Pasca

• Česko Past (viac)

Spustiť sa v noci zo strechy newyorského mrakodrapu, znefunkčniť dokonalé bezpečnostné zariadenie, vyrezať z rámu vzácneho Rembrandta a odoslať ho podnikovou potrubnou poštou do Kuala Lumpuru... Len jeden človek na svete dokáže byť taký šikovný a drzý: Robert MacDougal, starnúci lupič - džentlmen, ktorý pracuje nielen pre peniaze, ale aj - a najmä - pre potešenie. Virginia Bakerová z poisťovne Waverley je o tom stopercentne presvedčená. A nielen to. Vie, ako dostať tohto nepolapiteľného zlodeja, ktorý sa špecializuje na krádeže najvzácnejších umeleckých diel a roky uniká všetkým pokusom o dolapenie. Potrebuje len získať požehnanie svojich šéfov, a potom, samozrejme, Macovu dôveru a náklonnosť. Súhlas od nadriadených nebude problém, ale získať Macovu dôveru pôjde už ťažšie. Hoci je Gina mimoriadne príťažlivé dievča, ktorého pôvabom nik neodolá, skúsený Mac sa celý život riadi zásadným pravidlom vylúčiť akékoľvek osobné vzťahy počas rozrobenej práce. Ale ako je známe, život prináša nečakané prekvapenia a výnimka potvrdzuje pravidlo. Nuž, nikdy nehovor nikdy... (TV JOJ)

cachanell

Já mám prostě ráda lupičské filmy , se všemi jejich fíglemi. A proto jsem na film prvně koukala. Ale koukám se vždy, když se dá v TV. Mám ráda dvojici Seana Conneryho a Catherine . Dostává mě jejich filmová přitažlivost. A scéna baletníhogymnastického vystoupení u laserových paprsků -- ano, ano. Vím, že to není žádná novinka, ale mě se zde prostě hlavní hrdinka líbí. ()

JARDAHONDA

Past je skvělý film,vynikající herecké obsazení (Sean Connery,Catherine Zeta-Jones) zapletené kriminální drama,které později odhalí,kdo je kdo ...Rád podpořím dobrý film se skvělou hudbou,myslím si,že si Past zaslouží daleko lepší hodnocení... ()

damapo

Catherine Zeta-Jones působivá, film mě ale jinak docela nudil. Všechno je to takové strojené a dlouze natahované bez špetky napětí. ()

Chillik

Roztomilý film, který neurazí, ani nezanechá výrazný dojem. Neměla jsem nutkání sledování přerušit a vážně mě zajímalo, jak to dopadne, ale za měsíc Past zmizí v rozmazané sféře filmů, které "byly docela dobré - ale o čem to vlastně bylo?". Žádný mistrovský kousek, ale spíš nadprůměrná náplň pozdního večera. Na film se podívejte, hledáte-li něco oddychového a máte rádi dějové zvraty a gymnastické ženy. Na film se nedívejte, pokud vám jde o hluboké poselství, rozčilují vás podrazy a nebo se bojíte výšek. ()

Oxytocin

U filmu bych skoro usnul, ale dalo se to vydržet, než přišla hlavní lupičská akce, která je po americkém způsobu naivní a celé zakončení filmu pak prosťoučké. ()

Akinaz

Dva zločinci, dva různí lidé, muž a žena, zkouška důvěry, velká bankovní loupež v provedení dvou skvělých herců mezi kterými to jak se patří jiskří... není tedy nouze o akci, napětí, romantiku ale i komediální prvky... pobavila jsem se a kdykoli se nad tímto filmem pobavím zas...4* ()

SNCIS

Šedivák Connery a krásná Zeta-Jonesová společně kradú. Mezi herci žádná chemie není! Nicméně se nám to pokouší vnutit, ale nehodí se k sobě a nefunguje to. Nejvíc jsem si užil scény, kde se Zeta-Jonesová připravuje na akci. Přirovnat se to dá třeba k Dannyho partákům. Mně to moc nenadchlo a vidím v tom průměr. - 50%. ()

Sejkorka

Asi jsem exot, ale mně se to moc líbilo. Pravda, ten konec je trochu divnej, normálně by to celé bylo tak na 3*. Ale za CZJ (já jí říkám "Zeta") dávám 2* navíc. Je to prostě krásná, usměvavá, šikovná holka. Napadá mne básnička od Jana Vodňanského, Kdybych byl Pontim (o Sofii Loren) a parafráze na Zetu "Kdybych byl hercem Mikem Douglasem, nemusel bych Zetu chytat lasem" ... Jinak ten film není fakt špatný, milá oddechovka. A Sean Connery se určitě ženským líbí, o tom jsem pevně přesvědčen. PODRUHÉ (11/2022) Asi dvacetkrát jsem si v duchu říkal  - Ježíšmarjá, ta je krásná ..... Už mám definitivě jasno, jsou dvě nejhezčí herečky. Tahle Kačka a božská CC, ke které KZJ přirovnávají. ()

eexDon

Für mich - 75%, - /happy - end na konci byl absolutně pohádkovej, překombinovanej děj, ostatně jako dycky/, + /ústřední dvojka pěkná, aby taky ne že, akce i po těch letech slušná/, hodnocení - po mnoha letech viděno znovu, pěkná odpočinková zlodějská pohádka, která celkem slušně zabavila, ty roky už jsou vidět, ale šlo to, i po těch letech se to celkem líbilo ()

gggggg

V dnešnej dobe máme podobných lúpežných filmov a  seriálov neúrekom. Prevedenie lúpeže určite nebolo tak do detailu prepracované a v detailoch bolo zopár fatálnych chýb. Sean Connery bol stále štramák a Catherine ešte vyzerala ako žena. Na film z roku 1999 to bolo dobré, no dnes už je svet filmových lúpeží niekde inde. ()