Během výletu do Londýna si amerického turistu (Bill Murray) spletou s tajným agentem. Ten doměnku, že je tajný agent ještě více potvrzuje vzhledem k bravurnosti, s jakou nevědomky prochází tento zdánlivě nebojácný člověk celou sérií nástrah ... (oficiálny text distribútora)

Taarg

Jde o snímek, který vám přijde buď trochu hloupý, nebo nekonečně vtipný. Jelikož se věnuji improvizačnímu divadlu, řezal jsem se od začátku do konce. Všechny žertíky na téma realita nebo divadelní fikce jsou v podání Murrayho doopravdy k popukání, od oceňování "hereckého výkonu" u mrtvol, po jeho největší problém - hrát impro před diváky. ()

Fill16

Bill Murray je v tomto filmu dokonalý, dokonalý blbec, kterýho jsem ještě v žádném jiném filmu neviděl. Je to tak příjemně roztomilý film, že opravdu hodnocením šetřit nebudu. Scéna, která mě nahlas rozesmála byla z toho "tancování" - to prostě nemělo chybu. ()

Sedmilhář

Moc jsem nečekal a byl jsem příjemně odměněný. Ve filmu se pořád něco děje, občas jsem se i hodně zasmál. Dávám 70%, protože taková oddechovka, která se nesnaží vypadat jako vážný film a má poměrně povedený scénář se na každém rohu nevidí. Ideální po těžkém pracovním dni. ()

rodneycz

Dvěma slovy - nic moc. Čekal jsem vtipný film, ale bohužel zábava žádná. Pár vtipných momentů, dobře zahrané, ale jinak mě tato průměrná komedie ničím nenadchla. Doporučuji pouštět před spaním, pokud nemůžete z nějakého důvodu usnout. ()

Raviola

Smála jsme se tak, že mi slzy tekly po tváři. Nejdřív jsem si říkala, že to bude další trapná komedie, ale dle mého je to jedna z nejlepších, které jsme kdy viděla. Jak se říká: v jednoduchosti je krása... ()

Fujin

Sice slabota snad po všech stránkách, jedinej na koho jsem se mohl dívat byl Murray a sympaticky naladěný Molina. Chvílemi je to hodně na palici, ale nemůžu jen tak zazdít, že jsem se mnohokrát zasmál. ()

stuj

Film Billa Murrayho :) Stupidní postava zažívá neuvěřitelné dobrodružství, ve kterém je nakonec za neporazitelného hrdinu. Hloupá komedie, ale já Murrayho kraviny rád. ()

antalyan

Tak intenzivně jsem se u žádného filmu nezasmál už dlouho, kolem jednoduché základní premisy je vystavěna dokonale vtipná komedie. ()

Kelinej

Bill Murray ve vrcholné formě a řada vtipných scén. Film funguje, jen pokud ho berete jako parodii. Mimochodem, na podobné téma ve stejném roce natočil David Fincher thriller hra s Michalem Douglasem. ()