Komédia vychádza zo skutočného štrajku profesionálnych futbalistov  v r. 1987. Majiteľ tímu pozve bývalého trénera NFL, aby dal dokopy a koučoval náhradný tím. Zídu sa v ňom rôzne "existencie"... (TV Dajto)

ninho

Náhradníky už jsem viděl hodněkrát a vždy když není nic po ruce, tak po nich sáhnu znova. Pokaždé totiž vím, že mi Náhradníci zvednou náladu a dobře se pobavím. Nevím přesně čím si mě tato sportovní komedie získala a s každým dalším shlédnutím se bavím stejně. Ano, ve filmu je dost klišé( vlastně je to hrozná kravina) - všechno je ale v rozumných mezích a je jasné, že se nemá brát příliš vážně. Příjemné herecké obsazení, kvalitní hudba, super hlášky a velmi dobré natočení samotných zápasů- kvůli tomu považuji Náhradníky za nejlepší sportovní komedii a zřejmě i za nejlepší sportovní film. ()

DarkoCohen

A pak že sportovní filmy jsou nuda. Ani nápad. Navíc když je výborné herecké obsazení, super soundtrack a pořádná dávka hlášek... Btw: Ta znaková řeč u baru, nářez:-D. Jen ty roztleskávačky mě moc nebraly. Sorry, guys;p...Jinak kdo viděl Super Bowl 09 (vlastně i 08), tak mu už nemůže přijít tenhle film tak nevěrohodný! ()

danny_21

Kolikrát už tohle tady bylo - začínám už mít na tenhle žánru trochu averzi - banda looserů, kterým se takřka povede zázrak :-) Na Nea by neměli jít detailní záběry při běhu, ten kluk nevěřitelně šmatlá ... Nakonec z celého filmu jsou nejlepší roztleskávačky a jejich kreace. Průměr a nic jiného Falco - 60 % ()

DarthFailord

Miluju tenhle film! Mladej Neo se prohání po fotbalovým hřišti a má to pořádný koule! Opravdu vtipná komedie, kterou si vždycky rád pustím! Gene Hackman je opět na pána, tedy spíš na pana trenéra. Sbírka individuí v týmu je skvěle fungující a soundtrack má vážně šťávu. 80% ()

Nix

Keanu jako náhradník v týmu, který byl povolán do sestavy. Je to super příjemný film s takovým hloupoučkým námětem. Zpracování je super, zbytek náhradníků taky s dobrým koncem. To mám u filmů ze sportovního prostředí rád. ()

dj_kure

Parádní sportovní komedie se skvělým obsazením. Kupodivu ani o něco delší stopáž filmu vůbec nevadí. To už značí o určité kvalitě :). Rozhodně nenudí a zaručeně pobaví. 74% ()

speedy7929

Môj najobľúbenejší!! Dôkaz toho, že aj to čo nieje prvotriedne môže byť tak dobré ako to kvalitnejšie! Vcítil som sa úplne dokonale do roly Falca a vyhrával zápasy sním :) ! Niektoré scény viem už naspamäť a najviac ma dostala scéna z väzenia, kde sa s partie rozdielních ľudí stal jeden tým s jedným srdcom.. u mňa 100% nič tomu nechýbalo, akcia, láska, šport, humor! ()

Bezda22

Tady šetřit hodnocením nebudu. To by byla škoda, tahle komedie je paráda. Americkej fotbal nesleduju, ale filmy o něm mě bavěj. A tahle komedie asi nejvíc. Dobře obsazený, sympatický herci. Taková hezká pohádka. 85% ()

RedRose

hmm... před lety jsem tomu dal dvě hvězdy... to jsem tehdy musel mít hodně mizernou náladu... protože jsem to dnes viděl znovu a je to fakt skvělá sportovní komedie! a to americký fotbal fakt nemusím... zvedám to po letech na 82% !! ()

MaJes

Ďalší skvelý film o americkom futbale ( tento šport sa mi vážne začína páčiť ) aj keď to na ANY GIVEN SUNDAY nemá, ale myslím že ***** si zaslúži ( aj keď je to dosť veľa, ale **** zas málo:-)! Konečne som videl Reevesa aj niekde inde ako v Matrixe:-( a bolo to celkom dobré. Dosť mi to pripomínalo 1.Ligu, tam tiež z "bandy pozbierancov" spravili super tým! ()

fordhont

Skvělá sportovní komedie. Prostředí amerického fotbalu přímo vybýzí ke spoustě příběhů. Tentokrát se jedná o stávku profesionálních fotbalistů, za které musí nastoupit "náhradníci". Komedie plná humoru, která nepostrádá akci a trošku napětí. Už jen ty charaktery hráčů (do jejichž rolí byli vybráni velmi zábavní herci) pobaví. S pohodovou hudbou pohodová komedie se zajímavým příběhěm. ()

Peter-1307

Je to síce jeden z mnohých športových filmov čerpajúcih námet z témy - outsider(-i) a znovuvzkriesenie, avšak je to nadpriemerná snímka a nielen zásluhou hereckej charizmy Keenu Reevesa ako i Geneho Hackmena, ale i samotným scénarom, vtipnosťou dialógov, a nejako mi to celé pripadalo, že i celý tým okolo filmu si počas nakrúcania doprial takú istú pohodovú atmosféru, akú mi ponúkol i tento film. Nie je to žiaden film na hlboké zamyslenie, nemá žiadne hlboké myšlienky, ktoré chce tlmočiť, len chce dopriať všetkým divákom oddych a zábavu. A to sa mu podľa mňa aj 100% podarilo. ()

Vocoun

Jeden z mých nejoblíbenějších "sportovních" filmů :) Velmi povedená příjemná komedie. Sice to není nijak extrémně originální, ale zejména díky skvělému obsazení a perfektně načasovaným vtipům to působí velmi kompaktně. Gene Hackman je vynikající, mám ho stále raději, Keanu není nijak otravný ba naopak. Celá partička zkrátka šlape, tohle prostě můžu. Pěkné 4*, 78% ()

frxXx

Staci na vecer pri TV v strede tyzdna, celkom zaujimavo poskladana sympaticka particka ... skoda len toho obcasneho zbytocneho fekalneho a trapneho humoru ()