Bývalé spolužačky Elise, Brenda a Annie se setkávají po letech na pohřbu další přítelkyně Cynthie, která spáchala sebevraždu. Kamarádky zjistí, že je pojí společný osud: jejich manželé je ve středním věku opustili a našli si nové partnerky. Všechny tři přítelkyně dostanou dopisy od Cynthie (psala je před svou smrtí), kde je nabádá, aby držely pohromadě. Trojice se sejde v restauraci a domluví se na společném postupu vůči zrádným partnerům. Napnou veškeré síly, aby své předsevzetí dotáhly až do konce, kdy jim jde i o pomoc podobně postiženým manželkám. Svůj záměr mají hrdinky ulehčený tím, že proti nim stojí slabí muži, ovládaní hlavně chtíčem, spojeným s přicházející druhou mízou (oficiálny text distribútora)

otík

Příjemná komedie s hvězdným obsazením, která si dělá z mužů srandu a ukazuje, oč ženy morálně převyšují muže. Dá se s tím souhlasit nebo ne, ale každopádně se u tohot dá velmi dobře bavit. ()

Noviik

Příšernost, opravdu něco hrozného. Šíleně nudné, Diane Keaton mi totálně lezla krkem, ostatně to u ní není novinka. Goldie Hawn jako obvykle šíleně nesympatická s obrovskou tlamou namalovanou na šílený odstín rudé. Bette Midler ještě jakš takš ušla. Jinak ale velmi průměrný film. ()

andrii

Mezi námi děvčaty. Protiútok "slaměnek" za louží, které si zablokovaly tok lítosti, útesový motiv. Samy zabukovaly nelimitovaný směr. Zabodovaly stylem. "Žeň týlem." Přízeň, žeň božích mlýnů. To si zaslouží. Zvrátit, obrátit emoci, na rozum. ()

Pavlínka9

Skvělá trojice dam, která ani jedna z nich neztratila šmrc a je super, že byly všechny i ve skutečnosti věkově od sebe pouze několik dní :) Hawn je jednoznačně nejlepší, nejzábavnější a je to prostě přesně její parketa. Tento film nechci nazvat feministickým, ale jak tu bylo řečeno - dávejte si bacha na odložené ženy - jsou hodně zhrzené a ochotné jít přes mrtvoly. Role Maggie Smith byla úsměvná a jen mě mrzelo, že Stockard Channing neměla více prostoru, jelikož bych si ji ve filmu ráda užila více než pár minut. "Jo, tati - jsem lesba :) A pořádná." Takových skvělých oznámení je tam bohužel méně než bych chtěla, ale za to jsem se několikrát pořádně zasmála :) Touha muže srazit na kolena kvůli tomu, že si našel mladší "model" - skvělá motivace pro změnu života :) ()

venison

Nemyslím si, že jsem správná cílovka pro tuhle konkrétní komedii, ale věřím, že svoje publiku si najde :-) Nějak nemusím styl "pomsty" na exmanželech s mladšími modely :-) Nějaké scénky jsou trefné a úsměvné, ale na můj vkus je v "Klubu odložených žen" spousta hluchých míst.. Úroveň rozhodně pozvedá perfektní obsazení, bez kterého by snímek neměl takovou šťávu.. ()

mandlova

Super nápad, dámy jsou naprosto famózní! Opravdu jsem se bavila, vizuálně nejhezčí je scéna - tančíce v bílém. Jen tak do nich, dámy ;) úžasná je i sympatizantka hlavního tria Maggie Smithová, která se ujala role rozrývačky JEHO (už nevím kterého z manželů) majetku tím, že prohnaně radila naivce S.J.Parker při aukci - to jsem se smíchy válela. ()

