Réžia:
Krzysztof GruberScenár:
Krzysztof Teodor ToeplitzKamera:
Jerzy GościkHudba:
Henryk KuźniakHrajú:
Magdalena Wójcik, Marek Kondrat, Marian Kociniak, Piotr Machalica, Marzena Trybała, Henryk Talar, Marek Bukowski, Laura Łącz, Jacek Borkowski, Jan Prochyra, Wiesław Komasa, Piotr Komorowski (viac)Epizódy(9)
-
Zaproszenie do tańca (E01)
-
Coś z niczego (E02)
-
Łatwy kraj (E03)
-
Zdjęcie rodzinne (E04)
-
Końce w wodę (E05)
-
Odwet (E06)
-
Zmowa (E07)
-
Dwa światy (E08)
-
Małe jest piękne (E09)
Hrajú
Rafał Sisicki
Poľsko
Najlepšie seriály:
Świat według Kiepskich (1999) (seriál)
Strážce svědomí (2009) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Joanna Stanecka
Poľsko
Najlepšie seriály:
Oderbruch (2023) (seriál)
M jak miłość (2000) (seriál)
Jacek Sobieszczański
Najlepšie seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Maciej Szary
Poľsko
Najlepšie seriály:
Dekalóg (1989) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
M jak miłość (2000) (seriál)
Piotr Grabowski
Poľsko
Najlepšie seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Král Varšavy (2020) (seriál)
Dievča alebo chlapec (1977) (seriál)
Stanisława Celińska
Poľsko
Najlepšie seriály:
Alternatywy 4 (1983) (seriál)
13 posterunek (1997) (seriál)
Świat według Kiepskich (1999) (seriál)
Andrzej Butruk
Poľsko
Najlepšie seriály:
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Klan (1997) (seriál)
Andrzej Blumenfeld
Poľsko
Najlepšie seriály:
Mistr a Markétka (1988) (seriál)
Czas honoru (2008) (seriál)
Dekalóg (1989) (seriál)
Małgorzata Drozd
Poľsko
Najlepšie seriály:
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Witold Dębicki
Poľsko
Najlepšie seriály:
Alternatywy 4 (1983) (seriál)
Świat według Kiepskich (1999) (seriál)
Wataha (2014) (seriál)
Krzysztof Krupiński
Poľsko
Najlepšie seriály:
13 posterunek (1997) (seriál)
Wataha (2014) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Edyta Olszówka
Poľsko
Najlepšie seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
1983 (2018) (seriál)
Rodinné hry (2022) (seriál)
Małgorzata Ostrowska
Poľsko
Sławomir Orzechowski
Poľsko
Najlepšie seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
13 posterunek (1997) (seriál)
Tajemství šifrovací věže (2007) (seriál)
Beata Ścibakówna
Poľsko
Najlepšie seriály:
Správna Agáta (2012) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Recept na život (2011) (seriál)
Jerzy Turek
Poľsko
Najlepšie seriály:
Alternatywy 4 (1983) (seriál)
Dekalóg (1989) (seriál)
Janosik (1973) (seriál)
Waldemar Walisiak
Poľsko
Najlepšie seriály:
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
M jak miłość (2000) (seriál)
Plebania (2000) (seriál)
Maria Raif
Najlepšie seriály:
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Marek Barbasiewicz
Poľsko
Najlepšie seriály:
13 posterunek (1997) (seriál)
Oslněni světlem (2018) (seriál)
Tajemství šifrovací věže (2007) (seriál)