Byla to televize, která ho vynesla na vrchol popularity, ale jeho největší role se odehrávaly mimo zákulisí studií a přenosových vozů. Příběh legendárního amerického showmana, který žil dvěma životy. Přes den pracoval jako televizní scénárista a producent, v noci jako úkladný vrah ve službách CIA. (oficiálny text distribútora)

stepuch

Tento film jsem netrpelive a trochu s obavami ocekaval,nakonec me ovsem G.Clooney jako reziser prijemne prekvapil....A preci jenom, kdo by nechtel vyhrat lednicku? ()

CrazyWolf

Nevím, proč se o tomhle mluví jako o komedii. Zajímavý film to je, ale komedie vypadá jinak. Uvažoval jsem o čtyřech hvězdičkách, ale o kousek nesplňil mé předpoklady o skvělém filmu. Vidím to jako lehký nadprůměr. ()

maart

Všetky Clooneyho filmu su fajn tento nevybočuje z radu. A áno trošku to pripomína Muža na mesiaci. Atmosféra doby ako zvyčajne kraluje filmu. ()

Jezkoic

nikdy jsem neslyšel jméno Sam Rockwell, jak takovyho ňoumu(kteryho vlastně neznám) můžou obsadit do hlavni role kde navic hraje Pitt, Damon, Clooney ? ..hm......ale ten pán,dvojtej agent, mi vyrazil dech, hereckej výkon minimálne na podstavec z oscara!!! a jakkoli miluju filmy podle skutečny udalosti, tak tenle byl vážně GOOD!!! ()

Jasmín

Velké sólo pro Sama Rockwella s pár vedlejšími postavami. Nijak zvlášť mě film svým dějem nezaujal, nemělo to prostě šmrnc, jen trochu bláznivá kaufmanovina. VÍME O TOBĚ CHUCKU ÚPLNĚ VŠECHNO. I JAKOU RUKOU SI HO HONÍŠ ... LEVOU... ()

honzahucin

Málo akce, strašně se to vleklo. Scéna s otravou byla ojedinělým zábleskem. Na podobné téma je mnoho jiných a svižnějších flmů (Pan a paní Smithovi, Pravdiví lži), pravda ne-realistických, ale zato zábavnějších. ()

RAPTTTOR

Tři hvězdičky maximálně. Kdyby každý agent té doby(a že jich bylo) napsal svůj životopis, který by se následně zfilmoval uvidíme určitě mnohdy zajímavější kousky. Mám dojem, že tenhle film by si zasloužil označení melodrama. Roztáhla nuda, která se sice sem tam „zachvěje v základech“ ale jinak nic. Smutný je závěr… ne kvůli smrti agentky, ale hlavně kvůli až trapné(americké) teatrálnosti té chvíle. Jednou se na to kouknout? Určitě! Ale klidně u toho můžete třeba žehlit. ()

jackie3

Výborný příběh zabalený v překvapivě nudném obalu. Sjíždím si to od začátku a říkám si, že scénář byl skvělý, Clooney překvapil v režii, už ne tolik v hereckém výkonu, ale pokud bych přece měla co vytknout, tak to zastínil geniálně šílený výkon Sama Rockwella. A pak si taky říkám, proč dávám jen 3*? Protože víc nemůžu. Protože když film skončil, tak mi proběhlo hlavou - bylo to dobrý, ale skrz celý film mi spíše běželo - celkem komplikovaná nuda. ()

orionn

Film sa volá Milujte svého zabijáka a má v popise okrem iného aj, že je akčný. Hmmm, tak na to sa pozriem, môže to byť zaujímavé........Po 113 minútach som bol rád že to už skončilo. Bola to jedna veľká nuda, v ktorej som sa miestami strácal. ()

NavzdyMlady odpad!

6.4.2013; 70% boha, to by mal byť riadne super film, ale je to nudná kokotina, nebolo to ani akčné, vtipné, psychologické... proste pičovina. Niekto tu píše, že zábava, podľa jeho gusta, hm, to mu dosť málo stačí k zábave. Film o hovne. ()

andy60

Clooney mně jako režisér nesedí. Celý ten příběh mě nějak míjel, nedokázal mě vtáhnout do děje, i když pár povedených momentů by se našlo. Tohle dvd zasunu hodně hluboko do své sbírky, jelikož nepředpokládám, že bych ho ještě někdy vyndal z obalu. ()

Sejkorka

Žádná bomba, ale pár světlých okamžiků člověk najde. Třeba jak Chuck (Sam Rockwell) přelstí Patricii (?) , čili Julii Roberts a otráví ji místo sebe. Skvělá je Drew Barrymore v roli Cecilie (?), kterou si hlavní hrdina nakonec (přeci jen) vezme. Je to"příběh legendárního amerického showmana, který žil dvěma životy. Přes den pracoval jako televizní scénárista a producent, v noci jako úkladný vrah ve službách CIA". ()

Dieman

Opravdu zábavná podívaná. Šlo by toto dílo stvořit bez takových hvězd jako je Sam Rockwell nebo George Clooney? No bez Clooneyho asi jo. ale Rockwell tomu dává správný šmrc. Děj je výborně podán a komediální prvky z toho dělají opravdu zábavnou podívanou, bez kterých by to byl jen další "životopisně-dramatický" počin, kterých je dnes jako máku. Vše je dotažené do konce a tak je to i vizuální pastva pro oči, kterou bych se nebál komukoliv doporučit. ()

Anglický pacient se dočká televizní adaptace

Anglický pacient se dočká televizní adaptace

19.08.2021

Román Anglický pacient spisovatele Michaela Ondaatjeho se dočká nové, tentokrát televizní adaptace. Tu chystá stanice BBC, která zaúkolovala scenáristku Emily Ballou (Taboo, The Turning), aby seriál… (viac)