Nastupující hvězdy Ryan Reynolds (3:15 zemřeš), Anna Faris (Scary Movie 1-4) a Justin Long si zahrály hlavní role zaměstnanců podivné restaurace Shenanigan, ve které se dějí ty nejneuvěřitelnější věci. Uvidíte bláznivé uklízeče, nechutné legrácky v kuchyni a hodně rozprav o sexu. Waiting... je hysterický zákulisní pohled do fastfoodu a citlivá óda na ztracené a zcela bezcílné mládí. (oficiálny text distribútora)

Loki_Six

"I'll have a shot of whiskey and a double shot of whiskey. She'll have a water. Ah, hell, it's our anniversay. Why don't you bring her a Pepsi." ()

Ratherfly

Milé překvapení a docela zábavná sonda:) do zákulisí provozu jedné restaurace. Nejsem zastáncem fekálního humoru, ale tady (až na pár momentů) mi to vůbec nevadilo. V rámci žánru čtyři pecky a ani nemrknu. Jen tak na okraj co se týče člověka, který stojí za českým názvem; distributor by měl na jeho post dosadit někoho více kvalifikovaného. Třeba prodavačku z masny. ()

AngiS odpad!

Nesnášim tyhle americký komedie, co se snaží být vtipný jen za cenu naprostýho hnusu a nechutností. Nikdy víc.. ()

1860 odpad!

Mám na ten film svůj osobní názor : Bylo to o hovně, vůbec jsem se nebavil, mělo by to skončit v propadlišti dějin.. ()

Lukiš

Taková typická teenagerovská komedie, kterých se točí stovky a tahle nepatří k těm lepším. Místy jsem se bavil, ale jen místy. Děj je absolutně o ničem a herecké výkony taky za moc nestojí. Na zabití nudy to pravé. ()

baXter

Já teda nerozumím hodnocení ostatních uživatelů, ale já se fakt bavil. A nestydím se za to !!! Ať to bylo sebestupidnější, ubohý a ... (doplnte si nazory z ostatních komentářů) ... tak se musím opakovat, ale opravdu jsem se bavil ! :) ()

Tydlidáš

7/10 - NIKDY SE KURVA NESERTE DO LIDÍ CO VÁM SERVÍRUJOU JÍDLO!!!! Tohle je jasný poselství filmu všem zákazníkům a něco jako povinná četba pro lidi z oboru. Moc se to neliší od skutečnosti a gastro zařízení v naší zemi. Je až dokonalý jak věrohodný sou postavy a vztahy mezi nima... Jinak ve filmu o moc nejde. Vlastně jen o postavy, vztahy a obnažený koule ve stylu křídlo netopejra... Což by upřímně řečeno stálo za to vyzkoušet v praxi ;-) ()

beyli

Bláznivá sprostá komedie. Mě se to celkem líbilo, byla to sranda a hraje tam Ryan Reynolds, který je naprosto skvělý !! ()

F.W.Colqhoun

V Shenanigan's se servíruje sice legrace jen průměrná, ale je to na jistotu. Velmi užitečné pro osoby, jejichž sluchům se nikdy nedonesla informace o možnosti průniku trajektorií draze zaplacené flákoty a chlupatých půlek mistra šéfkuchaře resp. mohou si hlavu ukroutit tajemstvím vazké omáčky, a také pro ty nešťastníky, kteří si v restauraci někdy na živobytí sami vydělávali. Poučku don't fuck with people that handle your food by si měl jednou za čas ve vlastním zájmu připomenout každý. Jako kulisu k jídlu bych doporučil spíš Velkou žranici než toto. Narazí nicméně ten, kdo by hledal příběh. Očekávatelné, nikoliv vždy špatné * žehrání na vulgaritu ode mne jistě nečekáte * skeče [prasení s jídlem, team-building v podání idiotského šéfa, nespokojení hosté apod.] sice propojuje vetchý motiv Langova hrdiny, který se podobně jako hrdinové Smithových bijáků [styčných bodů vícero, geniálně vypointované kulometné dialogy mezi nimi chybí] ze sámošky ptá, proč setrvává, jednota místa a času roztříštěnost děje nekompenzuje - škoda pro ty, jimž jsou vtipy a skotačení potrhlých, jednorzměrných figur málo. Poučen filmem, stěžovat si nebudu. ()

venom14

Zas se dokázala debilita českých překladatelů v názvu.Ale to je jedno.Tenhle film naprosto postrádá děj,to bylo pro mě dobře,když jsem chtěl nenáročný film.Některé vtipy trapné,některé dobré,ale spíše jsem se smál. ()

Rendiss

Ty vole tohle je pecka jako blázen. Tu hru s těma koulema jsme hráli snad půl roku i na intru. A výbornej Ryan Reynolds je taky špičkovej. ()

Jayem

Podla mňa rozhodne najhoršia komedia čo som videl tento rok. Síce tu boli miesta kde sa človek zasmeje (asi 2 alebo 3) ale to nepomôže otrasnému deju a hlavne stupidyte, ktorú videť v celom filme. ()

Phorbo

Tendle film je přesný příklad úletu který k Ryanu Reynoldsovi přesně patří... tak jako v případě Sexy párty je to naprostý mazec, který stojí za to. U tohodle filmu jsem se pobavil jako u málo kterého. ()