Jo sa snaží nájsť cestu späť na Zem skôr, než sa jej minie podpora života. Henry má obavy o svoj experiment. (Apple TV+)

kenkaku

Samozřejmě vysvětlení nula. Stále se mění scény aniž by bylo jasně jestli je to vzpomínka nebo halucinace. Co mě vyloženě nasralo je idiocie s dvojčaty. Postavu Alice (10. létá dcera) nehraje jedna, ale dvě herečky. Lze je od sebe rozeznat (jedna má pihu na horním rtu). Jeden by řekl pecka šance na halucinogenní výstupy… oni je ale střídají náhodně! Takže jak se to hodilo dle lokace natáčení. Kdyby alespoň amatéři tu pihu lepili i na druhou sestru… takže šlendriánství ve vyprávění, scénáři i provedení. ()

Miyamoto

Jo Ericsson (Noomi Rapace) bojuje o život na ISS, ale vypadá to, že možná není tak úplně sama... Linka ze země pak nijak zvlášť nepřekvapuje, a to ani ta se záchrannou akcí, ani ta v chatrči někde v lese a sněhu. Atmosféra je opravdu hutná, Noomi se snaží a otázky se vrší jedna na druhou, ale pokud se nezačne něco vysvětlovat, může jít zájem rychle dolů, podobně jako u Cesta ven (seriál) (2022) nebo Projekt Modrá kniha (seriál) (2019). ()