Keď sa na palube Medzinárodnej vesmírnej stanice stane smrteľná nehoda, osamelá astronautka sa hrdinsky vydá na cestu späť na Zem, aby zistila, že kľúčové časti jej života, vrátane jej malej dcéry, sa zmenili. (Apple TV+)

Recenzie používateľa Miyamoto k tomuto seriálu (3)

Ranený anjel (2024) (E01)

One-woman show zatím perfektní Noomi Rapace jakožto matka od rodiny a kosmonautka zároveň. Máme tady katastrofu na ISS, vedení NASA a Roskosmosu, kteří ví něco o tajemném výzkumném projektu a taky Noomi na Zemi, kde odjíždí s dcerou na horskou chatu a tam to taky nepůsobí úplně normálně... Celkově zatím 4*, mysteriózní sci-fi podobné jako Infiniti (seriál) (2022) , ale zatím méně akční, zato s větším rozpočtem a scénami přímo ve vesmíru. Prozatím bych určitě doporučil. ()

Žiť a nechať zomrieť (2024) (E02)

Jo Ericsson (Noomi Rapace) bojuje o život na ISS, ale vypadá to, že možná není tak úplně sama... Linka ze země pak nijak zvlášť nepřekvapuje, a to ani ta se záchrannou akcí, ani ta v chatrči někde v lese a sněhu. Atmosféra je opravdu hutná, Noomi se snaží a otázky se vrší jedna na druhou, ale pokud se nezačne něco vysvětlovat, může jít zájem rychle dolů, podobně jako u Cesta ven (seriál) (2022) nebo Projekt Modrá kniha (seriál) (2019). ()

Moje srdce ostalo kdesi vo vesmíre (2024) (E03)

Kosmonauti jsou průběžně vyslýcháni před komisí a nikdo nevěří Jo historku o tom, že se ISS střetla s tělem mrtvé sovětské kosmonautky. Velitel Caldera pak vidí výsledky, které ostatní ne a které se mu nedaří zaznamenat. Přibývá postav, které vidí podivné věci a celé to vypadá dobře... Až na zjevnou snahu scénáristů tlačit na stopáž, takže využíváme klasického motivu, kdy různé postavy ví různé věci, ale pro jistotu o nich nikdo s nikým nemluví. Mimo toho není vždy jasné, jak jdou zobrazené události za sebou (zvláště u Caldery), ale to zatím nevadí - otázky vzbuzují zvědavost a zajímá mě, co se bude dít. Chtělo by to ale už pomalu začít vysvětlovat alespoň něco, ať se ze seriálu nestane jen směska podivných scén, které se na konci smáznou v pár minutách bez bližšího vysvětlení. ()