Beethoven 5

• Slovensko Beethoven a duchovia pokladu (viac)
všetky plagáty

Najobľúbenejší americký bernardín je zase späť! Piate pokračovanie osudov svojrázneho bernardína, ktorý tentoraz nájde mapu k legendárnemu pokladu. Sara Newtonová sa rozhodne stráviť leto so svojím bernardínom Beethovenom a strýkom Freddym Kablinským v starom banskom mestečku. Pohoda prázdnin sa však skončí, keď to úžasné psisko niekde vyhrabe chýbajúcu časť plánu legendárneho pokladu. Je jasné, že každý chce ten poklad získať. V meste prepukne pravá zlatokopecká horúčka a milý bernardín má odrazu nespočetné množstvo kamarátov. Dobrodružstvo sa však ukáže dobrodružnejším, ako všetci čakali. Na scéne sa totiž objavia duchovia, ktorí sú odhodlaní za každú cenu uchrániť prísne strážené tajomstvo... (TV JOJ)

wenca odpad!

Jak vůbec muže pokračovat film kde hrajou uplně jiný postavy? To že je to sračka už neřešim , to ste tu napsali hodněkrát :D ()

Paity odpad!

Mám rád hafany a tak bernardýny můžu, i když vím, jaké maji vrtochy. Bohužel vše kazí páte pokračování filmu, která je nastavovanou kaší se vším všudy. ()

Klay odpad!

Děti se u toho bavit budou...možná, ale mě se těch 90 minut zdálo zoufale moc a už asi ve čtvrtině jsem ztratil zájem o to, kam ten ultralaciný, chatrný, pitomý, natahovaný, nezáživný, rádobyvtipný-ale-veskrze-trapný, protivnými (nejen) dětskými herci obsazený, scénářeprostý a zetkovou režíí dokurvený(pardon děti, ale jinak to říct nejde:-)) příběh spěje. Typické direct to video sračkoidní pokračování série, která měla skončit hned po prvním filmu. Pohyblivé obrázky natočené jen za účelem prodeje pár placek s nimi bez jakýchkoliv nároků na kvalitu. Zapomněl jsem na něco? ()

Lokran

no po stránce technické v pořádku, po stránce scénaristické ještě stále lepší než ordinace v růžové zahradě. takže jelikož oceňuji novácké seriály a další výtvory odpadem, tak tady musím povolit jednu hvězdu... 10% ()

o.p.a.t odpad!

Od třetího dílu už se na to autoři mohli klidně vykašlat... nedokázal jsem to dokoukat do konce, naprosto mě to nudí! ()

adamix

Jeden z tých zle hodnotených filmov, ktoré som si ako decko obľúbil, pretože som sa ako malý skutočne bál a zároveň to obľuboval a už vtedy som vedel, že to treba brať s určitou rezervou. Do tej ,,odpadovej" čiernej by som to ale nedal. Sú rozhodne horšie sračky, ako je táto ;). ()