Píše se rok 2074 a společnost Pinwheel Robotics právě vytvořila nový druh Cyborga - ženy, který se svými schopnostmi téměř vyrovná lidem a krásou je jistě překoná. Nikdo netuší, že ve skutečnosti Cyborg jménem Cash vznikl jen proto, aby posloužil jako smrtící a zkázonosná zbraň. Situace se ale mění ve chvíli, kdy se Cash zamiluje do učitele bojových umění, který pro Pinwheel pracuje. Oba společně uprchnou a ve spolupráci s dalším Cyborgem – odpadlíkem musí zvládnout obtížný úkol - zničit továrnu na Cyborgy dřív, než bude lidská rasa jednou provždy zotročena. (oficiálny text distribútora)

Andersis

Teda řeknu vám kokotinka je to pořádná, s prvním Cyborgem se to nedá srovnat. Angelinu moc nemusím, ale tady je celkem štavnatá. ()

Z0oMb3E odpad!

No to bola ale nedopozerateľná kravina. Nieže som sa utvrdil v tom, že Angelina je totálne netalentovaná herečka, ktorá môže zaujať maximálne svojim vzhľadom, ale utvrdil som sa aj v tom, že pokračovania už béčkových (rozumej filmy s van Dammom) filmov nemajú žiadnu úroveň. Scenár tak slabý umocnený otrasnými hercami a filmovými trikmi by nenapísalo ani päťročné decko s mozgovou obrnou. Vo všeobecnosti mám pre zlé filmy pochopenie (a videl som ich dosť), no v prípade Cyborga 2 som nemal silu na dopozeranie. Avšak i tú polhodinu trápenia, ktorou som sa mučil som kľudne mohol presedieť na záchode a mal by som rovnaký kultúrny zážitok. ()

PKD

Pokud musíte vidět Angelinu nahoře bez...jděte do toho. Jinak,celkem slušný potenciál je naprosto zabit (Schroeder prostě neumí napsat funkční scénář, natožpak rež.) a nebýt super úvodních titulků, sprostě vykradených z Blade Runnera a vždy sympatického detektiva Daggeta z Boží Armády, tak by mé hodnocení bylo nižší. ()

blackrain

Jedno z DVDéček, které moje mamča získala za luštění křížovek, ale měli si ho raději nechat, protože tohle je pěkná slátanina. Ovšem, zdaleka nepatří k to mu nejhoršímu, co jsem kdy viděla. ()

Rodriguez

První díl je originální a bezesporu vynikající! Dvojka se snaží navázat a pouští flashbacky, které mají zakrýt hrůzu, ve které se objeví po boku Eliase Kotease i Angelina Jolie. 40% ()

Juto

Je to strašné mizerne, akcia je zla scenár tiež, nie že by bola jednotka tak dobrá ale mala aspoň služnu akciu čo tu nehrozí. Už to není ani béčko skôr céčko a možno aj horšie. 1/10 ()

c.tucker

Příběhově mi to přišlo lepší než předcházející díl, ale soubojově o dost slabší, ne-li nejslabší. Angie je pěkná mrška a konec je totální sračka, ale co se dá dělat, na oplátku tam zas byla dost dobrá hláška: "Pokud chces jíst s ďáblem, potřebuješ dlouhou lžíci!" ()

Han22

Cyborg 2 je sice možná nudnější než první díl, ale mám na něj nostalgické vzpomínky z dětství. A přes tu nudu má zároveň docela dobrou atmosféru a krásný konec. Potěšil mě k nepoznání vypadající Koteas, kterého znám z novějších filmů jako o dost staršího, "krasavec" Billy Drago a no a samozřejmě ta Jolie, aby se neřeklo. I když můj typ baby to nikdy nebyl a tady navíc vypadá mnohem starší než na 18. A celkově si myslím, že dvojka je mnohem lepší než příšerný první díl (navíc na něj díkybohu nijak nenavazuje). ()

iXtr3m3

Za pár sekúnd pohľadu na Angeline kozy za mlada jedna hviezda. Všetko ostatné nestojí za reč. Niežeby niektorá časť zo série Cyborg niekedy stálo za niečo, alebo nebodaj obsahovala niečo ako slušný príbeh či vôbec nejaký scenár, ale aj jednotka s Van Dammom mala aspoň toho Van Damma a popravde sa dalo naňho pozerať ďaleko viac, ako na Angelinu a to je už čo povedať. Zhliadol som si to po dlhých 28mich rokoch, len tak pre srandu, že ako to zostárlo a ono to bolo staré a sračkové už v dobe vydania a nieto ešte dnes. Dnes aj tá najzaprdenejšia časť akéhokoľvek CW seriálu je technicky aj príbehovo aj kastingom lepšia. ()

Scytale

Ubohý pokus o cyberpunk skončil fiaskem. S originálním Cyborgem s JCVD to nemá absolutně nic společného, kromě pár archivních záběrů, které nemají naprosto nic společného s dějem. Ta jedna hvězda je za slizce úchylného Billyho Draga. ()

POciSEM

Je to fakt sila ale koukatelny to je. Sukaci roboti co vybuchujou,mladoucka Angelina a sadisticky brutalni teplous Billy Drago co si dava ke svace vajgly z tabaterky. Na to se nejde nepodivat ()

Dragonlanc

Uff ! Vidiac tento film, ani sa mi nechcelo veriť, že v ňom hrala Angelina Jolie. Film bez originálnych nápadov, bez fantázie s úbohými hereckými výkonmi. Skutočná hrôza. Jedna hviezdična za kozy Angeliny Jolie. Chvalabohu, že takéto začiatky už má dávno za sebou. ()