Linkin Park: Live in Texas

13. Numb
14. Crawling
15. In The End
16. A Place For My Head
17. One Step Closer (Krouťák)

Majo911

Hodnotit koncert oblubenej kapely 3* asi prekvapi, ale kedze som bol na dvoch koncertoch LP a videl som ich nespocetne monozstvo tak si dovolim povedat ze Texas je asi najhorsi koncert aky som od LP videl. Odohrali si sice co mali ale nudne publikum ake som este nevidel, ved co aj cakali ked robili predkapelu Limp Bizki a Metallice. Pre porovnanie odporucam pozriet koncert Rock am Ring 2004. Zbadate rozdiel. ()

oasismanik

Ako väčšina mojich rovesníkov, aj ja som miloval v detstve Linkin Park a vlastne ich milujem doteraz, až na ten omyl s Jay-z-im. Live in Texas je perfektný koncert, dynamický a plný energie, ako väčšina ich albumov- hlavne meteora, kráľ albumov. PS: Ak ešte niekto niekedy povie Linkink Park, tak ho zastrelím vzduchovkou :D // Odporúčam: Papercut, Pushing Me Away,One Step Closer, A Place For My Head a potom tie ostatné...9/10 ()

Vica

Ten pocit energie čo do mňa naleje ich hudba je nezamenitelný. Cestu k ich konkrátnemu a jedinečnému štýlu hudby som si vyšlapala dosť dlhú, ale stojí za to, pretože každá časť ich samotných do toho niečo dáva a výsledok je brilantný. Volila som dosť silné slová, no ich hudba si to zaslúži. Koncert z Texasu je výborný, určite by tomu viac pridalo na atmosfére menej svetla. No celkovo kamera výborná aj samotní protagonosti. V čele stojí Chester Bennington, ktorý navodí tú správnu atmosféru a dovolí vám aby ste sa na chvílu cítili akoby ste tam skutočne boli. ()

Mikakel

Starý dobrý skladby, luxusní návštěva, a jeden z prvních koncertů které pořádně Linkiny vyšvihly nahoru. Jsou to skvělý kluci(dnes už samozřejmě tátové a manželé), kteří klidem a nápadem ohromují svými písněmi své fanoušky. Míchání stylů a hlavně jejich skromnost a klidnost, dává LP do popředí světové hudby 21.století. Klobouk dolu hlavně před Mikem který se stará o vývoj hudby a textů. Jak on sám říká: Jsem vorkoholik :-D Za mě samozřejmě 5* a stejně je nejlepší PhiPhiii:-D !!! Linkin Park !!! ()

Taron

Linkin Park ještě v době před těžce komerčními alby. I když i nová alba mám moc rád, tak první dvě alba jsou pro mě jasně nejlepší, a na Live In Texas se jiných písniček nedočkáme. Celá kapela si koncert maximálně užívá a člověk skoro nemá šanci se nudit:). Dávám 90%. ()

DansteR

Koncert jak má být. Jediná škoda, že není odehrán večer, kdy by vyšly najevo i světelné efekty. Ovšem koncert kapely, která začala úplně s něčím novým (nu-metalem) se dostala až sem a to pokračuje ještě dál. Parádní vypalovačky ve stylu, který nejde ani definovat. Bomba. Jako fanoušek hold musím dát 100% ()

Dave1913

Dodnes poslouchám v mp3 a občas i mrknu na video. Největší pecky z úspěšných prvních dvou alb Hybrid theory a Meteora. Úžasná atmosféra v domovském Texasu, i když LP musí cítit odezvu fanoušků v každém zákoutí světa a cítit se tam jako doma. ()

kury_

Jediný záznam koncertu, který když si pustím, tak mě do sebe vtáhne, že ho zhltnu až do konce... pokaždé... pro mě nemá chybu, fakt nářez... Linkin Park jsou pro mě srdeční záležitostí :-) ()

Figuto odpad!

Tak to by opravdu nešlo! Takhle má podle LP vypadat záznam z koncertu? Haha. Koncert nebo klip "jakože" živě? Zcela potlačené publikum, zvuk jak ze studia, vyprchalá energie. Tohle fanoušci LP chtějí? Přiznávám, já mezi ně nepatřím, skupinu jsem chvíli poslouchal s jejich prvním albem a dnes už mi to moc neříká. S tímto, co se prezentuje jako Live, doznala moje trpělivost mezí během druhé skladby. Pak jsem tím očistcem zrychleně prošel při hledání krátkého "vystoupení" Larse Ulricha. PS.: Přítelkyně, aniž bych jí cokoliv říkal, po odehrání první skladby pronesla: "To má nějaký dobrý zvuk na koncert. To mi připadá jak z cdčka." ()

Loky393

Linkin Park kapela na , ktreré sem odkojený znám jejich začátky až po dnešek sem jejich věrny fanda a asi už zůstanu Live in Texas se mi moooc líbil super atmosféra publikum genialní Cheester prostě moje krev bomba nemužu hodnit jinak než plný počet ()

RajmikCZ

Nejlepší. Pro mě jasná jednička co se rockových skupin týče. Už od mala ujíždim na Linkinech a právě oni jsou moji strážci! :) ()