Príbeh sympatickej moletky s prebytkom kilogramov, ale aj lásky vo svojom srdci, ktorým si získa náklonnosť každého vo svojom okolí. Získa si i lásku krásneho Orestesa, o ktorom vždy len snívala, ale nikdy si ho nedokázala predstaviť po svojom boku. Valentina bojuje za spravodlivosť, chce objasniť smrť svojich rodičov a dostať naspäť dedičstvo, ktoré jej patrí, aj keď to môže ohroziť jej vzťah s Orestesom. Raz, keď dosiahne svoj cieľ, nevzdá sa, pokiaľ nezíska svoju lásku späť. (STV)

Pitrsss odpad!

Tak tedy taky přidávám svou trochu odpadu do mlýna. Tohle bylo totiž opravdu zlo. Jen při vzpomínce na Valentýnu mi vztávají chlupy na prdeli. ()

Bukk

Když jsem ještě chodila na základku, tak jsem to fakt žrala. Sice si nedokážu představit, že bych se na to někdy v životě ještě podívala, ale pro mě to byla taková pohádka po obědě a ještě si pamatuji, jak jsem se těšila, až ve Val promění. Až teď mi dochází ta věc se jmény. :D ()

Berry odpad!

Nedívejte se na to. Já vám přesně popíšu, co je tahle telenovela zač. Je to příběh jedné blbé, tlusté (vycpané) krávy, která je ale hrozně hodná milá (na telenovelu nezvyklé, že?..). No, a tahle holka se zamiluje do kluka, který chodí s krásnou, ale úplně hloupou a zlou holkou, která je ještě navíc modelka (ještě nezvyklejší, že?..). Po tomto úvodu bude následovat pár dílu a po jejich uplynutí se z hnusné tlusté krávy stane krásná a štíhlá holka (nýbrž pořád kráva) a z hloupé a zlé holky hodná holka (nýbrž pořád hloupá holka), kterou ten kluk nakonec opustí a všechno dopadne dobře.. ()

Pfff odpad!

Tak tohle je extrém! Kam se hrabe Esmeralda! tohle je to jblbější co jsem kdy viděla! Vážně mi připaá, že jediné o co tu jde jsou kozy! a ještě k tomu umělý! No a ten dabing! Ta jedna uječená čenovlasá holka! To mě přivádí k šílenství! Když jí slyším vstávají mi vlasy hrůzou! a ještě ty bláboly...ách jo! ()

Socom odpad!

Otras! Otras! Otras! a tak až donekonečna. A to poznám osobne ľudí, ktorých to dokonca bavilo. Ak aj áno, určite nie kôli tej otrasnej herečke. Fakt neviem v ktorom kontajnery ju tí biedny tvorcovia vyhriebli. -10/10 t.j. maxi odpad. ()

alambert odpad!

Sledování tohoto seriálu je velmi neohleduplné nejen k vašemu mozku, jako u většiny telenovel, ale v tomto případě také k vašemu žaludku. ()

J. T. Kirk odpad!

:D Tak tuhle blbost jsem kdysi dávno sledoval, když jsem ráno čekal na pohádky, ale na to že to byla strašně úchylná blbost se nedá zapomenout, kéž by to jenom šlo!! ()

Elbarto08

Za tímhle seriálem si stojím a dávám mu všech pět. Jedna proto, že je svým způsobem mysteriozní, jsou tam vraždy, zlá matka, která by zavraždila celý svět. Psychodelická dcera Pandora, služky, co pomlouvají, tlustá a nakonec krásná ..vyžle" Valentýna..má to všechno a je to opravdu jedna z mála, možná jediná telenovela, co sotjé za shlédnutí úplně celá ()

B.Wilde

Tenhle seriál pro mě je a vždy bude takový nostalgie z mých teenager let, kdy jsem novelu naprosto milovala a to především kvůli příběhu Pandory a Jordiho. Tahle nostalgie mě provázela zatraceně dlouho a ovlivnila i směr mého fanouškovského zaměření... ale s odstupem času můžu tuhle novelu hodnotit jen jako průměrný seriál, který jsem sice v jedné etapě svého života zbožňovala, ale teď dokážu vidět i všechny ty nelogičnosti a chyby, které jsem jako puberťák přehlížela. ()

Mahoney.

Nemôžem dať odpad ani nič podobné, pretože toto je asi jediná telenovela ktorú som ešte ako mladšia pravidelne pozerávala a išla som sa za tým zabiť. :D Aa musím povedať že Juan Pablo Raba je feši. :D ()

chrispe

Už jsem pár telenovel viděla, ale toto je opravdu bizár. :-) Jako by to parodovalo samo sebe a bylo to mixnuté light pornem. Aspoň ten slovník tomu odpovídá, protože třeba děvky a čubky jen lítají prostorem. A ty dialogy!!!! Člověk se zasměje a to je přece fajn. ()