David Copperfield: Tajomné sily

(TV film)
  • Česko Magie a kouzla Davida Copperfielda: Tajemné síly (viac)
všetky plagáty

Kouzelnická show proslulého mága, který svým uměním ohromuje celý svět. (oficiálny text distribútora)

Decker

Skvela show renomovaneho kouzelnickeho genia a milacka milionu lidi na celem svete. Ano jedna se o perfektni a nezamenitelnou podivanou v taktovce tohoto mistra magie. ()

Gemini

David Copperfield je opravdový mistr iluze, a to zcela zaslouženě - jeho charisma, odhodlání a nadšení pro věc ho dostaly opravdu daleko, a třeba ho taky jednou dostanou až na dno. Copperfield umí udělat spolu se svými trikaři, osvětlovači, šikovnými modelkami/asistenkami a nevím kým vším ještě skutečně ohromující show, a jediný moment kdy mu to nežerete jsou "kouzla" kterých se účastní diváci doma u obrazovek. Pouze v tomto díle a nikde jinde uvidíte moje nejoblíbenější Davidovo kouzlo - the vanishing egg:) Neskutečná kůlna:)) ()

IllIlIlIIl

D.Copperfield, modla všech kouzelníků, předvádí svá velkolepá kouzla, magii a iluzi. Jeho show je skvělou podívanou, a v jeho podání je ještě více umocněna...Lepší pořad o magii už je jen Magie kouzla zbavena. ()

ilemas

Davida Copperfielda jsem svého času děsně žral, viděl jsem ho i naživo, miluji kouzla, ale dnes, když znám téměř všechny triky je to o ničem. ()

Paity

Mínění na jeho triky jsem si trochu poupravil, když jsem vid ěl ten pořad, jak tam odkrývají triky všech kouzelníků. Ale i tak musím uznat, že to má připravené perfektně. ()