Epizódy(5)
-
Margot muss bleiben! (E01)
-
Eine gute Mutter (E02)
-
Aber bitte mit Sahne! (E03)
-
Angezählt (E04)
-
Mutterliebe (E05)
Hrajú
Luan Gummich
Najlepšie seriály:
Schimanski (1997) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Aglaia Szyszkowitz
Rakúsko
Najlepšie seriály:
Vraždy u jezera (2014) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Rouven David Israel
Nemecko
Najlepšie seriály:
Král Stonks (2022) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Divoká republika (2021) (seriál)
Burak Yigit
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Berlínští psi (2018) (seriál)
Pasáci (2023) (seriál)
Einsteinovy záhady (2015) (seriál)
Rainer Sellien
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Osmý smysl (2015) (seriál)
Cudzinka (2014) (seriál)
Milé dítě (2023) (seriál)
Dirk Ossig
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Detektívi zo severu (2012) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Ursela Monn
Najlepšie seriály:
Deník doktorky (2008) (seriál)
Pestrá rodinka (2006) (seriál)
Genesis: Zrodenie vraha (2006) (seriál)
Tijan Njie
Nemecko
Najlepšie seriály:
Kriminálka Kolín (2003) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Na čem záleží (2006) (seriál)
Julia E. Lenska
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Ordinácia s výhľadom na more (2017) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Detektívi zo severu (2012) (seriál)
Johanna Dost
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Červené ruže (2006) (seriál)
Vivien Sczesny
Najlepšie seriály:
Správna dvojka (1994) (seriál)
Detektívi zo severu (2012) (seriál)
Kriminálka Stuttgart (2009) (seriál)
Julia Grafflage
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Mravnostné oddelenie (2003) (seriál)
Bernd-Christian Althoff
Najlepšie seriály:
Ponorka (2018) (seriál)
Detektívi zo severu (2012) (seriál)
Zmatkářky (2017) (seriál)
Monika Lennartz
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Tannbach - vesnice na dělící čáře (2015) (seriál)
Neviditeľný priezor (1973) (seriál)
Doktor Schlüter (1965) (seriál)
Bettina Lamprecht
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Kriminálka Berlín (2012) (seriál)
Madeleine Krakor
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Alisa - Jdi za svým srdcem (2009) (seriál)
Na čem záleží (2006) (seriál)
Harry Schäfer
Najlepšie seriály:
Kleo (2022) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Kriminálka Kolín (2003) (seriál)
Artjom Gilz
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Klinika Charité (2017) (seriál)
Ponorka (2018) (seriál)
Mestečko Frühling (2011) (seriál)
Rüdiger Klink
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Temný les (2020) (seriál)
Einsteinovy záhady (2015) (seriál)
Gregor Bloéb
Rakúsko
Najlepšie seriály:
Přítelkyně smrti (2022) (seriál)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Chudobní milionári (2005) (seriál)