Tvrdý policajt John Kimble (Arnold Schwarzenegger) má svoju prácu rád. Chodí medzi zločincov oblečený vo svojej "terminátorskej" bunde, s čiernymi okuliarmi a brokovnicou. Strieľa na každého, kto sa mu nepáči. Táto idyla sa však končí, keď je pri pátraní po manželke priekupníka drog, ktorá od neho utiekla so synom aj s tromi miliónmi dolárov, prinútený pracovať ako vychovávateľ v materskej škôlke. Musí totiž zastúpiť kolegyňu - policajtku Phoebe (Pamela Reedová), ktorá ochorela a do škôlky ako učiteľka nastúpiť jednoducho nemôže. Hoci Johnove prvé stretnutie s deťmi nedopadne práve najlepšie, postupne sa medzi svalovcom a bandou detí začnú lámať ľady. Keďže Kimble je dobrý policajt, dokáže si poradiť aj s touto neobvyklou situáciou. Chladný Kimble nezostane ani voči krásnej Joyce (Penelope Ann Millerová), z ktorej sa neskôr vykľuje práve hľadaná žena. Pokojný život novopečeného učiteľa však netrvá dlho. Na scéne sa totiž objaví bezcitný Crisp (Richard Tyson), ktorý si prišiel po syna. (TV Markíza)

Oggy007

Jo, je to možná hloupý, ale já mám ten film rád. Existuje spousta stupidnějších, který tady mají podstatně lepší hodnocení. A to, že s rozpočtem 20 mil. $ vydělal 10x tolik, taky o něčem svědčí. ()

Heywood

Dlouho v USA nedoceňovaný film, který se mi líbil hned. Dnes po 30-ti letech je to nostalgie po době, která měla jasné, co je správné a co špatné. Arnold ukázal, že má i komediální vlohy (však to také dále využil), děti byly hrdinové filmu a některé hlášky (Já nejsem policajt, já jsem princezna.. Kluci mají penis a holky zase vagínu .. má tumor? atd). byly prostě skvělé. Někam se tyhle děti a filmy vytratily. Už se jich drží jen vánoční filmy.. ()

x-tony

Jediné co bylo na filmu dobré byl začátek, který měl alespoň nějaký náboj (ikdyž ne moc velký). Asi po půlhodině se děj zvrtl v nudnou infantilní podívanou s nehorázně průhledným scenářem. Vyvrholení na konci stálo za hovno....už nikdy víc ()

Arren

Prostě Arnold byl, je a bude můj hrdina. A je mi celkem nekriticky jedno, jestli hraje v komedii, akčním filmu nebo ho vidim v televizi coby guvernéra. Policajt ze školky není zrovna prototyp geniální komedie. Je předvídatelná a naivní. Ani se mi nezdá příliš zábavná. Přesto neurazí a zprostředkuje příjemné odreagování. ()

Budina.net

Jako malý kluk jsem to měl strašně rád. Nevýhoda je, když už to vidíte z nostalgických důvodů v dospělosti. Je to ve skutečnosti taková blbost. Ale člověk se může bavit. Tyhle komedie totiž zřejmě budou nejlepší pro ty děti nebo skalní fandy Arnieho. ()

chosan

Moje nejolbíbenější komedie dětských let která vydržela až do mých dospělých. Zkrátka Arnold jako učitel bomba nápad za 70%. ()

PetrMinarik

Film jsem viděl několikrát a můžu říct líbil se mi, ale není to úplně ono. Arny se hodí spíš na kulturistiku a ne na komedii, která je navíc vsazená do dětského prostředí. ()

Filatov

První půlka je hodně silná díky skvěle hláškujícímu Arniemu v roli policajta a taky díky skvělým dětským hláškám, který rozsekaj prostě vždy :-D Povedl se výběr postav, který jsou svým způsobem prostě komický ať už to byla O´Harová nebo ředitelka školy. Druhá půlka už ale takových kvalit nedosahuje ale Policajt ze školky mě vždycky potěší a stal se legendou mezi mými komediemi :-) ()

komando20

tak tento film mam ozaj rád je to taka oddychovka 90 rokov ) film sa tešil celkovo dobrej kritike aj naštevnosti, dvojčata zabrali a tak ludia sa opať hrnuli na komediu s Arnoldom :) ()

T600

Průměr, ale v tomto filmu jsem poprvé viděla Arnolda jak se snaží na tváři vykouzlit jiný výraz než své typycké tři: štěstí, chci někoho zabít, ulítly mi včely. :) ()

Zemřel režisér Ivan Reitman

Zemřel režisér Ivan Reitman

14.02.2022

Nálož filmových novinek a trailerů ze Super Bowlu narušila v noci z neděle na pondělí smutná zpráva. Zemřel totiž legendární režisér Ivan Reitman. Autorovi filmů jako Krotitelé duchů, Policajt ze… (viac)

The Rock leze na skálu

The Rock leze na skálu

30.08.2007

Dříve nebo později to postihne každého filmového svalnatce náhlý přechod od drsné akce k rodinné komedii, v níž si hrdina, který předtím lámal vazy padouchů jako suché pařezy, musí poradit s hordou… (viac)

Tatínek Rock

Tatínek Rock

30.11.2005

Snad všichni velcí akční hrdinové si nakonec po sérii filmů, v nichž pod jejich rukama skonalo mnoho nepřátel, odskočili k tomu, aby si natočili nějakou příjemnou rodinnou komedii, v nichž jejich… (viac)