Morské víly

• Česko Mořské panny (viac)

Slavná komedie o excentrické paní Flaxové, která se po dalším neúspěšném vztahu stěhuje i s dvěma dcerami na východní pobřeží. Chtějí začít nový život. Její dcera Charlota prožívá složité období svého života a zamiluje se do církevního zaměstnance. Příběh se odehrává v době atentátu na Kenedyho. (oficiálny text distribútora)

AgnesDee

Jako knížka to určitě funguje dobře, ale film nemá v podstatě žádný kloudný děj, jde pouze o jakousi směs scén o životě matky samoživitelky. Neurazí, ale ani nenadchne. ()

PlysovyMacko

Cher hra samu seba. To , ze Winona sa boji otehotnenia z bozku - tam zlyhala sexualna vychova. Film plynie pokojne ako voda, len na konci sa vyskytne mensia dramicka. ()

JannieMc

Hola Guys! =´) " Nesmím myslet na sex a Joea...Bože, dej, ať si mu nesednu na klín." - výborně! - "Jsem její matka. Jsem tou poslední, které by řekla, že ji něco trápí." - ano, ano, pod hladinou je mnoho pravd o matkách a dcerách, o ženách a dívkách...a za to dík! ()

Mac._

Večerní oddychovka, při které se konzumují brambůrky, káva a štrůdl, balancující na hraně kýče a nudy, zdaleka nevyužívající potenciál herců. ()

Sejkorka

Velmi dobrá romantika ve které excelují matka Cher, a Winona RyderChristina Ricci,- její dcery. Docela se povedl dabing, každá z těch tří má svoje kouzlo. A není to totál hepyend, život jde dál, i když Lou (Bob Hoskins) by si ho určitě za svoji snahu zasloužil. ... Charlotte je patnáctiletá dívka, která žije v Oklahomě se svou výstřední matkou Rachel a svou devítiletou sestrou Kate. Rachel se při sebemenším problému stěhuje. podruhé 5-2-24 Kate miluje plavání, v němž exceluje, a Charlotte je posedlá katolictvím, ve kterém ji utvrzuje nesouhlas Rachel. Stálevelmi dobré, Winona super. Škoda, že už nemůže hrát tyhle svoje týnejdžerky. Má strašně podobný úsměv jako Keira K. Mám rád obě. ()