Datel Woody jede na tábor

• USA Woody Woodpecker Goes to Camp

Datel Woody, který dostane vyhazov z lesa, se spokojeně usadí v táboře Ju Hú. Po návštěvě inspektora ale táboru hrozí, že bude muset zavřít. (Netflix)

oveckaoa odpad!

Tohle je jako co ? Proti tomuhle je filmová verze Toma a Jerryho oskarová proti tomuhle jsou i obě filmové verze Šmoulů kvalitní. Datel  Woody dělá bordel v lese někdo mu řekne , že musí být týmový hráč a vyhodí ho   s tím, že dokud jím nebude ať se nevrací. On se dostane na nějaký tábor kde soutěží týmy Woohoo a Hoorah  (bože to jsou tak blbé názvy to je jak jmenovat se haha a hihi mimochodem proč to český překladatel nepoužil pro české diváky je to známější spojení než woohoo a hoorah ) s tím, že hoorah vždy vyhrálo. Do toho se tam objevuje nějaké káně co uteklo z vězení  (tohle asi navazuje na předchozí díl nevím neviděl jsem)  co chce poklad co je v tom kempu. V té skupině woohoo je to jeden kretén a jedla blbka vedle druhého/druhé  máme tu ornitologa (ten je tu proto jen, aby řekl že Woody je datel to jsme fakt nepoznali já myslel, že je to zebřička :-) ) pak nějakou nezajímavou holku co je dcera šéfky té skupiny (ta šéfka se chová hůře jak 5 leté děcko možná má  i menší iq) pak nějakou pařanku pak matematického intoše  a nějakou spisovatelku hororů. Všichni jsou zde nesympatičtí ten datel se neskutečně iritujícím smíchem pořád směje a humor je na úrovni Laurela a Hardyho kombinovaným s humorem mezi  ptákem uličníkem a kojotem Wildou . Až zhruba v 45 minutě přijde jedna vtipná scéna kdy ten datel hledá slova rýmující se se slovem nic. P.s. režisér režíroval kdysi díly pro Táborníky z Kikiwaka to hovoří za vše tohle je to samé jen s několika animovanýma postavami v lidském světě. P.s. 2 kolik jich  tom jednom týmu bylo soutěžilo jich tam tak 5 a na konci běželo přes 10 co to je za sračku? 0 procent ()

Arsenal83

Woody má stále rehot so zvukom, ako keď somárovi prepichnú dlátom kopyto, na tom sa nič nemení. Každopádne najlepší herecký výkon podáva kreslená postavička a ten komparz okolo neho, ten sa dosť často tváril, ako keby síce bol v tábore, ale šlo o tábor typu gulag. ()

Master19

Jako vždy, outsideři porazí ty lepší. Tenhle koncept se mi začíná zajídat. Do toho furt krákorá ten přiblblý datel. Slabé. Woodyho v kreslených kraťasech jsem míval rád, tohle je k ničemu. Možná jednohubka pro děcka na tábor... ()

BOURQUE

Disney Channel meets with Nickelodeon under the umbrella of Netflix. Film pre najmenších krvácajúci z viacerých rán. Radšej si spuste nejaké dielo z originálneho animovaného seriálu. Osobné hodnotenie: 51% (*) ()

Fuzzytomato odpad!

Tento nepodarený pokus o rodinný film, v ktorom hrá neurotický, agresívny fiktívny vták a jeho béčkový komparz, sa nepochybne bude páčiť len divákom ktorí požili nadmernú dávku E120 vo forme gumových macíkov. Je o trochu lepší ako prvý pokus z roku 2017 ale je tak ukričaný že by znervóznil aj čiernu kávu. Ani len vtipné to nieje. Walter Lantz sa v hrobe obracia. ()