Gróf sa vyrovnáva so svojou minulosťou, nájde novú lásku a prehĺbi priateľstvo s Ninou. (SkyShowtime)

Cheeter

Upřímně, pořád nevím, co s tímto seriálem. Děj nijak zvláštní. Závěry odkazující na vzpomínky se mi líbí. Ale pořád se nějak nemůžu srovnat s herci černé pleti jako Rusy, to je prostě zvláštní... ()

Salober

Ti černoši v revolučním Rusku,  to je opravdu sranda. Takováhle blbost může napadnout jen Američany…?! Tím pro mne ten seriál skončil. ()

fabecc1222

Tak Mary-Elizabeth si připisuje po Fargu další brutálně sexy roli a každý její výstup je synonymem smyslnosti a erektivnosti. Jinak ale těžko říct, kam to vlastně celé směřuje. Udělal se nějaký časový skok po prvním dílu, ale vlastně nevíme, kam bude příběh jako takový směřovat, nebo o čem to vlastně bude. Či se to jen zaměří na osobní příběh jednoho trestance s domácím věžením v hotelu, nebo dostaneme nějaký větší dobový společenský pohled na Rusko. ()

• Hlavní postava, hrabě Rostov (Ewan McGregor), se jmenuje jako jeden z rodů v románu „Vojna a mír“, který se v epizodě objeví. (Cheeter)