Motel Halali je ideální místo. Na samotě, hluboko v lesích, přesně to správné prostředí pro víkendový kurs doktora Reiniše, určený lidem hledajícím smysl života. Účastníci se dozví něco o tom, jak žít. A také něco o tom, jak přežít. Z hlubokých lesů, vonících jehličím, hnilobou a krví, se totiž vynoří zombie myslivci. A naši hrdinové proti nim stojí sami, bez možnosti záchrany zvenčí, protože se nacházejí na tom nejopuštěnějším, nejodlehlejším místě na Křivoklátsku. Celý film ZDE (oficiálny text distribútora)

dezert odpad!

Jeden z nejhorších filmů co sem kdy viděl. Odpornej prd kterej neměl spatřit světlo světa.Fuj na tenhle mizernej film na hovno. Jebárna. U téhle debility sem se ani nedodíval na závěrečný titulky, a to přitom se dívám dycky. V téhle jebárně není nic dobrýho. Ani jedna maličkost. Nikde nic. Ani ťuk. ()

Martinius

tento film v podstate deli divakov na dve skupiny: bud ho neznasate alebo ho zboznujete. odzrkadluju to napokon aj extremy v hodnoteniach a ich okolo 50-percentny priemer. ja osobne patrim do tej druhej kategorie... :) ()

Kratoc

Snad nikdo od tohoto filmu nečekal nějaký super kus, ale přece jenom ... komedie není až tak komediální a místy hraničí až s trapností. Ničím mne to nenadchlo a u filmu jsem se ani vlastně moc nebavil. ()

Rondell

Z nějakýho důvodu mě to bavilo. Taková smšť absurdního děje. Sem si jistej, že kdybych se na to podival znova, řekni si, že je to hrozná ptákovina, takže to neudělám. ()

lardko odpad!

Po dokoukání FIDA jsem byl znechucen a měl jsem strašnou chuť si pustit nějaký pořádný film se zombie. Tak jsem zase tady našel film se zombie. Přečetl jsem si že to je horor , komedie. Koukl jsem se na to. Nějak sem si nepřečetl že to dělali v ČR. A já nesnášim horory , thrillery , který jsou natočeny z ČR. Když jsem to nazačátku zjistil že je to z ČR , tak se mi do toho jít nechtělo , ale řekl jsem si proč ne když je tu průmětné hodnocení. Po dokoukání můžu říct že je to věčí blbost než FIDO. Tohle je strašně nudný , a nehorázně trapný. Vtipný mi to nepřišlo , a jako horor taky ně. 0%. ()

Jelly

poněkud nevyrovnané. místy dobré, místy už přehnané. ke konci zřejmě autorům došly nápady, jelikož závěr je dosti nastavovaný. jinak výborná kamera, pár skvělých hlášek a konečně taky ve filmu pořádná hudba, byť jen na okamžik (grindcooooore). :o) dávám za 3. ()

Šmoula

Jeden dům, všude samý zombie myslivci a parta lidí, kteří hledají smysl života. Kam se hrabe Úsvit mrtvých. Vtipné scény ("myslivce si teda nedám", "tak to bylo nejlepší video ze života") jsou v každé minutě filmu. Ovšem nejlepší byla Dagmar Patrasová, která se nebála vzít si na zombie trochu větší zbraň. ()

Wild_man

:D Nic než neutuchající smích :D role Jaroslava Duška nebo Dády Patrasové jsou prostě k sežrání a závěr filmu mě svalil ze židle. Film je sice tak na jedno shlédnutí, ale určtiě se při něm nasmějete. ()

Ulrich odpad!

Urcite musela byt legrace, kdyz se takhle hosi a holky sesli a pekne si spolu zablbli. Ja tam ale bohuzel nebyl, takze se nesmeji. ()

Money_too

Recesní film, který dává jasně najevo, co si myslí o novodobejch srač*kách..:) Když k tomu přidáte perfekní soundtack a supr diskotéku na konci, film přežijete..:D ()

godycz

Pri prvnim kouknuti v roce 2005 jsem to povazoval za trapne: byl jsem na vlne zombie filmu a nepochopil jsem ze tento film NENI o zombie. Letos 2013 jsem to videl podruhe, uplne nahodou a BAVIL jsem se. ()

gusman

Docela příjemná česká komedie, překvapila mě svoji originalitou (v dobrém slova smyslu) a bohužel i brutálností (v tom špatném). Filozof Dušek je fakt výbornej, stejně jako slečna chladná..no a když se do toho zamíchá omylem i pornoherec, dvě sexuchtivé holky a pár zombivců, je o večerní zábavu v hotelu postaráno...škoda jen toho závěru, dalo se to udělat i lépe, třebas více vysvětlit zombivce a nehrát si s časovou línií. ()

Snape

Kdyby to bylo míněno vážně, byla by to katastrofa. Ale z tohoto filmu přímo vyzařuje, jak si všichni od herců až po posledního člena štábu natáčení užívali a nebrali sami sebe nijak seriózně. Jedinečná role "Dády" Patrasové je toho důkazem. Výsledkem je svižná bláznivá komedie se super hláškami (mým favoritem je věta "Tak Myslivce si teda nedám."). Líbily se mi i výprava (masky, interiér hotelu) a původní hudba. Mimochodem - našli nakonec smysl života nebo ne? :-) ()

jesus666

Je pravda, že som sa párkrát (doslova dvakrát) zasmial, ale inak je tento film jeden veľký trapný omyl. Za zmienku stojí hádam len výber hudby. Kto chce vidieť naozaj dobrý a zábavný "home made" horor, nech si pozrie radsej niečo od Petera Jacksona. ()