NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela

(relácia)
  • Česko Criss Angel: Mistr magie (viac)

Největší kouzelník současnosti. Nebudete věřit vlastním očím. Criss Angel je jedním z nejvlivnějších jmen dnešního světa magie a kouzel. Naprosto stírá hranice mezi skutečností a iluzí v ulicích in natura. Toto je sestřih těch nejbláznivějších a nejneuvěřitelnějších momentů. Bonusově jsou zde umístěny i doposud nezveřejněné záběry. (oficiálny text distribútora)

Bigwave

Pro generaci z 70. - 80. let 20.století tu byl David Seth Kotkin alias David Copperfield . Criss Angel je moderní mediální hvězda, která dokáže svojí magii, iluzi prodat dnešnímu modernímu světu. Velký charakter, doprovázen šílenstvím. Na jeho show se dá dívat, už jen pro plejádu efektů a teatrálního výstupu. ()

BenderG odpad!

Jak to stručně popsat. Myslí si, že má drsnou znělku. Nemá. Myslí, že když ukazuje svou postavu, že vypadá drsně, nevypadá. Myslí si, že když do pořadu tahá neustále svou matku, že to na nás zabere. Nezabere. Myslí, že když napíšou ''Continuous shot'', tak jsme opravdu tak blbí a střihů si nevšimneme. Všimneme. Myslí, že když řekne: ,,O toto se nepokusil ani samotný Houdini'', že to z něj udělá něco víc. Myslí, že když používá podplacený komparz, že to nevidíme. Vidíme... ()

pe3czech

Vypadá jako náš bisexuální kadeřník, a čaruje jako kdokoliv kdo má doma slepice(nebo vy vážně věříte, že zhypnotizoval slepici? Zkuste jí zakrýt oči, "usne" vždy, uvidíte.. a americká farmářka křičí: Za dvacet let, co chovám slepice jsem něco takového nezažila) Co říct víc? Pro mě to vypadá jako klasická bomba do světa středoproudých američanů. ()

kukkik

Criss Angel je jistě skvělý manipulátor a coby kouzelník mistr ve svém oboru. Triky jsou většinou dobře propracované a vše vypadá reálně. Fakt, že všechny osoby, které se na záběru objeví, jsou buď herci nebo podplacení diváci není žádným tajemstvím a dalším faktem, totiž že ty největší ,,kouzla´´ nedělá Criss, nýbrž kameraman, už také nikoho neohromím. Je to bezesporu šoumen a kamera ho miluje, ovšem jako kouzelník zrovna dvakrát nevyniká a hlavní podíl na jeho slávě má propracovaná reklama a vlivní sponzoři. Za mě +++ PS: koho zajímá, jak se dělají triky jako například rozřezání dívky, průchod zdí, chůze po vodě nebo únik z pout a další, vřele doporučuji pořad Magie kouzla zbavená. ()

ilemas

Na tomhle pořadu mě nejvíc vadí neustálý střih. Spoustu triků můžete občas vidět v Brně na čáře od Foxe zdarma také na vlastní oči, ale uznávám, že některé kousky jsou opravdu dobré. Škoda, že hodně triků znám a pak už kouzlo je úplně trapné jak je jednoduché. Ostatní jsou většinou na stejném principu, z jednoho se dá odvodit druhé.Nechte se unášet na vlně neznalosti, jinak vás ty triky po jejich vyzrazení nebudou bavit! Rozhodně to není největší kouzelník součastnosti, ten nadále alespoň u mne zůstává DC, ikdyž jeho kouzla jsou už také vyzrazena, což je velká škoda. Pak už to ztrácí smysl. Ale abych tu nedělal chytrolína, některá kouzla neznám a vůbec mi nejdou na rozum. Např. detailně ruka prostrčená sklem v přímém nesestříhaném přenosu, ale to byl někdo jiný v jiné show. Dobře to napsal TommmyT a Masquerade, samý střih. Většinu jeho drobných kouzel zvládnu taky, na spoustu triků jsem po chvilce přišel. Druhá řada je lepší, ale při sledování tolika dílů mám pocit, že je s diváky vše smluvené a je to hlavně točeno pro tv. Chtěl bych některé jeho triky vidět na vlastní oči. ()