Guns N' Roses: Welcome to the Videos

(hudobný videoklip)

Výběr těch nejlepších videoklipů. Nechybí zde klipy jako Paradise City, November Rain, Don't Cry.

01. Welcome to the Jungle
08. The Garden
09. Dead Horse
10. Garden Of Eden
11. Estranged
12. Since I Don't Have You (diseman)

NewManicK

Jedna z mojich najobľúbenejších a celkovo najosobitejších, najenergickejších, najoriginálnejších, najtalentovanejších a najkvalitnejších rockových kapiel. Kapela bola preplnená talentovanými hudobníkmi, čo sa bohužiaľ nakoniec podpísalo aj pod jej rozpad. Tak to býva, odvrátená strana géniov. A Axl hudobným géniom rozhodne bol a ja verím že stále je, avšak jeho charakterové poruchy zničili kapelu. Ktovie či sa niekedy dočkáme Chinese Democracy ;o)) ()

MM_Ramone

Perfektne zostavená kolekcia profesionálne natočených videoklipov americkej hard rockovej hudobnej skupiny Guns´n´Roses z čias, keď boli svetovými rockovými hviezdami. DVD "Guns N´Roses: Welcome to the Videos" obsahuje dvanásť klipov ku songom: "Welcome to the Jungle", "Sweet Child O Mine", "Paradise City", "Don´t Cry", "Live and Let Die", "November Rain", "Yesterday´s", "The Garden", "Dead Horse", "GArden of Eden", "Estranged", "Since I Don´t Have You". **** ()

Ant

Co si budeme povídat, většina vidií po 92' stály za nic, ale to co přecházelo bylo naprosto geniální. Sweet Child, Jungle, Don't Cry, Estranged nebo November Rain jsou jedny z nejlepší videoklipů, co kdy kdo vytvořil. A bez by nich by GnR nebyli, takoví jací byli/jsou. ()

korbitch22

Tuhle kapelu miluju už od malinka.Neskutečně specifický hlas Axla Rose a jeho skladatelský talent jsou z jiného světa,Slash je Slash,ale Axl je Axl :D co se týče výběru videoklipů,výrazně mi tam chyběl clip You could be Mine,ale jinak není moc co řešit,prostě střih videoklipů mojí milovaný kapely. ()

Kryton

GNR byly ve své době fenomén a fanoušci jim zobali z ruky. Jejich klipy jsou výborné a třeba Welcome to the Jungle celkem paroduje i samotné GNR. ()

Derek

najvacsie pecky genialnych guns & roses, jedina skoda ze tu chyba (tusim kvoli licencnym problemom) "you could be mine"... najlepsie klipy su samozrejme trilogia "dont cry", "november rain" a moja oblubena "estranged"... ()

lioncel

když vezmu všechny rockové hudební klipy natočené za velkou louží .. tak bezkonkurenčně nejhezčí vizuální ztvárnění mají věci od : guns n´roses .. alice cooper .. meat loaf … ()

Jino

Vynikající songy doplňují nápadité a promyšlené videa, které mají ve většině případů něco do sebe. Nářez jak má být.... no prostě Guns N´Roses. ()

honza7

Baby don't cry... tonight... nebooo And It's hard to hold the candle... in a cold November rain... soubor krásných klipů a ještě hezčích písniček GnR 4EVER!!! ()

rubik1

I LOVE GUNS N ROSES!!!! Tento výber videoklipov je proste jedinečný. Keď prídem domov a som nasraný z celého dňa tak WELCOME TO THE VIDEOS mi vždy navodí tú správnu náladu aby som mohol ďalej normálne pozitívne a správne fungovať :) ()

Maynard.

Videoklipy od rockové legendy GnR. Gáni jsou kapela, která má zajímavější klipy než většina skupin. Např. Don´t cry, či November, kdy Slash dává sólíčko před kostelíkem. Anebo u Estranged, když Slash pří sóle vyjíždí mořské hlubiny, vždy originální a líbivé. ()

Schuldiner

Sice tu chybí podle mě jedna z nejlepších skladeb, ke které je navíc perfektní videoklip - You Could Be Mine, ale to mi nezabrání udělit této skvělé provokativní zlobivé rock´n´rollové kapele plný počet hvězdiček. Axl Rose je asi jako člověk lehce arogantní, ale s tim asi nikdo nic neudělá a tak to nemá smysl řešit. Alespoň já to nikdy neřešil. Jeho muzikální a skladatelský talent je nesporný. A nejen jeho, celá tahle kapela (ve staré sestavě) měla co říct. Nostalgie.. Jedna z kapel, na kterých jsem vyrůstal... Guns n´ Roses - Sex, drugs, rock´n´roll !!! ()

GreatestFan

Klipy z alba Appetite for Destruction se mi ani moc nelíbí, jsou to jen záběry na kapely v jedné místnosti, tyhle klipy nemám rád, dobré jsou spíš jen kvůli hudbě a že jsou od mojí oblíbené kapely. za to trilogie z Use Your Illusion to dokonale zachranuje, věechny tři jsou úžasné, epické, dokonale natočené, s příběhem, tyhle klipy mám rád, není divu že stály dohromady těch cca $ 6 000 000. Jsou prostě brilantní od brilantních. Jinak opravdu za něco ještě stojí The Garden, Since I don't have you, či docela Patience. ()

Gore

Skvělé klipy jak po hudební stránce tak po vizuélní stránce, kdy se jedná ve většině případů o propracované miniaturní příběhy (November Rain, Estranged. Don't Cry) ()

JohnFarst

Klipy GNR mi nikdy osobne nesedeli a preto nemam dôvod dávať viac... Niesú to proste moje šálky piva. Pesničky ešte celkom ujdú ale videá sú len hlúpo poskladané klipy a obrázky. Jediné čo môžem pochváliť je psycho klip ku Garden of Eden XD ()

Gardenboy

Je to super výber...vďaka zaň ...škode že skupina kvalit GNR nevydržala dlhsie ako 5 rokov a nevydala viac ako 3 (z toho jeden dvoj album) albumy.... Oni mali na to. ()

Mire

NewManicK: :DDD Takže Guns N Roses je preceňovaná agro-glam rock banda, ktorá okrem nafinteného imidžu neponúka nič. Že jedna z najkvalitnejších rockových bánd :DDD Možno keby neboli vedení tým čurákom a keby im to tam nedojebával svojím odporným spevom, dal by som tú hviezdičku. Ale možno ani to nie lebo aj Slash mi nikdy nesadol :) ()