obou filmů spojilo to nej, tak by to byla hezká 4+. A nakonec co je nejvíc naprd, je nestálost hereckého představitele Hulka, minimálně Neuvěřitelného Hulka a Avengers, které dějově navazují. ()

aznaho

Hvězdičku dám jen proto, že mám Hulka rád. V podání E.Nortona to byl velkej průšvih. Herecké obsazení nula. Ani jeden z protagonistů to nedělal s tím, že je to baví. Byla to jen role, za kterou dostali honorář. Tim Roth působil fakt legračně - řek bych, trapně. Tohle se marvelům vůbec nepovedlo. Fakt ne.. ()

BR23

to bol tak zlý film,... navyše s mojím obľúbeným hercom, to človeka až zamrzí. až dnes po 7 rokoch som zistil že Norton hral vo filme IH, a aj som sa nato tešil (mám rád Avengers) avšak o to väčšie sklamanie... pár negatív: nech sa rozhodnú či je den alebo noc (to pri začiatku, počas akcie ,,uspatie,, bolo dosť menlivé), čo je nápadnejšie než utekať v kapucni, hoc sa chcete stratiť?, čo je viac agresívnejšie než vyvaliť dvere a zásahové komando, ktoré má uspať Hulka? vzdialenosti asi nerobia problém, zvlášť ked sa meter pred Hulkom rozhodnete pred ním zutekať a dosť slušnú dobu sa Vám darí, zrazu máte obrovský nádskok, tie akorát objavujúce sa vojenské vozidlá v scéne s parkom, mám taký pocit alebo v tom labáku na konci začal mutovať ešte jeden, ked na jeho face dopadla kvapka Hulkovej krvi? nejako sa to nedoriešilo, scéna s utekajúcími ľudmi v uliciach pri záverečnej bitke, akože prečo utekali ,,pozdĺž,, bojujúcich? bočné uličky neexistujú či čo? ešte k tej scéne s parkom kde mal utekajúci vojak zrazu obrovský nádskok, ten má riadne gule a mršnosť, a ten akorát nadstavený zrazu dášť... aké symbolické... Jedine čo natomto kvitujem že tento film sa nebere vážne. V podstate ide o hlúpučkú komédiu, akúsik paródiu na podobné filmy. Tak aspoň to berem ja a iba vdaka tomuto (hoc viem že sa mýlim ale si to iba nahováram) dám aspoň hviezdičku. No jo a grafika je naprd. ()

Socirel

Pokud mám film považovat za restart série, což považuji, tak by se do něj hodilo Hulkovo zrození, třeba jen letmé, což zde chybí, dále mi docela vadí obsazení Edwarda Nortona, který je sice dobrý herec ale nějak se mi do role Hulka nehodí, štěstí, že se s producenty nedohodl na pokračováních a tuto roli dostal později pro mě přijatelnější herec, ale casting je zde celkově dost nevýrazný. Ovšem pořád je to Marvel se svými efekty a spoustou destrukce, takže večerní jednohubka dobře poslouží. ()

PsenickaR

Upřímně asi nejslabší komiksovka ze světa Marvelu a to i přes hodně slibné obsazení. Pravda, je to lepší než původní Hulk od Leeho, ale zase mi do té role více sedl Eric Bana, než Norton. Ono taky, proč brát kvalitního herce do takové role, když na psychodrama v komiksovce nejsem zvědavý a jde mi o akci a v té hraje prim digitální bestie, která jen ničí. A bohužel akce tu moc není a když už se objeví, tak je tak trochu přehnaná, divná ( jako superrychlý Tim Roth ) a prostě nesedí. Plusové body za obsazení právě slizouna Tima Rotha a samozřejmě Liv Tyler. Celkově slušný film na 60%, jen trochu zbytečný. Skutečného Hulka můžeme počítat až od okamžiku, co jej převzal Mark Ruffalo v Avengers. ()

failik

Hulkova druhá solová mise se od té první moc nezlepšíla. Díky propojení k MCU tu byla ambice na velkolepý snímek, ale ten se bohužel nekonal. Za kameru se posadil francouzský režisér Louis Leterrier, který možná zvládá akci tělo na tělo (viz. Kurýr nebo Utržený ze řetězu), nicméně ve velkolepější akci se už trochu ztrácí. Digitální efekty tu nejsou zrovna nejlepší, ale u toho by takový problém nebyl. Postavy tu jsou trochu černobílé a emoce na mě zas tolik nefungují, příběh trochu kolísá. Na scénáři pracoval člověk, který se podílel i na třetích X-Menech tak je to poněkud očekávaný. Do hlavní role tentokrát vstoupil Edward Norton, papírově je to skvělá volba, ale jako konečný výsledek se mi to příliš nelíbilo. Norton byl v devadesátkách hvězda a měl skvělé role, ale tahle mu moc nesedla. Jediný plus je podle mého hlavní záporák Tim Roth, který to odehrál se ctí. Podtrženo a sečteno se, ale naštěstí nejednalo o úplný odpad, dostali jsme pár cool momentů a pomohlo částěčně nastartovat největší filmové univerzum. ()

Welington

Přestože je tenhle Hulk neobyčejně dobře provedený, určitě by se dalo najít pár primitivních, vlezlých chyb, kterými tenhle film občas nemile překvapí a jeho celkový dojem není nijak obrovský, ale přesto vše je to svým způsobem jediný film, kde se tenhle zelený obr rozjel naplno a akce byla více nežli ucházející. Vše fungovalo naprosto skvěle a herecké obsazení nezklamalo vůbec a tak jsme měli i možnost konečně vidět, že i komiksová adaptace tohoto formátu, se dá skvěle předvést. Ne moc chytré, ale správně akční. ()

72Nihlus

Bez debaty najslabší MCU film. Norton v úlohe Bannera sa príliš neukázal a celkovo je toto dosť zapomenuteľný akčňák, keďže už ani sám neviem, čo konkrétne na tom bolo dobré a čo nie :D ()

PanIncognito

Scénář nemá špatný příběh, ovšem dialogy jsou jalové bez špetky humoru. Naštěstí to kompenzují animace a akční scény, které jsou točené s lehkostí. To je na tom vlastně tím nejlepším. Tempo je šikovné a herci vesměs zajímavý. Jen představitel titulní role nemá v mých očích charisma. ;-) (viděno s dabingem) ()

Jak dlouhé bude pokračování Captain Marvel?

Jak dlouhé bude pokračování Captain Marvel?

30.08.2023

Liv Tyler se vrací do MCU

Liv Tyler se vrací do MCU

28.03.2023

Vzhledem k blížícímu se datu začátku produkce na čtvrtém Captainovi Americe s podtitulem New World Order začínají přicházet zprávy nejen o možném příběhu, ale i nových příchozích. V následujícím… (viac)

Zemřel herec William Hurt

Zemřel herec William Hurt