Ahí va el diablo

• Kanada Here Comes the Devil (viac)

Manželský pár sa spoločne zo svojimi deťmi vydá na výlet do Tijuany. Tam však v jednej jaskyni stratia svoje deti. Rodičia po nich ihneď začnú pátrať, no deti sa onedlho záhadne a bez vysvetlenia objavia. Manželia však časom zisťujú, že s ich deťmi nie je niečo v poriadku a už nie sú také, ako pred zmiznutím. Domnievajú sa, že sa stretli s niečím neľudským a desivým, čo parazituje na ich duši a teraz to dorazilo spoločne s nimi až do ich domu. (kubqo)

Khumbac

Podobně urychleně nedomydlený konec jako v Penumbře, ale o to zajímavější. Dlouho se to tíživě táhne. Je to spíš detektivní horor s prvky mystery. ()

zdenny

Hispánský jazyk a atmosféra jsou pro horrorový žánr určitě přínosem. Zde film začíná velmi dobře a především milostná scéna rodičů v autě je přirozená a celkově slušně naturální. Tajemství a podivnost dětí poté, co se vrátily z výletu, kde vlezly do jakési tajemné jeskyně, je pro tento film příslibem. Pak se ale celý film táhne jako červená nit a člověk jen čeká na konec tohoto námětově jistě dobrého snímku. Film totiž postrádá klasické lekačky a celkově je dost plochý a jednotvárný. ()

Skeksis odpad!

Utrápená púšť, utrápení rodičia, utrápené deti. Alebo vlastne mŕtve. Nerozumiem, prečo tento film vznikol. Neviem sa rozhodnúť, či je celý ako veľká komédia alebo veľká mizéria, alebo obe naraz. Drbnúť dve deti do jaskyne, potom z ich klonov urobiť incestných potomkov Satana či čo, a vlastne kamera, strih, prostredie... - všetko mi liezlo na nervy. Keď už máme takéto satanské detičky, ich pekelnosť by som oveľa viac vyšperkovala. Celkovo nezaujímavá nuda. ()

Silviaxx

Videla som aj lepšie Mexiko, ale ani toto nebola katastrofa. Samozrejme na záberoch je to dosť cítiť, no nie je to nič, cez čo by sa nedalo preniesť. Podstatnejší je ale fakt, že som z tohto snímku pomerne dosť v rozpakoch. Tiahne sa relatívne sľubne, atmosféra je fajn, postavy a dialógy vôbec nevadia, gore scéna bola veľmi príjemným oživením. Z času na čas cítiť dusno a znepokojenie, ktoré sa film snaží navodiť, takže v rámci týchto aspektov sa dá povedať, že ok. Čo ma ale obišlo míľovým krokom bol záver, z ktorého sa u mňa nedostavilo úplné naplnenie na základe toho ako si ma celý film predpripravoval. ()

Ben Nevis

Divím se, že se ještě někdo odváží opustit standardní hororový schémat a vytvořit něco bez vymítání ďáblů, lekaček nebo potoků krve. Je ale pravda, že lákadla pro jednodušší publikum jsou - v podobě nesčetných bradavek a intenzivních sexuálních scén. Pomalé tempo není na škodu, ale občas odvádí pozornost k myšlenkám typu, proč i v Mexiku teenageři potřebují chůvu na hlídání apod. ()

Rathalos

Zahadny,tajomny,atmosfericky,napinavy,znepokojivy horor z prostredia mexickeho vidieka,clovek si pri nom obhryza nechty a stale ocakava,co bude dalej az do konca v dobrom zvukovom doprovode,prijemne prekvapenie...:-) ()

miawallacova

První minuty filmu byly skvostné. Celkem zajímavé zpracování, které mi kazilo Zoomování kamery. Škoda, že se celý film unyle táhl, jako týden před výplatou. Ale stejně, ten začátek... ten za to stál. ()

KUFI

Jeskyne co meni lidi na demony, nebo co. Koukat se na to da, ale zejtra uz si nebudu pamatovat o cem to bylo. Prekvapil prasackej grind pri zaverecnych titlech. ()

Kortexo

Tenhle film má dobrou myšlenku a zajímavý konec, ale jeho velkou slabinou je rozpočet a prostředí.Jeden z mála filmů, který by si zasloužil americký remake se slušným rozpočtem... ()

Allein4 odpad!

Hrůza a děs...ale bohužel nikoliv nějakým napětím a hororovými scénami...hromada nesmyslných a nesmyslně dlouhých dialogů, které unudily k smrti. ()

Duffson

Strasna kravina, vubec, ale vubec nic zajimaveho tento film nenabidl. Scenky a celkove herecke vykony jsou zalostne spatne. Nedoporucuji ()