Knighty Knight Bugs

USA, 1958, 6 min

Réžia:

Friz Freleng

Mel Blanc

Král hledá dobrovolníky, aby našli a přinesli zpívající meč. Bohužel žádný z rytířů se do takové výpravy nežene, a tak král nakonec pověří dvorního šaška, kterým není nikdo jiný, než králík Bugs. Bugsovi se stejně jako rytířům do výpravy nechce, ale král mu vyhrožuje, že pokud se nevrátí s dotyčným mečem, tak mu setne hlavu. Bugs se vydává na hrad střežený černým rytířem, tedy Samem a jeho věčně kýchajícím drakem. Podaří se Bugsovi získat zpívající meč? (reich)

MarekT

Vynikající krátký film s Bugsem (ač nejsem jeho fanda), přišlo mi to jako parodie na artušovskou legendu. Navíc musím pochválit originální namluvení Mela Blanca - byl to vážně muž tisíce hlasů. ()

Galadriel

Bugs bojuje proti Yosemite Samovi, který jezdí na neuvěřitelně roztomilém drakovi (který chudák dostane pěkně na frak) o zpívající meč. ()

filmmovier

Vynikající parodie nejen na artušovskou legendu v hlavních rolí s Bugsem a Yosemite Samem, který tady má parádního draka. Opět převtipná a nápaditá záležitost, která spolehlivě pobaví. Ten Bugs je fakt sviňa :). ()

Hopkins

Tak v tomto krátkém šotu lze krásně vidět že Yosemit sam je prevít ale králik bugs mu taky bravurně umí zatopit :o) jinak Když říkám prrrr myslím tím prrrr :o)))) :o)))) :o)))) Co se týče děje tak yosemi tje černý rytíř a bugs je dvorní šašek který musí ukrást yosemitovi zpívající meč :o) a jak jinak to může dopadnout ne že yosemit poletí na měsíc a králíček bugsy spokojeně odejde s mečem :o) ()