jatamansi

Všechny tři jsou báječné a dokážou si dělat legraci samy ze sebe. Komedie, kterou lze vidět víckrát. Goldie sice moc nemusím, ale to parodií má švih. Bette Midler je úžasná tím, jak kašle na svá kila navíc, a platí to i ostatních jejích filmech, byť nemá přímo velkých rolí. Diane Keaton je perfektní jako vždy. Jen jsme o ní kdysi četla, že si sama navrhuje oblečení a nebo dokonce nosí své vlastní. A je to trochu poznat. Ať vezmete Allenovy filmy, tohle nebo třeba Lepší pozdě nebo později, stále nosí kalhoty nabrané v pase, roláky a přepásané kabáty nebo saka. Jenomže je tak dobrá, že jí to odpouštím. No, a zatočit takhle s chlapy, co odkládají ženy a mění je za mladší modely by se neměly bát ani ženské v Česku. A na závěr- viděla jsem jen dabované. Ještě že alespoň nepřezpívali tu závěrečnou píseň a nechali ji v originále. ()

cab

Feministicke pokoukani na tri postarsi legendy stribrneho platna jak kuji pykle proti svym manzilkum, kteri je chteji odlozit na vedlejsi kolek kvuli mladsim nahradnicim. Film se da vydrzet, ale neni nutnosti, ale jen prumernou zabavou urcenou spile postarsim zenam. 55% ()

Paity

Klub odložených žen těží hlavně ze skutečně mimřádně silného hereckého obsazení. Trio Bette Midler, Goldie Hawn, Diane Keaton už má něco v Hollywoodu za sebou a na výsledku je to znát. Bohužel jde o snímek určený primárně ženám, takže pro mě tak trochu nuda. ()

Angie91

Mít chlapa, který je podvodník, sobec, pracháč, a který mi utekl za nákou mladší káčou neváhám a cinknu těmto třem dámám. Takhle dát na "prdel" svým manželům to je dost velká ostuda... ale nejkrásnější je poslední scéna, kdy ty tří grácie tančí a zpívají v bílém mundůru... to je prostě nezapomenutelné!!! ()

Piri

Príjemná a zábavná komédia, so slovenským dabingom v podaní Kamily Magálovej (Bette Midler), Zdeny Studénkovej (Goldie Hawn) a Tatiany Kúliškovej (Diane Keaton) priam dokonalé... Je neuveriteľné, že Goldie Hawn tu má po 50.tke, vyzerá ako modelka ;) ()

werus

Nemůžu jinak, Klub odložených žen si toto hodnocení zaslouží. A to jsem od tohoto víkendově-odpoledního filmu moc nečekela. Zaujalo mě ale obsazení (Goldie Hawn, Diane Keaton, S. J. Parker, Maggie Smith), tak jsem si řekla že to zkusím. A musím říct, že komedie je to příjemná a pár výtečných hlášek si asi budu pamatovat ještě dlouho ("Kde je Shelby?" "V autě." "V přihrádce?" "V kufru.") Nemůžu to srovnávat s filmy k zamyšlení, musíte ale uznat že v žánru komedie je to konkurenceschopný film, který ukazuje, jak ženy dokážou být za určitých okolností velmi nápadité a tvůrčí :). Moje hodnocení zvyšuje i Dane Keaton, která je mi hodně sympatická. Zkrátka, dle mého názoru, s Klubem odložených žen můžete strávit velmi příjemné chvíle :). ()

Pennyzka

Není to nejlepší ani nejhorší komedie, nemá chybu, ale má chybu, je zábavná ale i nudná, má smysl, i nemá smysl, je reálná, i není reálná...Řekla bych takový " komediální průměr ".Přikloním se spíš k té lepší variantě a proto dávám 3*. ()

Chudobka

Po dnešním zhlédnutí jsem musela přidat hvězdičku. Protože tahle komedie mě pořád baví.  Všechny tři herečky v hlavních rolích jsou výborné, obzvlášť má oblíbená Diane Keaton. Parádní píseň v závěru filmu. "Jsem volná a to se mi zamlouvá, chci žít po svým, říkat a dělat si, co chci..." ()