Muž jejích snů si má za pár dní brát její nejlepší kámošku. Maddie ale u starodávného kamene v Irsku vysloví velké přání a ráno se probudí jako jeho budoucí manželka. (Netflix)

oveckaoa

Tohle je film někde na Prima Love na Netflix je to škoda jelikož kromě prostředí to nic zajímavého nenabízí.  Ženská pomáhala se psaním knihy chlápkovi pak se do něho zamilovala a chtěla si ho vzít on si ,ale  chtěl vzít její kamarádku tak ji pozval na svatbu. Ona byla z toho smutná a šla si někde sednout na lavici přání kde si přála , aby si ho vzala a to jí splnilo pak , ale zjistila, že se jí líbí nějaký fotograf. Nemám problém s tím, že to není originální ono v žánru romantických komedií není moc co vymýšlet mám problém s tím, že  to působí nezajímavě. Lindsey zde ani pěkná v předchozích Vánocích  na spadnutí vypadala lépe a obě její kamarádky jsou pěknější jak ona nemá s tím fotografem ani chemii jednou si zatančí a jednou zahrají šipky. Ta její kamarádka co si pak vzala je pěknější a zajímavější postava než Lindsey ta měla hrát hlavní roli. 40 procent  za film a za to, že tam Netflix nenarval tu svou pošahanou propagandu dokonce je tam jen jedna černoška tuším. ()

Stanislaus

Janeen Damian si jistě dala předsevzetí, že oživí kariéru padlé hvězdy Lindsay Lohan pomocí jakýchsi amerických variací příběhů alá Rosamunde Pilcher, Inga Lindström atd.: Po Vánocích na spadnutí se přesouváme na druhý konec duhy, do zázračného Irska. Nádherné exteriéry ve filmu bohužel trpí pod tíhou těžce předvídatelného děje, který se nesnaží o žádná překvapení, a prostě se jen očekávatelně posouvá dál, abychom nakonec (nečekaně!) zjistili, že každé niterné přání má svá úskalí. Irské přání je těžce nenáročná oddychovka na večer, na který nemá člověk žádný lepší plán, než na devadesát minut vypnout mozek u Netflixu. ()

Aljak

Kompozične to nebolo vôbec na zahodenie, a to najmä vďaka tomu splnenému prianiu a možnosti vidieť "čo by bolo, keby bolo keby". Od začiatku však bolo jasné, ako to celé skončí. A tak bola táto verná schéma až príliš citeľná. Jediné, čo film napokon zachraňovalo bolo samotné Írsko so svojimi pôsobivými scenériami a atmosférou. Ale to je predsa len príliš málo na to, aby bol film nadpriemerný. Ako oddychovka celkom fajn. No myslím, že sa na tom deji dalo aj viac popracovať, aby to nebolo také jednoznačné. 2* ()

AndreyCSFD

Prostě Rosamulde Pilcher - nic víc, nic míň. Přitroublá romantika s krásnými irskými exteriéry, přezrálou Lindsey Lohan a dospělým Eragonem. Příběh je prostinký a samozřejmě nesmí chybět osudové setkání s osudovou láskou. Je to v Irsku takže si připište déšť, veselou hospodu a taneček obou hrdliček. Dvě hvězdy - mám slabost pro Irsko a ta hospoda vypadala fajn. ()

aniiicka

Někdy je potřeba si pustit jednodušší romantickou komedii a vypnout. V rámci svého žánru se mi film překvapivě moc líbil. pustila jsem si jej po náročném dnu, jen abych koukla, jak to vypadá a s chutí jsem dokoukala až do konce. Prostředí teda nádherné (i když asi s přibarveným Netflixovským filtrem). Ale stejně - musím se podívat do Irska na ty útesy. :) :) Potěšilo mě, že Lindsay zase hraje a působí tu moc příjemně. Herce, který hraje Jamese, jsem neznala, ale jeho výběr mě taktéž potěšil, protože si přejete pohledného a sympatického hlavního hrdinu, který má příjemný hlas a přízvuk a vozí hlavní hrdinku krásným Irskem ve stylovém kabrioletu, do kterého je nejlepší skočit salto, když jede okolo. :) No, film zřejmě nebude stačit náročnému divákovi, je trošku vidět, že je to spíše televizní film s kratší stopáží a občas je chování postav trošku nelogické, ale mě se Irské přání v rámci žánru opravdu trefilo do nálady a u pár scén jsem se vážně zasmála. Snímek si na nic nehraje, nemá super překombinovaný děj a herci - zejména Lindsay a hlavní dva pánové - jsou slušní. Potěší i Jane Seymour ve vedlejší roli. ()

• Když James (Ed Speleers) čte Paulovu (Alexander Vlahos) knihu, přejde na stránku s poděkováním. Stránka je plná chyb, přestože na posledním řádku stojí: „Edited by Madeline Kelly.“ Lze si také všimnout pravopisné chyby. Slovo „throughout“ je napsáno jako „thrughout“. Film poukazuje na to, že Madeline (Lindsay Lohan) upravovala Paulovu knihu několikrát.
    (Johnny.ARN)
  • Hlavné natáčanie filmu prebehlo v Dubline, Wicklowe a Westporte od 5. septembra do 14. októbra 2022. (Arsenal83)
  • V IndieWire napísali, že film je „bodom obratu v Lohaninom návrate k slávnym časom, aj keď filmu chýba originalita a príbehovo je porovnateľný s filmom 27 šiat". (Arsenal83)