NCIS - Námorný vyšetrovací úrad

• Slovensko NCIS (viac)
Akčný / Krimi / Dráma / Mysteriózny / Thriller
USA, (2003–2024), 336 h 43 min (Minutáž: 40–87 min)

Sean Murray, Mark Harmon, David McCallum, Brian Dietzen, Pauley Perrette, Rocky Carroll, Michael Weatherly, Cote de Pablo, Emily Wickersham (viac)

Producenti akčnej drámy z prostredia námornej kriminálnej polície, inšpirovaní seriálom JAG, ktorý pomaly stráca vo svete dych, sa rozhodli pre novú, dynamickejšiu a zatiaľ veľmi úspešnú verziu. Tím špeciálnych agentov, vedený skúseným, tvrdým vyšetrovateľom a vyjednávačom Leroy Jethro Gibbsom (Mark Harmon), je schopný riešiť zločiny, ktoré sú spáchané vo vojenskom námorníctve a námornej pechote, bez ohľadu na postavenie, či hodnosť. Napätie, akčnosť a dobré herecké výkony sú hlavné atribúty, vďaka ktorým seriál získal obrovskú divácku úspešnosť a televízne stanice ho zaraďujú do Prime Time.
V snahe presvedčivo zobraziť prostredie námorného vyšetrovacieho úradu, si autori pomohli skutočnou existenciou NCIS. Stretávali sa s agentmi NCIS, aby odpozorovali ich reálny život a mali prehľad o každodenných operáciách.
Herecké majstrovstvo a talent Marka Harmona bolo ocenené udelením ceny Emmy a jeho filmové úlohy mu priniesli niekoľko nominácií na udelenie Zlatého glóbusu. (oficiálny text distribútora)

Recenzie používateľa SNCIS k tomuto seriálu (161)

Honba na čarodejnice (2006) (S04E06)

Obsahuje spoilery: Mariňákova dcera byla unesena poté, co únosce napadl jejího otce v jeho domě. McGee a DiNozzo ohromeni Abbyiným Halloweenským kostýmem. - 99,9%. ()

Výbuch piesku (2006) (S04E07)

Obsahuje spoilery: Na golfovém hřišti vojenského námořnického klubu zahyne při explozi před zraky svého dospívajícího syna Joshe plukovník Cooper. NCIS předpokládá, že šlo o teroristický útok. - 99,9%. ()

Raz hrdinom (2006) (S04E08)

Obsahuje spoilery: Tým NCIS vyšetřuje případ námořního veterána, který zemřel při pádu v hale hotelu ve Washingtonu. - 99,9%. ()

Zvrátená sestra (2006) (S04E09)

Obsahuje spoilery: U McGeeho dveří se jedno ráno objeví jeho sestra Sarah, která je od krve a zmatená. Je přesvědčená o tom, že spáchala nějaký zločin. McGee začne vyšetřovat na vlastní pěst a riskuje svou kariéru. - 99,9%. ()

Vyúdený (2006) (S04E10)

Obsahuje spoilery: Při instalaci nového kotle v jedné škole vypadne z komína vyuzené lidské tělo. Tým zde také má nemalé problémy s "fiktivní" knihou DEEP SIX, kterou McGee napsal o agentech NCIS. - 99,9%. ()

Ctižiadosť (2006) (S04E11)

Obsahuje spoilery: Poručík Seabrooková byla nalezena otrávená oxidem uhličitým v robotickém vozidle, jež bylo testováno jako součást unikátního projektu ministerstva obrany. NCIS brzy vyloučí sebevraždu, a musí přijít na to, kdo auto sabotoval a důstojnici zavraždil. - 99,9%. ()

Podozrenie (2007) (S04E12)

Obsahuje spoilery: Vyšetřovatelé tentokrát přijíždějí do motelu poblíž malého městečka vyšetřovat vraždu poručíka Rihamy Shaheenové. Podezřelým z vraždy je Masoud Tariq v jehož domě naleznou součástky z bomb. - 99,9%. ()

Sharif sa vracia (2007) (S04E13)

Obsahuje spoilery: Blikající světla semaforu v morseovkovém intervalu SOS vedou k nálezu mrtvého muže, který patřil k námořnictvu a měl na starosti protichemickou a protibiologickou obranu. "McGee, říkala jsem ti že navigaci neumím ani zapnout. Já jsem řidič." - "Zivo, radši budu bloudit, než abych byl mrtvej." - 99,9%. ()

Odveta (2007) (S04E14)

