Keenen Ivory Wayans, režisér filmu Scary Movie, představuje bláznivou komedii Někdo to rád blond s komiky Shawnem Wayansem a Marlonem Wayansem. Co se stane, když se dva nešikovní agenti FBI musí převléct za blonďaté dívky a pokusí se proniknout do vyšší společnosti? Skandál! Šílené situace a nonstop zábava provází bratry, kteří se ze smolařů mění v mladé ženy s postavením! S filmem Někdo to rád blond plným dobré muziky se budete od začátku do konce skutečně bavit! (oficiálny text distribútora)

Wenca888

Tahle komedie Vás nenadchne dokonalými hereckými výkony, skvělou režií ani scénářem. Ale každou chvíli budete řvát smíchy... ()

spiritus

Abych byl upřímnej, musím říct, že jsem se při několika scénkách celkem i bavil...Bohužel humor je to většinou prvoplánovitý a vesměs hodně jednoduchý a navíc trochu i fekální. Na víc jak dvě to prostě nemá. ()

Me6i odpad!

Tak tohle byl totální propadák, dva trandáci co si lámou nohy na podpadkách, velice trapné, ty peníze by určitě posloužily víc kdyby se vrazily kamkoli ()

Angie91

Někomu to možná může připadat jako hloupý vtip nebo opravdu hodně nevydařená parodie, ale pravdou je, že když máte náladu pod psa a nejste zrovna ve své kůži, bratři Wayansovi ví jak pošimrat bárnici... ()

peto580

Konina jak sa patri :D ale zasmial som sa. Chvilkami to bolo docela trapne, chvilkami podarene. U mna jedno plus za scenky s Terrym Crewsom :D Je to proste kral. ()

jarmik

Proboha, tohle přece nemá být kvalitní film, tak to tak neposuzujte! Má to být jen hromada srandy (ani tak ne humoru), a to taky je! Tento snímek si neklade vysoké cíle, ale ty průměrné plní s přehledem. ()

cherita

Sourozenecká láska je hezká věc, ale v některých případech není nejlepší nápad ventilovat ji na veřejnosti. To se týká i těchle povedených bratří a jejich filmů, které u mě vyvolávají místo záchvatů smíchu jenom spoustu otázek. Chápu, že nemá cenu lkát nad tím, že si nikdo nevšiml rozdílu mezi holkama a převlečenýma černochama, ale proč se musel každý druhý chlap do těch kreatur s gumovým ksichtem zamilovat? Bylo to opravdu nutné?...a proč má ten film v určitém okruhu lidí takový úspěch? ()

muoaner odpad!

Příjemnější a zábavnější strávení času než u sledování těchto 97minut je i na návštěvě zubní laboratoře při výměně všech plomb na každém zubě. ()

Antaeus

//"50 TISÍC DOLÁROV! CASH!!"// Toto sa nedá normálne hodnotiť. Dlho som odolával, ale nakoniec som po silnej intervencii podľahol a s ešte silnejšími predsudkami som sa rozhodol obetovať hodinu a pol života tomuto.. ehm.. filmu. Výsledok bol nad očakávania! Hlavne asi preto, že moje očakávania boli fakt dosť nízke. Celkovo som sa bavil, nebola to taká tragédia, ako som si myslel. Niektoré scény mi v pamäti utkvú (a niektoré tam utkvú bohužiaľ) ale priemer to teda je. ()

xxxvodnikxxx

Super soundtrack, hlášky, jinak nic moc, ale když se na to díváte s nadsázkou, nebo z nudy, tak se to dá. Btw nejlepší postava je uchylnej a prachatej negr :D ()