Kaśka a Patryk se vzájemně podezřívají z nevěry a jejich vztah prochází bouřlivým obdobím. Do života se jim navíc začnou plést sousedi a na pořádný malér je zaděláno. (Netflix)

mia.com

Jelikoz to bylo horsi nez jednicka, ubiram hvezdu. Ta zapletka je takova otravna, hlavne ta v pozadi. Jinak je tu tentokrat zimni naprosto nadherna priroda a nejaky ten polsky folklor. Bohuzel je tu Mikolaj malo svleceny, coz je vecna skoda. ()

Olík

Slyšeli jste tu ránu? Tak to mi spadnul křemen, topaz i korund ze srdce, že nejsme jedinou zemí ve střední Evropě, která točí úplně zbytečné romantické komedie. Možná je mojí chybou, že jsem začal rovnou druhým krocením, ale tahle, kdo ví proč vzniknuvší, polskomedie mne nechala chladným jako Tatry v zimě. ()

Arsenal83

Horská romantika "tenkrát po druhé". Asi lepšie ako jednotka, Poliaci si urobili srandu zo svojho vidieka hneď úvodným vtipom: "Odkiaľ je, z pekla? Horšie, zo Zakopaneho." Hej a všetko nakoniec zachráni svätá Európska únia, takže sa Poliaci tiež zavďačili, ale oni aspoň tie fondy čerpať vedia. Pekné hory, gorali, roj včiel a tentokrát aj výborná hudba. Nie veľké dielo, ale také priemerné oddychové, kde očakávania nie sú veľké, ale sklamanie nepríde. ()

BOURQUE

V porovnaní s prvým dielom omnoho nevypracovanejší a menej dynamickejší, nehovoriac o tých „vtipných scénach“. V danej forme (trochu) zbytočné filmové pokračovanie. Mám pocit, že ekonomické myslenie u Netflixu opätovne prekonalo kvalitatívne myslenie. Osobné hodnotenie: 55% (*) ()

• Film sa natáčal vo Varšave a v Zakopanom (Poľsko). (Arsenal83)