Film vznikol podľa úspešného divadelného muzikálu Jima Jacobsa a Warrena Caseyho. V päťdesiatych rokoch sa Danny Zucco, žiak posledného ročníka strednej školy, po prázdninách opäť stretáva so svojimi spolužiakmi. Ohromí ich rozprávaním o svojom ľúbostnom dobrodružstve pri mori. Aj nová študentka Sandy sa spolužiačkam chváli svojim prázdninovým stretnutím s fantastickým chlapcom, s ktorým prežila krásny ľúbostný príbeh. Keď sa letní milenci stretnú v škole tvárou v tvár, zatají sa im dych. Ale láska v novom prostredí školy má celkom iné pravidlá, ako na osamelej morskej pláži. (STV)

Miany

Klasika filmového muzikálu, na který jsem se dívala nejednou... Atmosféra té doby je facinující. Herec John Travolta zahrál svou roli fešáka úžasně a do noty mu hrála Olivia Newton - John. Nejen, že písničky jsou chytlavé a různorodé, ale i ten děj stojí za to, i když není nijak hluboký. Je to skvělá romantická komedie s trochou té fádnosti, která do ní určitě patří. Film je starý už léta, ale má jisté kvality, které budu oceňovat ještě dlouho.. Patřil k mému dětství a ráda se na něj podívám i dnes. ()

Luczynkaaa

Úžasný John Travolta a krásná Olivia Newton:] Myslím, že roky tomuto filmu neubraly na kvalitě:] Výborný muzikál se skvělou hudbou, kterou nevyženete z hlavy:D 5*. ()

PavelZava

Když muzikál Pomáda šel do kin, tak jsem pomalu přestával tahat kačera. Líbí se mi, budu si jej muset znova pustit a rád, abych mohl zde napsat hlášku o buchtě v troubě, jak to tam přesně je :-) ()

yamk5

Tento muzikál má tisíc chýb a milión otravných pesničiek, ale je blbé si nahovárať, že to nie je klasika. A klasike minimálne 4 hviezdičky patria určite. ()

Stíba

Neuvěřitelně svěží jízda. Být tu ještě o trochu více muziky místo příběhu, který občas tu vlnu pozitivizmu trochu zbrzdil, byl by to dokonalý muzikál. No a takový soundtrack, to je kapitola sama pro sebe. Úžasný dobíječ baterek a krásná hudba od začátku do konce. ()

olympionik

uplne najvacsia klasika, miloval som to uz ako maly chlapec a john travolta je odvtedy moj hrdina a olivia moja platonicka laska :) film pri ktorom mam od uvodnej piesne od Frankieho Valli az po uplny koniec taky ten prihluply stastny usmev na tvari, ved to poznate... ()

Ozzy2

Pomáda..co dodat.Chodil jsem tehdy se svou první láskou a tento film, to bylo něco.Škoda, že to později totálně zničili dabingem. ()

PEZ

Tak som si aj ja konečne pozrel túto klasiku. A musím uznať, že film daroval svetu naozaj veľa chytľavých hitov. Niektoré som ani nevedel, že sa prvýkrát objavili práve v Pomáde. Na druhú stranu našli sa vo filme aj slabšie fláky, ale jednoznačne sa jedná o nadpriemerný muzikál. Z hudobného hľadiska. Už horšie je to čo sa týka príbehu. Ten je tak jednoduchý, že nebyť Olivie Newton-John a Johna Travoltu, bolo by to dosť ťažké pozeranie. Takto sa to dalo, i keď film patrí už tej predošlej generácii. Pre tú dnešnú je tu La la land. ;) [#40/2018] ()

Hpatrik

Neměl jsem náladu na muzikál, ale už úvodní titulkovou skladou Grease, (která je mimochodem to nejlepší z filmu) mě neskutečně navnadili. Zpracování je hodně divadelní a málo filmové, díky tomu příběh postrádá na uvěřitelnosti. Písně jsou ale skvělé (alespoň většina z nich) jsou výborně nazpívané a zábavně odtančené (Travolta válí) a Olivia je/byla opravdu kost. ()

geek.ondra

Přeslazené, debilní a plné přehrávajících herců. Chápu lidi kterým se to líbí ale já mezi ně nepatřím a nikdy ani patřit nebudu 2,5/10 ()

Razzor_82

"Ojeté zboží, není můj styl." V prvé řadě nemám rád muzikály! Tenhle je ale tak profláknutý za ty léta, že už nejde nehecnout se a nevzhlédnout jej celý. Příběh o letní lásce doplněn o hezké písničky. Klasika kde září John Travolta a Olivia Newton-John. 6/10 ()

FeriusParfax

Co si budeme… Je to trošku stupidní děj se stupidními postavami, ale proč ne. Některé písničky jsou chytlavé. Absolutně se tedy nejedná o sortu lidí, se kterými bych se na střední bavila. Z filmu čiší na všechny strany americká nátura a myšlení. V podstatě jde ve filmu o mužskou pýchu, ženskou citlivost a nedovednost si říct vše jasně a stručně. Ale to bychom se asi pak neměli na co koukat.  Přehodnocuji na 3 hvězdičky, protože dvojka se mi líbila o dost více. Hlavně asi díky hlavním postavám, které mi víc sedly. ()

haWranka

Naprostá klasika muzikálových komedií. John Travolta má perfektní pohyby i hláseček:) A písničky, které poslouchám na zvednutí nálady, to je prostě Pomáda. Sladká a mírně praštěná:) ()

Tyna31

Pomádu jsem si zamilovala snad od prvního shlédnutí. John Travolta je prostě fešák a jeho kreacím se člověk musí smát:) Je to sice tak trochu kýč, ale jednou za čas...proč se trochu neuvolnit:) ()

Třetí řada Euforie má problémy

Třetí řada Euforie má problémy

26.03.2024

Loni v listopadu se na představení příštích projektů ze stáje HBO její představitelé holedbali tím, že třetí série úspěšné Euforie je v odklepnuta, v přípravách a na obrazovky chtivých náctiletých… (viac)

Zemřela herečka Olivia Newton-John

Zemřela herečka Olivia Newton-John

08.08.2022

Další smutná zpráva z filmového světa. Ve věku 73 let zemřela australská tanečnice, zpěvačka a herečka Olivia Newton-John, kterou diváci budou pravděpodobně nejvíce znát díky její roli v legendárním… (viac)

Prequel Pomády našel režiséra

Prequel Pomády našel režiséra

23.07.2020

Studio Paramount našlo režiséra pro svůj oznámený prequel muzikálu Pomáda. Snímek Summer Lovin’ natočí Brett Haley (V rytmu srdce, Všechny malé zázraky) scénáře od Leah McKendrick (M.F.A.). V… (viac)

Pomáda se dočká prequelu

Pomáda se dočká prequelu

10.04.2019

41 let od premiéry slavného muzikálu Pomáda se studio Paramount Pictures rozhodlo pustit do práce na prequelu. Scénář píše John August (Velká ryba), příběh by pak měl pojednávat o létě, během kterého… (viac)