Obsahuje spoilery: "Mám diamanty." - "Ne, tys měl diamanty. Tenhle tryskáč je dost drahej a někdo ho musel zaplatit." Agenti dopadnou izraelského obchodníka se zbraněmi, známého prodejem svého zboží teroristům. Využijí situace a lstí z něho dostanou informace o prodeji tajného zbrojního systému. "Proč mluví francouzsky?" - "Protože jsme v Quebecu, šéfe." - 99,9%. ()

Priatelia a milenci (2007) (S04E15)

Obsahuje spoilery: V opuštěné restauraci je objeveno tělo mladého muže, který pozřel jed z oleandrovníku. "Šéf si zase udělal z výtahu kancl. Musel jsem jít po schodech." - 99,9%. ()

Chodiaca mŕtvola (2007) (S04E16)

Obsahuje spoilery: Za Gibbsem do kanceláře přijde poručík Roy Sanders, aby ho požádal o vyšetření vraždy. Na Gibbsův dotaz čí vraždu má vyšetřit, odpovídá, že svou. Doktor Mallard provede Sandersovo vyšetření a zjistí u něj radiaci. "Zbývá nám jen vyřešit: proč? jak? a kdo?" - 99,9%. ()

Kostry (2007) (S04E17)

Obsahuje spoilery: V mauzoleu národního hřbitova došlo k explozi. Povolaní experti ale odcházejí s tím, že se nejednalo o výbušninu. Navíc ony ostatky nepatřily do žádné z hrobek... "Snažíme se ztotožnit ostatky a u ženy to vyšlo." - "Ehm, klasický Dinozzo." - 99,9%. ()

Ľadový muž (2007) (S04E18)

Obsahuje spoilery: Dr. Mallard chce provést pitvu mariňáka zemřelého umrznutím. Dotyčný se však vrátí mezi živé na poslední chvíli. Tým NCIS musí vyšetřit, kde se voják pohyboval poslední dny, aby odhalili co se mu stalo a kdo ho případně ponechal svému osudu. - 99,9%. ()

Doba tolerancie (2007) (S04E19)

Obsahuje spoilery: Členové týmu zvláštní agentky Pauly Cassidyové čekají na schůzku s informátorem, který jím má poskytnout informace chystaném teroristickém činu. Ukáže se, že jde o past a dojde k výbuchu, který způsobil sebevražedný atentátník, přičemž zemřou dva agenti Cassidyové. " Jenom si představte, dámy, sebevraždu sebevražedného atentátníka, který spáchá sebevraždu před sebevražedným útokem. To je skoro jako tři sta třicet tři stříbrných stříkaček." - 99,9%. ()

McGeeho príbeh (2007) (S04E20)

Obsahuje spoilery: Hasiči dorazí do domu odkud se valí dým. Zpočátku to vypadá jako planý poplach, ale požárníci najdou na koberci zaschlou krev a tělo nikde. Vyšetřovatelé nalézají tělo majitele domu seržanta Cole, který je postavou v nové, ještě nedopsané knize Timothyho McGeeho. Timothy poté přizná Gibbsovi, že postavy jeho knih vycházejí ze skutečných osobností, mimo jiné jsou v nich i členové jeho vyšetřovacího týmu. - 99,9%. ()

Bratia v zbrani (2007) (S04E21)

Obsahuje spoilery: Ředitelka Shepardová udělá velkou chybu, když se ve své honbě za La Grenouillem pokusí sama setkat s informátorem, který je ochoten jí prozradit cenné informace o jeho organizaci. Při setkání je však informátor zastřelen. - 99,9%. ()

V temnote (2007) (S04E22)

Obsahuje spoilery: Snímek opuštěného mrtvého muže pořízený na místě činu slepým fotografem a jeho paměť jsou jedinými vodítky NCIS v dalším případu. - 99,9%. ()

Trójsky kôň (2007) (S04E23)

Obsahuje spoilery: Na hlavní bráně NCIS je nalezen mrtvý zákazník v taxíku. Vyšetřovatelé se vydají po falešné stopě a mezitím se do skladu NCIS vloupe muž ukrytý v taxíku, který je v místnoti s důkazy. "NCIS ješte stojí?" - "Rozkouskoval jsem ho a prodal konkurenci na 3 písmena." - 99,9%. ()

Anjel smrti (2007) (S04E24)

Obsahuje spoilery: Před budovou letiště srazí taxík neznámého mladíka se sluchátky na uších. Zraněný po převozu do nemocnice upadne do šoku. Vyšetřovatelé pak v jeho batohu objeví letenku do Caracasu a hned je jasné, že důvodem mladíkova stavu byly drogy. - 99,9%. ()