Taylor Tomlinson: Mít všechno

Kamera:

Jay Lafayette

Účinkujú:

Taylor Tomlinson

Taylor Tomlinson se rozpovídá o práci snů, hledání ideálního partnera a trápení s úzkostmi. Žije ale vůbec někdo ten pověstný dokonalý život? (Netflix)

ScarPoul

Taylor si ide svoje. Sebavedomejšia, šialenejšia a s mnohými pravdivými výrokmi, ktoré sú umne schované v sebadeštruktívnych vtipoch. Úprimne... mám ju rád. Ide z nej strašne živelná energia a niektoré vtipy má dokonale vypointované. Pobavil som sa. ()

Necrotongue

Má oblíbená postávající komička s těžkými traumaty z dětství i z pozdějších let se vrátila s novým speciálem a musím přiznat, že mě tak trochu štvala. Právě proto jsem ušetřil pěticípou na svém hodnocení, fakt mi totiž vadilo to úvodní opakované poplácávání se po vlastních zádech i neustálé zmiňování Netflixu. Jasně, já to chápu, ale i tak mě to štvalo. Jinak šlo ale po všech stránkách o skvělý speciál, přesně jaký jsem od Taylor Tomlinson očekával. Ta hodina mi utekla jako voda, zasmál jsem se a bylo mi docela líto, když vyjely závěrečné titulky. / Poučení: Když si člověk umí udělat legraci sám ze sebe, je mi hned sympatičtější. ()

Fifer

Už jsem se bál, že u současného stand-upu má člověk na výběr pouze mezi vzdychajícími anti-woke boomery a Hannah Gadsby (please no!). A pak jsem objevil Taylor, která je skvělá. ()

M.i.k.e

jedna z mých nejoblíbenějších stand-up komiček ve své třetím speciálu udržela laťku solidně vysoko a po slabším rozjezdu si zase dělá srandu hlavně sama ze sebe a opět to funguje. Na přetřes tak přijdou její stabilní témata jako vztahy, terapie a samozřejmě i něco málo sexu a dohromady je to slušně zábavná hodinka...70% ()

Devadesát Dva

Taylor potřetí, přichází na stage a tvrdí, že je rok sama a že se cítila během tohohle období nejlépe, aby přešla do klasického obviňování rodičů, zadaných přátel, a udělala si therapy session, za kterou se platí jí. Přeskakuje mezi sebekritikou (ale jen jako joke) a obviňováním ostatních. Zasmál jsem se: 0x (což je stejně jako u 'The Gringo Papi'). Několikrát jsem si řekl, že i kdyby tohle byla jen částečně, asi by mi osobně lezla dost na nervy. V jednom momentě popisuje tu touhu hypotetického partnera mít pochopení a uznání, "jak si to zvládla s takovými rodiči". To chvástání o tom, kam to dotáhla mi taky přijde mimo mísu (pořád dokola o tom samém), máš love, pracuješ dream job, ale dál bych to netahal, TT, standup o tom, jak jsi to dotáhla daleko ve standupu, ne poprvé, ne podruhé, ale potřetí. Ta protichůdná dynamika, kdy konstantně sledujete někoho, jak se předvádí a pak to tlumí dolů sebemrskačstvím ohledně svých traumat, působí jako laciná hra na city - chtěná, snaživá a velmi průměrná. Ale to už je tak nějak u TT zvykem, je to její trademark move. Ale poslouchat se to dá. Není to tak, že by mě z toho bolela hlava. Tak špatný to není... ale taky to není ani tak dobrý. 6/10 ()