Morské víly

• Česko Mořské panny (viac)

Slavná komedie o excentrické paní Flaxové, která se po dalším neúspěšném vztahu stěhuje i s dvěma dcerami na východní pobřeží. Chtějí začít nový život. Její dcera Charlota prožívá složité období svého života a zamiluje se do církevního zaměstnance. Příběh se odehrává v době atentátu na Kenedyho. (oficiálny text distribútora)

AgnesDee

Jako knížka to určitě funguje dobře, ale film nemá v podstatě žádný kloudný děj, jde pouze o jakousi směs scén o životě matky samoživitelky. Neurazí, ale ani nenadchne. ()

PlysovyMacko

Cher hra samu seba. To , ze Winona sa boji otehotnenia z bozku - tam zlyhala sexualna vychova. Film plynie pokojne ako voda, len na konci sa vyskytne mensia dramicka. ()

JannieMc

Hola Guys! =´) " Nesmím myslet na sex a Joea...Bože, dej, ať si mu nesednu na klín." - výborně! - "Jsem její matka. Jsem tou poslední, které by řekla, že ji něco trápí." - ano, ano, pod hladinou je mnoho pravd o matkách a dcerách, o ženách a dívkách...a za to dík! ()

Mac._

Večerní oddychovka, při které se konzumují brambůrky, káva a štrůdl, balancující na hraně kýče a nudy, zdaleka nevyužívající potenciál herců. ()