Príbeh sympatickej moletky s prebytkom kilogramov, ale aj lásky vo svojom srdci, ktorým si získa náklonnosť každého vo svojom okolí. Získa si i lásku krásneho Orestesa, o ktorom vždy len snívala, ale nikdy si ho nedokázala predstaviť po svojom boku. Valentina bojuje za spravodlivosť, chce objasniť smrť svojich rodičov a dostať naspäť dedičstvo, ktoré jej patrí, aj keď to môže ohroziť jej vzťah s Orestesom. Raz, keď dosiahne svoj cieľ, nevzdá sa, pokiaľ nezíska svoju lásku späť. (STV)

Paxxx.cz odpad!

Když člověk přepne telku a chvilku se na to dívá tak se prostě musí smát od ucha k uchu. Každá druhá postava tu trpí samomluvou, nikdo tu nezapře svůj temperament a mocně gestikuluje, ženské mají jména jak někde ze světa řecké mytologie - Olympia, Nymfa :D atd. Ale nejlepší je ten jejich věčný souboj, která má větší výstřih a více se vyprsí na diváky. Ale holt kdysi tydle nesmyslné telenovely byly docela populární, dneska se na to asi jen dívá důchodce, který má po krk ulice a podobných nesmyslů... ()

Marina111

Tak toto už nebola telenovela, to bol výsmech celého hereckého umenia. Dokonca mám pocit, že aj tvorcovia museli mať taký pocit a že do celého tohto projektu sa púšťali naozaj len pre srandu králikov (a zisk, samozrejme). Našťastie, pobaviť sa spolu s nimi mohol i divák, toto jediné kvitujem. I keď musím jedným dychom dodať, že nebyť náhodného prepínania v TV resp. pričastého vysielania tohto "seriálu" na STV, asi sa tomu stránim ako čert svätenej vode. A ešte by som rada dodala, že v prípade tejto telenovely je úsechom dosledovať do konca jednu časť, nie to celý seriál ... Tým, ktorým sa to podarilo, blahoželám. Alebo, trošku cynickejšie - i keď nechcem nikoho urážať - veľmi, veľmi sa im čudujem. ()

Berry odpad!

Nedívejte se na to. Já vám přesně popíšu, co je tahle telenovela zač. Je to příběh jedné blbé, tlusté (vycpané) krávy, která je ale hrozně hodná milá (na telenovelu nezvyklé, že?..). No, a tahle holka se zamiluje do kluka, který chodí s krásnou, ale úplně hloupou a zlou holkou, která je ještě navíc modelka (ještě nezvyklejší, že?..). Po tomto úvodu bude následovat pár dílu a po jejich uplynutí se z hnusné tlusté krávy stane krásná a štíhlá holka (nýbrž pořád kráva) a z hloupé a zlé holky hodná holka (nýbrž pořád hloupá holka), kterou ten kluk nakonec opustí a všechno dopadne dobře.. ()

Spinosaurus odpad!

odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad odpad ()

kvete.i.vadn

Tak tento seriál jsem milovala, byl plný klišé, hloupostí, protahovaných zápletek, ale tak krásný :-))) Tza Tza je v této roli naprosto vynikající, báječně jí sedla, dokonce jí trefili i slovenský i český dabing. Jak nemusím Hildu Abrahamz, jako Olimpia byla dokonalá. Viděla jsem to též několikrát a strašně ráda na to vzpomínám :-) ()

• Pandora (Marianela González) se v jedné etapě telenovely vydává za novináře Huga. Její partner v telenovele, Jordi (Hugo Vasquez), se naopak vdává za psycholožku Marianelou. Jde o využití reálných jmen herců pro účely příběhu. (B.Wilde)
  • Natalia Streignard strávila v maskérně minimálně hodinu než se proměnila v boubelku. Její kostým jde vidět i v průběhu telenovely, když se mění z hubené zpět na tlustou. (B.Wilde)
  • Ve Venezuele byla telenovela natolik úspěšná, že se v roce 2003 začala prodávat panenka se vzhledem hlavní hrdinky Valentýny (Natalia Streignard). Panenka se objevila i přímo v telenovele. (B.Wilde)