Štyria maskovaní zločinci prepadnú v Seattli banku a prítomných vezmú ako rukojemníkov. Ich veliteľ Lorenz je ochotný jednať o podmienkach prepustenia rukojemníkov jedine s detektívom Quentinom Connersom. Skúsený policajný detektív je však v súčasnosti suspendovaný v dôsledku predchádzajúcej nevydarenej akcie. Všetko nasvedčuje tomu, že zločinci chcú len zdržiavať situáciu a naťahovať čas, aby ho získali pre svoje zámery. Aby sa prípad čo najrýchlejšie vyriešil, policajné velenie vráti odznak Connersovi a pre istotu mu pridelia mladého kriminalistu Shanea Dekkera ako nového partnera. Obaja policajti sa spoločne pokúsia zločincov prekvapiť a vlákať do pasce, ale lupičom sa podarí z banky uniknúť. Kým kriminalisti zaisťujú a vyhodnocujú stopy, lupiči sú stále krok pred nimi. Dekker začne lúštiť Lorenzov skrytý odkaz, ale neúspešne. Zdá sa celý prípad nedáva žiadny zmysel. Alebo áno, len ho zatiaľ nikto nevidí? (TV JOJ)

Nekroskop

Na můj vkus je tenhle film strašně překombinovaný, navíc místy dost čitelný a ani nelogičnostem se nevyhnul. Navzdory hereckému obsazení je to dost průměrný film. ()

bearmeedek

Všechno podle nepsaných pravidel béčkových akčních filmů, včetně několika běžných zvratů. Bez hlubších úvah docela dobrá zábava. ()

Acrobat

Tragický prípad, keď si vezmeš na seba viac než na čo máš. Mohla to byť ničím nekazená zábava, no namiesto toho sa s pokojných vôd snaží režisér robiť logický divy, nad ktorými ostáva rozum stáť. Plno vecí, ktoré vyplávajú na povrch bez predchádzajúcich upozornení robí po polovici film ťažko uveriteľným a pozerateľným. Akcie našťastie nie je prehnane, všetko ma ale čudné filtre, a noc bude vaším partnerom. Zbytočne na twisty hrajúci sa film, ktorý sa síce utopil v chaose, ale nenašiel som ten kód, či kľúč ktorým by som to dešifroval k svojej spokojnosti. (videné 07.04.2019, Markíza) ()

KillerZeli

Film je natočený jako jeden díl nějakeho seriálu - nudná zápletka, nudné postavy a žádné herecké výkony. Bohužel jsem viděl kousíček konce eště před začátkem, takže jsem celou dobu do zápletky viděl. Proto 3* a ne 2* jaky byl vysledny dojem... ()

Dantte..

Na to jak to na začatku vypadalo nudně se z toho vyklubalo docela dobré béčko. Na konci jsem to ale opravdu čekal - nic překvapivého. Škoda jen, že charismatický Wesley Snipes dostal tak malo prostoru, jako zaporák je dokonalý. 60 % ()

godspeed

nezaujalo. režie, scénář i zpracování jsou na draka a ani jeden z hlavní představitelů není natolik dobrý herec, aby film díky němu nevyzněl pateticky a nudně. ()

Shitonit

Jasně předvídatelný příběh s vcelku jednoduchou zápletkou. Řekl bych. Na začátku. Poněkud se to zamotává a po dobrovolném upálení prince Jásoně, mi přišlo, že zlý drak Wesley zákonitě musí přežít, a šťastně v klidu na Jamajce bude roztáčet poctivě nahamouněnou milijardu. Bohužel osud tomu chtěl jinak, a mé unavené nitro bylo roztrháno na mikrokousky postupným zamotáváním klubka, když po nešťastném utonutí rozstříleného draka mi nezbyl záporák. Tudíž vykonstruoval jsem bystře novou teorii a tipnul si mlaďáka a toho slizskýho zmrda, co do toho guláše na začátku zatáhl v tý prima chatči u jezera. No ? A bum. Konec mě totálně uspokojil, lehce mě mrazilo aby hrdina fakt nastoupil do tryskoně, pak mi ještě nerv pocuchala letuška, tu jsem taky podezíral z nějaký zrady, naštěstí však nestalo se již nic, a bájný hrdina který jak fénix vstal z popela, vzlétl opájen štěstím do nebes. Takže ? Dobrý. Podruhý to nemusím, ale pln uspokojení si odškrtávám v deníčku todleto dílko. ()

LukeSharp

Oddechová akční záležitost.Nic víc,nic mín.Škoda jenom že Jason Statham neukázal nic ze svého ''kurýrského'' umění.Mohlo by to pak být ještě o kapinku lepší. ()

Elegnor

Statham drsnej dost, začátek se mi fakt líbil, ale druhá půlka šla pěkně do háje a konec? Radno mluvit.. Ale jako lehčí film na deštivý dny, proč ne.. ()

cress

Ku filmu som pristupoval s nezáujmom ale postupom času ako sa film rozvýjal ma celkom dostal. Myslím, že si tento film zaslúži viac rešpektu ako 2 hviezdičky od popredných užívateľov. Príbeh začína veľmi jednoducho ale čoraz viac sa zamotáva a to o konci ani nehovorím. Dávam 70% ()

Hotride

Možná je moje hodnocení ovlivněno tím, že v poslední době jsem koukal na spoustu filmů co by mělo být dobrých a místo toho to bylo utrpení. Každopádně tohle se mi líbilo. Mělo to šťávu a nakonec i chaotický smysl. Asi nejlepší Stathamův film - možná proto, že tu do každého nebuší jak hluchý do vrat. ()

Pitryx

Možná to chtělo více akce, když už tam měli "akční" herce. V každém případě jsem se nenudil, děj sice občas stagnoval, ale většinou to bylo k věci. Možná mi několik drobností v ději uniklo, ale myslím, že se na film ještě někdy podívám. Svižný filmek na nedělní odpoledne. 201206169849/10036 ()

ric

Začínam na sobě pozorovat, že přestávám být v objektivní v hodnocení kousků, ve kterých Jason Statham už jenom prohodí pár vět, protože až moc tohoto týpka "žeru". No ale tohle už bylo fakt poslabší. Za ten závěr, který jsem čekal sice lehce "šokující", ale úplně jiný, dávám +1*. ()