Mollie, 33-letá svobodná účetní jedné newyorské společnosti otěhotní s jedním klientem své firmy. Při cestě do porodnice se seznámí s taxikářem Jamesem, který nastávající matce ochotně podá pomocnou ruku a později vypomáhá jako hlídač malého Mikeyho. Mollie si nechce vzít za muže otce svého dítěte a hledá životního partnera. Malý Mikey, který všechny události okolo sebe komentuje vnitřním "dospělým" hlasem, běh věcí značně komplikuje. Mollyinu ruku nakonec získá James. (oficiálny text distribútora)

Mrkvič

Taková pěkná rodinná klasika. Roztomilej prcek s hlasem Trojana nemá chybu. Kirstie Alley ještě v době své njevětší slávy, no a Travolta umí a uměl vždycky, takže ti malému špuntovi zdárně sekundují. Takže tahle komedie asi jentak stárnout nezačne. ()

Tyny

Travolta v jeho už "zašlé" roli. Pohodový film s vtipnými vsuvkami, které mně jen tak neomrzí. Alley je skvělá herečka a tyhle role jí prostě sedí víc, než kterékoliv jiné. Kdopak to mluví je pro mně celkem dost nostalgický film a Mikey má skvělí hlášky u kterých se nejde nezasmát. :D ()

lennyd

Mollie (Kirstie Alley) obyčejná účetní jedné společnosti při svých pletkách s jedním z klientů otěhotní. Ačkoli ji nástávající otec slibuje, že si ji vezme, nachytá ho s jinou, mladou, netěhotnou dívkou. A tak si celé těhotenství a porod musí oddřít sama. Ohó, k porodu se nachomýtne taxikář James (John Travolta), kterýžto považován za otce si odbude porod, aby se pozdějc stal "chůvákem" malého Mikeyho. Ještě stále to nezní jako velká zábava? Ohó, to by nesměl malý Mikey (od "svého" zrodu) vše komentovat vnitřním (dospěláckým) hlasem.... Skvělá komedie z dob, kdy Travolta byl ještě in, Kirstie Alley mladá a všelijaké "podobné" komedie letěly... A průpovídky Mikeyho nemají chybu, ani s hlasem Bruce Willise... Tento film můžu vidět kdykoliv, a stejně nikdy neomrzí ... (jako jeho mladší bratříčci)... ()

Brandon

Srandovní piškotovskej evergreen. Pořád jsem čekal, až tam vrazí fůsatý Tom Selleck a Travoltu vypráší, a ono nic. Někde se stala chyba :-) 3,5* ()

H.Gordon

Super vtipná podívaná, na kterou se jednou za čas kouknu. Kirstie Alley předvedla skvělý výkon svobodné matky a John Travolta neškodného a velmi nápomocného taxikáře, později milujícího manžela i otce. Je to hezký film. Možná se mi líbí jenom z nostalgie, to nevím, ale vím, že na něj nedám dopustit. Škoda, že ty ostatní pokračování jsou o poznání horší. 3, 85 ()

toyrider

Nechápu, proč je hodnocení tohoto filmu tak nízké, zatímco filmy podobného žánru, stejného roku výroby s mnohem horší kvalitou přesahují 80%. ()

m.a.t.o.

„Okamžite odtiaľto vypadni!" – „Toto je môj byt!" No nech nežeriem, ale mne sa to páčilo. Je naozaj málo filmov, ktoré pobavia deti i dospelých. A Pozri, kto to hovorí medzi ne rozhodne patrí. 70 % ()

Kosmik 1

Vzpomínám si, že jsem v dětství tenhle film nesnášel. Ale z úcty k Johnu Travoltovi dávám 2*. Nebylo to ani vtipné, ani dojemné. Spíše jen hloupé. 40% ()

Borat

Vždycky mě dostávaly hlášky dětí (např v hlavní roli Ondřej Trojan), kvůli kterým jsem se na film koukal í víckrát než-li jednou, ale film má co nabídnout i ze strany herců (John Travolta, Kirstie Alley) a proto dávám 4*.|78%| ()

solskjaer

Ještě poměrně důstojný film oproti jeho následovníkům. I když jde o zcela klišovitý scénář tak si myslím, že na tu hrůzu se z toho scénáře vycucalo to nejlepší co šlo a vznikl tak lehce podprůměrný rodinný film, který uvidíte , dojíte popcorn a další den máte v hlavě prázdno. ()

Zemřela herečka Kirstie Alley

Zemřela herečka Kirstie Alley

06.12.2022

Ve věku 71 let zemřela slavná komediální herečka Kirstie Alley. Alley byla údajně obklopena svou nejbližší rodinou, když zemřela. V příspěvku na jejím oficiálním instagramovém účtu bylo odhaleno, že… (viac)

Zemřela herečka Olympia Dukakis

Zemřela herečka Olympia Dukakis

02.05.2021

Ve věku 89 let zemřela oscarová herečka řeckého původu Olympia Dukakis. Svůj filmový debut prožila v roce 1964 ve filmu Lilith a objevila se i jako matka Dustina Hoffmana ve filmu John a Mary z roku… (viac)

Sony chystá remake Kdopak to mluví

Sony chystá remake Kdopak to mluví

10.07.2019

Snímek Kdopak to mluví z roku 1989 se dočká remaku. Původní film režisérky Amy Heckerling (Noc v Roxbury) zplodil dvě pokračování a plno dalších snímků se hlavním háčkem inspirovalo. Snímek vyprávěl… (viac)