Dog Star Man: Part III

USA, 1964, 11 min

Réžia:

Kamera:

kaylin

Tady už to začíná být hodně divoké! Že by muž z předchozích částí vzpomínal na jeden - anebo více? - svých sexuálních zážitků? No, rozhodně si to užíval se vším všudy a hodně zblízka. Popravdě mě ale spíše napadlo, že před těmi jak více padesáti lety musel být střih a finální kompozice mnohem větší zábava, než dnes, kdy si podobné triky udělá skoro každý na PC. ()

Anderton

Platí to isté, čo som napísal k prvému filmu a čo platí pre druhý film. Tento diel sa mi páčil asi najviac, ako umeleckému experimentu by som mu dal vyššie hodnotenie, ako filmu nemôžem. ()

Rozjimatel

[2,5*]     Dynamická časť venovaná ženskému telu. "Dej" by sa dal zhrnúť asi takto: Ľudské tkanivo, bijúce srdce, nahé ženské telo, prsník strieka mlieko, opäť sex. ()

thanks

Část třetí je označovaná jako „sexual dreaming“, skládá se z jakýchsi 3 svitků – On, Ona, Srdce, ve kterých obrazy muže a ženy přecházejí v sebe navzájem. Nakonec se stane mužské a ženské stává navzájem odděleným a obojí může být konečně pospolu. Pokud jste si všimli na konci partu 1, zastaveného tlukotu srdce, zde se tlukot znovu obnoví. ()