Legendární příběh o okouzlující a statečné indiánské princezně pokračuje - Pocahontas se v doprovodu brita Johna Rolfa, trochu přerostlého tělesného strážce a trojice černých pasařérů, jimiž jsou nerozluční kamarádi mýval Meeko, kolibřík Flint a buldoček Percy, vydává vstříc novým dobrodružstvím na palubě velké lodi, která míří do daleké Anglie. Krásná indiánka všude budí pozornost. Je pozvána na královský ples a v průběhu příprav se sbližuje s Johnem Rolfem. Nečekaný návrat Johna Smithe přinutí Pocahontas rozhodnout se mezi dvěma láskami. (oficiálny text distribútora)

majo25

Animačne ani príbehovo to nie je horšie ako prvý diel, humor je stále dobrý. Dej je ale dost predvídatelný a dráma v animáku už nie je tak citeľná. Celkovo je to však velmi dobrý animák, a ked menej pesničiek by nezaškodilo. Hodnotenie: 65% ()

Ivusha

Vůbec se mi nelíbilo, že Pocahontas nezůstala s Johnem Smithem, ze kterého ještě udělali tak trochu náfuku, aby se jim to hodilo... A vůbec mě nezajímá, že pravá Pocahontas opravdu skončila s Rolfem, tohle je snad pohádka?! ()

adam9

Já se teda přidávám k maličkému zrnku, kterému se tento díl líbil víc než první a postava Johna Rolfa se mi také zdá charakterovější než Johna Smithe, takže Pocahontas si vybrala dobře. ()

Davej

Je pravda, že jsem se alespoň dozvěděl něco o americké historii, ale jinak jsem se neuvěřitelně nudil. Myslím, že děti tím také nemohly být příliš nadšené. ()

ti88na

Nerozumiem komentárom typu, že druhý diel bol zbytočný a nemal vôbec vzniknúť. To sa dá povedať pri iných rozprávkach ako Mulan alebo Popoluška, ale príbeh Pocahontas by bol bez druhého dielu neukončený. Návšteva kráľa v Londýne a John Rolf k nej predsa neodmysliteľne patria. To však nič nemení na tom, že nedosahuje kvality prvého dielu a tvorcovia si na ňom nedali záležať! ()

Paity

Pocahontas jednička už to není ani náhodou. To se ale holt stává při pokusu ihned hodit na svět pokračování něčeho úspěšného. ()

Lovely.Bones

Nedá se odepřít jistá originalita v podobě toho, že tu nejlepší písničku si nechají až k titulkům a tím způsobem donutí diváka se na ně koukat :D Musí se to ocenit, protože víc toho na ocenění nebude. Pocahontas 2 má tu výhodu, že její předchůdce není nějaká super bomba. I přesto tu je horší animace, méně logické chování postav a méně zapamatovatelné písničky. Ale i tak, skrze svoji lásku k Disney, tomu dám slabé 3 hvězdičky, ale takhle hodný už příště asi nebudu ;-) ()

Lilloos

Tak mně se pokračování líbilo stejně jako jednička! Dějová linie sice trochu upadla (milostný trojúhelník bych do animované pohádky necpala), ale pořád to má hlavu a patu. A písničky i vtipy byly dokonce o krapet lepší. ()

Likan7

Ten nejslabší odvar z narvané a kouzelné jedničky. Animace ani tak horší není, ale příběh je šíleně plytký a nudný. Nastavovaná kaše se vším všudy. Je zarážející, že jak má Disney parádní originální pohádky, tak jejich pokračování stojí všechna do jedné za starou belu. ()

mirakom

Dvojka mě bavila více méně stejně tak jako jednička. Byla taktéž pěkně natočená a pokračovala v inspiraci historických událostí. Milostný trojúhelník byl zvládnutý vcelku dobře a John Rolf mi přišel jako správná volba, protože nebyl tak arogantní jako Smith. || Režie: 5/10 | Scénář: 5/10 | Hudba: 8/10 | Kamera&Střih: 7/10 | Art: 8/10 | VFX: -/10 | Masky&Kostýmy&Kulisy: -/10 | Obsazení: 6/10 | Akce: 6/10 | Napětí: 6/10 | Romance: 6/10 | Humor: 7/10 || Celkem: 64,00 % ~ 6,5/10 || Disney+ | Theatrical Cut: 72 min | 2Dtit ()

kajja odpad!

Hrozný!!Koho napadla taková blbost??Vždyť zkazili celou myšlenku filmu!absolutně mi zhnusily moji nejoblíbenější dětskou pohádku a vzali sen. Vždyť o to šlo, že nevadí že jsou od sebe stovky kilometrů a každý má jinou barvu pleti.A on ji na konci po veškerém předešlém nudném ději(mmt grafici se nepřetrhli) řekne ,že by to nefungovalo??! Okamžitě mažu z paměti a zůstávám u jedničky a toho krásného konce. ()

Godhaj

,,Podívej, slečinko, nemám rád černý pasažéry a zmatky ve svý posádce.“ Pokračování nádherné pohádky se vůbec nepovedlo. Vše, co bylo v původním filmu krásné a nápadité tu chybí. Písniček není moc a nejsou vůbec povedené. Příběh je trochu křečovitý, navíc nechápu, proč tvůrci vytvářeli tak složitý milostný trojúhelník, když to nebylo vůbec nutné. Animace je o několik řádů horší, postavy jsou často divně zkroucené a prostředí je hodně statické. Větší prostor zde dostávají honičky a eskapády zvířátek na úkor příběhu, který se vyvíjí hodně ploše a očekávatelně, přitom nezajímavě. To než takovéto pokračování, to už lepší žádné. ()

Renie42

Druhý díl už ztratil tak trochu kouzlo toho prvního. Opět se můžeme setkat s roztomilou trojicí Meeko, Flit a Percy. Volba Pocahontas mezi dvěma Johny, snad vyhrál ten lepší John. Fandila jsem Smithovi, ale bohužel, vyhrál to Rolf. Ale bavila jsem se u toho, mělo to spád a děj, ale na první díl zaostává. ()

kishi_SO

uboha snaha nadviazat na komercne uspesnu jednotku. To co sa odohravalo v prvej casti (pribeh lasky) sa v druhej zmenilo na hriesny "milostny trojuholnik", ktory by prisiel aj malym spuntom dost podozrivy :-D ()

JackieBliz odpad!

Za to, že nezůstala s Johnem S. Pohádky se točí proto, aby si lidé mohli odpočinout od reality! A dopadne to takto! Promiňte, ale dítě ve mě právě pláče! ()