Taylor Tomlinson: Podívej se na sebe

Scenár:

Taylor Tomlinson

Účinkujú:

Taylor Tomlinson

Rozchody, terapie nebo trable s ofinou. Taylor si od doby takzvané krize mladého věku prožila leccos a povídáním o svojí cestě za duševní rovnováhou diváky skvěle pobaví. (Netflix)

Devadesát Dva

Vědomí toho, že většina ženských, co jsem v partnerském slova smyslu potkal, spadá do téhle kategorie je... fascinující. Terapie je teď normou, protože vlastně všichni máme dnes nějaký problémy (a jak definujeme, co je normální, každý máme v pravém slova smyslu, trauma - je to něco jako energie, která se dá využít různými směry) a jak společnost, v pravém slova smyslu opravdu "měkne" (já jsem v tomhle staromódní, život vnímám jako cyklus bolesti. Berte to, nebo to zabalte. Každý se musí otrkat... i kdyby se do jisté míry zničil. No a co? Stoicismus taky hodně pomáhá, nebo sledovat ostatní a jejich důvody pro terapii, jejich důvody pro vztahy, snažím se to pochopit, ale obvykle jen soudím), ale je celkem osvěžující vidět, že si z toho někdo utahuje a dokonce na tom postaví kariéru a vydělává peníze (moje babička má stejnej černej druh humoru, to jsem chytil od ní a prachy nám za to nikdo nedává, divný). Myslím si, že Taylor by mi byla sympatická, kdyby občas neprobleskovala s tak arogantně a strojeně laděnými vtipy, které jsou zbytečně prvoplánované (takový to moderní ženský, vše je povoleno a k čemu je mi skromnost, mám přece právo dělat cokoliv, co chci, protože můj život nebyl procházka růžovým sadem... na druhou stranu, jak jinak se vypracovat na poli komedie, než s notnou dávkou sebevědomí? Nicméně mám ten problém mít sympatie k ženám, které neumí problesknou skromností a jakousi obětavostí pro ostatní), větší část jejích standupů si ale jinak užívám. ()

IZFNP

Fu, prvý Tomlinsonovej špeciál bol za mňa priemer, niečo sa mi páčilo dosť, niečo menej. Look At You je preto vcelku nečakane chytrý, vyspelý, drsný, čierny náklad, v ktorom Taylor dokázala hovoriť o ťažkých a smutných témach s takou ľahkosťou a finesou, že klobúk dolu. Poprepletala závažné témy s úplnými hlúposťami, ale relatable hlúposťami, využívajúc trefné prirovnania a nekompromisné pointy a úprimne - tlieskam. ()

novoten

Proti o dva roky starší Krizi krok dolů. Taylor se snaží tematicky rozkročit překvapivě daleko, ale škodí tak svojí nejsilnější stránce, tedy zdánlivě cynickému nadhazování vztahových témat. V nich vždycky byla upřímná, s publikem sehraná a empatická. Teď, snad kvůli sladění s nejčernějším humorem, probleskne nezájem a škodolibost vůči ostatním i vůči sobě samé. ()

Necrotongue

I druhý speciál Taylor Tomlinson se mi líbil, a to tak, že velmi. To už nebude náhoda, takže tahle slečna doplnila mou stabilní Top trojku postávačů na čtyřku. Její vystoupení bylo až překvapivě temné, přesto (nebo právě proto) mimořádně vtipné a až neuvěřitelně klidné. Kdybych chtěl tuto její záležitost srovnat s psychopatickým Billem Burrem, znělo by to asi tak, jako byste poslouchali do červených hodnot vytočeného, středně velkého psa (BB) a nato si pustili uklidňující zpěv velryb (TT). Bylo to inteligentní, pohodové a na Taylor Tomlinson se mi dobře dívalo, přestože má přerostlou, bramborovou hlavu (její slova, ne moje). / Poučení: Když ti zemře jeden z rodičů na rakovinu, můžeš na tom v budoucnu vydělat. 4*+ ()

Shimargh odpad!

Vtipný stand up? Ale kdeže! Reklama na psychoterapii a antidepresiva? Ano! No bodejť, tohle teď letí mezi influencerkama a teď už mi to serou do hlavy i mí oblíbení komici. To že amíci žerou ádéčka a prášky na spaní je známý fakt, ale nic vtipnýho na tom teda nevidím..nuda, nuda, nuda a to se mi její minulé vystoupení tolik líbilo..schade. ()