John Tucker (Jesse Metcalfe) je hviezda strednej školy. Je príťažlivý lámač ženských sŕdc, a tak sa netreba čudovať, že dievčatá mu padajú k nohám. Mladík si neuvedomuje, že mať viacero priateliek sa nemusí oplatiť. Jedného dňa sa trojica krásnych dievčat, s ktorými súčasne chodí – Heather (Ashanti), Carrie (Arielle Kebbelová) a Beth (Sophia Bushová) – dohodne, že mu dajú kopačky a zničia ho. John ich však s kopačkami predbehne, čo ich riadne naštve. Zosnujú dômyselný plná odplaty, ktorý buď Johna zmení, alebo bude kráľ školy čoskoro všetkým len na smiech. Dokáže zvodné dievčenské trio zmeniť „sériového milovníka“ na verného muža? Na pomstu využijú svoju novú kamarátku Kate (Brittany Snowová), ktorá sa len nedávno prisťahovala do mesta. V zálohe majú aj prášky povzbudzujúce ženskosť, nohavičky tangá, atď. Všetko je márne, zdá sa, že John je miláčikom pani Šťasteny, pretože z každého trapasu vyjde ako víťaz a čo je horšie, nastražená Kate sa do neho tiež zaľúbi... (TV JOJ)

suzanne1997

Romantický film, který nevyjde až tak podle očekávání. Jestliže čekáte, že se s Johnem dají dohromady, nebude to až tak úplně jednoduché. V této komedii se dají dohromady tři holky, které se staly Johnovými obětmi při vztazích a společně se čtvrtou vymýšlí všelijaké situace, při kterých ho můžou ztrapnit. Byl lehce vtipný, na druhou stranu průměrný, žádná moc velká sláva, ale ne až tak úplně hrozný, musím uznat, že mě překvapil, jak tím, že jsem tušila, jak dopadne a nakonec to bylo úplně jinak, tak stylem, zase jsem se podívala na něco jiného, než jenom romantické komedie typu: A žili spolu šťastně až na věky ... A co bych na něm změnila? Asi bych trošku prodloužila konec, který nebyl až tak jasný, je sice pravda, že se zamilovala, ale mohl být delší, třeba další záběr z laborek a co John? Tak ten se polepšil, podle mě měl mít na konci jen jednu holku, ne plejádu. Asi bych neměnila, kdybych si měla vybrat, na co se podívám, ale není to rozhodně něco, na co bych se dívala docela často. Líbil se mi natolik, abych řekla: víc než průměr, ale na pět hvězdiček a horlivé doporučení to není, něco mi v něm chybělo, já nevím, pravý vztah, nic nepředstírat. Takže abych to shrnula: tenhle film byl dobrý, tedy nadprůměrný, něco málo bych na něm změnila, ale na druhou stranu bych jej nechala tak, je to lepší než ho ještě zkazit a jako poslední věc ke shrnutí: nevím, jestli ho doporučit nebo ne, byl takový jiný, ale zároveň stejný, jako ostatní, snažím se na něm najít něco jiného, ale moc to nejde, takže se podívejte sami a uvidíte, možná se mnou budete souhlasit a možná taky ne, to už je jen a jen na vás. ()

Crawler-D

Jediný ryze upřímný smích ve mně vyvolala scéna, při které se čtveřice hlavních dívek začne při volejbalu mlátit a s neuvěřitelnou dávkou nezájmu a odměřenosti je pozoruje emo-banda. Jinak totiž humoru je poskrovnu a romantika se zaplétá do svých vlastních zapeklitých plánů, až nakonec vůbec nikdo nevyjde příliš šťasten. ()

riza-do

Pohodová, jednotvárná komedie vhodná na sobotní klidné odpoledne proleželé u televize. Ničím moc překvapivý, někdy hloupý a jednoduchý. John Tucker který podvádí tři veleznámé holky na střední škole, ty se následně dají dohromady ještě s jednou naprosto neznámou dívkou na škole (ač je jedna z nejkrásnějších, nikdo si ji nikdy příliš nevšímal, až teprve bratr Johna Tuckera). Ta jim pomůže s pomstou Jochnu Tuckerovi a společně začínají vymýšlet jak ho zesměšnit a následně i zlomit srdce. ()

Lilith03

Plný počet už jen za to, že mě tento film mnohokrát v mých náct letech pobavil, rozveselit a vytáhl z tolika depek. Tohle je ovšem klasika doteď, zaručeně rozveselí ikdyž je to blbost a ani nikterak kvalitní. Úžasná Brittany Snow a Sophia Bush,... tam se už vůbec netřeba vyjadřovat, byla v tomto snímku překrásná. ()

Jara.Cimrman.jr

"Děvče je vždy můj typ." Tak s tím nemohu při vzpomínce na Halinu Pawlowskou úplně souhlasit, ale kalhotový radar Johna Tuckera zaznamenává cíle o několik váhových kategorií níže, takže mu tak trochu rozumím. A samozřejmě rozumím tomu, že když děvčata zjistí, jak John skoro až údernicky obšťastňuje několik klínů najednou, tak na hezouna vymyslí pomstu. A ta je rafinovaná tak, že jsem se při ní bavil o něco víc, než jsem ochoten oficiálně přiznat. ()

• Ve scéně, kde se Scott seznamuje s Kate, můžeme slyšet píseň „I want you to want me“ od Cheap Trick. Na konci filmu lze tento song slyšet i v novodobé předělávce. (Dlee)
  • Štáb musel získat od studentů skutečné školy, kde se natáčelo, povolení k užívání jejich skříněk. (D3VIL)
  • Ashanti stihla během natáčení zpívat na pěti koncertech. (D3VIL)